"Zbrodnia wykryta po latach"

Dla wszystkich zainteresowanych historią naszego miasta. Znajdziesz tutaj wiele ciekawych informacji, rozmowy, zdjęcia...

Moderator: KaloNDM

"Zbrodnia wykryta po latach"

Postprzez dahoovka » 23 Mar 2011, 15:49

Jestem w szoku...

"Po 5 latach wytężonych poszukiwań została wyjaśniona sprawa zaginięcia Wioletty S. Młoda kobieta będąca w siódmym miesiącu ciąży, wyszła z domu i nigdy tam nie wróciła. Policjanci i prokuratorzy od początku podejrzewali, że w zaginięcie jest zamieszany jej ówczesny przyjaciel i najprawdopodobniej ojciec dziecka. 33-letni Grzegorz T. kilkakrotnie był przesłuchiwany. W tym tygodniu przyznał się do zabójstwa i wskazał miejsce ukrycia zwłok dziewczyny."

http://kppnowydwor.policja.waw.pl/porta ... atach.html
dahoovka
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 112
Rejestracja: 19 Sty 2011, 21:39

Re: "Zbrodnia wykryta po latach"

Postprzez rather » 23 Mar 2011, 16:37

W ogóle nie kojarzę tej sprawy, ale cieszy, że policja ma sukcesy...
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: "Zbrodnia wykryta po latach"

Postprzez dahoovka » 23 Mar 2011, 18:37

Oboje z osiedla młodych...
Poza tym przyznanie się do winy to połowiczny sukces. Prawdziwy byłby, gdyby bez tego mieli dowody. Ale rodzina chociaż będzie miała grób..
dahoovka
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 112
Rejestracja: 19 Sty 2011, 21:39

Re: "Zbrodnia wykryta po latach"

Postprzez rather » 23 Mar 2011, 18:47

Podobno jak nie ma ciała to nie ma morderstwa. A dopiero sprawca wskazał miejsce ukrycia zwłok. Nie wiem nawet czy w tej sytuacji policja prowadzi postępowanie w sprawie o morderstwo czy o zaginięcie.
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: "Zbrodnia wykryta po latach"

Postprzez disturbia » 29 Mar 2011, 16:18

Ja ja kojarze,malutka,drobniutka blondynka.Wygladala bardziej jak dziewczynka.Nie wie czym trzeba byc,zeby zabic dziewczyne w ciazy.
Ludzie, którzy głosują na nieudaczników, zdrajców, złodziei i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami.
Awatar użytkownika
disturbia
Moderator globalny
Moderator globalny
 
Posty: 1951
Rejestracja: 04 Lut 2011, 15:15
Płeć: kobieta

Re: "Zbrodnia wykryta po latach"

Postprzez Yogi » 30 Maj 2012, 10:01

Facet dostał za to dożywocie.Donosi o tym "Gazeta Nowodworska" w ostatnim numerze.
Yogi
 

Re: "Zbrodnia wykryta po latach"

Postprzez tk28 » 30 Maj 2012, 10:27

Sprawa jednak się nie kończy ponieważ obrońca tego zwyrodnialca będzie się odwoływał.
tk28
Dobroczyńca
Dobroczyńca
 
Posty: 1749
Rejestracja: 10 Lis 2010, 15:06
Miejscowość: NDM
Płeć: mężczyzna

Re: "Zbrodnia wykryta po latach"

Postprzez Yogi » 30 Maj 2012, 17:00

tk28 napisał(a):Sprawa jednak się nie kończy ponieważ obrońca tego zwyrodnialca będzie się odwoływał.

Czytałem.Nie dość,że będzie się odwoływał,to jeszcze robi z niego niepoczytalnego.A nie wydaje mi się,by taki bydlak był niepoczytalny,kiedy to robił.On doskonale wiedział co robi;to było zaplanowane z zimną krwią morderstwo.
Yogi
 

Re: "Zbrodnia wykryta po latach"

Postprzez tk28 » 30 Maj 2012, 17:22

Ja rozumiem, że to jest taka praca, składasz przysięgę i później musisz bronić kogoś, kto dokonał strasznej zbrodni bez względu na to jakie masz zdanie i co ci podpowiada sumienie. Moje sumienie nie pozwoliłoby mi być adwokatem. Ten zwyrodnialec żył sobie tyle lat z myślą, że ta dziewczyna tam leży ale sumienie nie dało mu spokoju bo nie wytrzymał i się przyznał.
tk28
Dobroczyńca
Dobroczyńca
 
Posty: 1749
Rejestracja: 10 Lis 2010, 15:06
Miejscowość: NDM
Płeć: mężczyzna

Re: "Zbrodnia wykryta po latach"

Postprzez KaloNDM » 30 Maj 2012, 20:21

dahoovka napisał(a):Jestem w szoku..


Sprawa stara i znana.
Rok 2006...
http://fakty.interia.pl/kraj/prawo_i_be ... 67597,3420

dahoovka napisał(a):Oboje z osiedla młodych..


Typek był częstym bywalcem w rejonie ulicy Focha..
Na targowiskach (również w NDM) i giełdzie samochodowej handlował kasetami, a później płytami CD
Maj 2012...

http://www.se.pl/wydarzenia/kronika-kry ... 58662.html
You take the blue pill, the story ends, you wake up in your bed and believe whatever you want to believe. You take the red pill, you stay in Wonderland and I’ll show you how deep the rabbit hole goes. http://pl-pl.facebook.com/KaloNDM1972/
Awatar użytkownika
KaloNDM
Moderator historii
Moderator historii
 
Posty: 1387
Rejestracja: 29 Lip 2011, 07:55
Miejscowość: Nowy Dwór Mazowiecki
Płeć: mężczyzna

Re: "Zbrodnia wykryta po latach"

Postprzez disturbia » 30 Maj 2012, 21:15

Tego gościa nie kojarzę.Ja się od takich podejrzanych typów trzymam z dala,więc może dlatego.Nie wydaje mi się,żeby ta apelacja mu coś dała,to jest zbyt okrutna zbrodnia,żeby sąd uwzględnił jakieś okoliczności łagodzące.Dla mnie to socjopata.
Ludzie, którzy głosują na nieudaczników, zdrajców, złodziei i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami.
Awatar użytkownika
disturbia
Moderator globalny
Moderator globalny
 
Posty: 1951
Rejestracja: 04 Lut 2011, 15:15
Płeć: kobieta


Wróć do Nowy Dwór Mazowiecki - Historia

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości

cron