Książka o Nowym Dworze - Burmistrz i promocja jej nie chcą.

Dla wszystkich zainteresowanych historią naszego miasta. Znajdziesz tutaj wiele ciekawych informacji, rozmowy, zdjęcia...

Moderator: KaloNDM

Re: Książka o Nowym Dworze - Burmistrz i promocja jej nie ch

Postprzez nowiak » 11 Cze 2012, 14:41

Już raz tą książkę miasto p Rakowi wydało. Niestety muszę stwierdzić że to straszny gniot. Jeżeli poprawiona wersja rożni się dwoma zdjęciami ( zdjęcie z prywatnej kolekcji czyli ja w Wierszach albo ja przy fontanie :roll: ) i jednym wierszem z poezji p Raka to sie nie dziwię że jej nie chcą znowu wywalać pieniędzy. Z całej ksiażki do przełknięcia sa jeszcze wspomnienia ale te można zmieścić na 20 stronach a nie na 200. Kiedyś dostałem tą ksiażkę za darmo i cieszę się ze nie musiałem za to "coś" płacić. Na alledrogo ktoś chce 100. Ooooo no to do boju.
nowiak
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 6
Rejestracja: 07 Cze 2012, 22:45

Re: Książka o Nowym Dworze - Burmistrz i promocja jej nie ch

Postprzez kama » 11 Cze 2012, 15:16

jeszcze wszystkie tomy nie wyszły a już doczekały się tak twórczej recenzji.
kama
Pewny Użytkownik
Pewny Użytkownik
 
Posty: 187
Rejestracja: 05 Maj 2012, 19:41
Płeć: kobieta

Re: Książka o Nowym Dworze - Burmistrz i promocja jej nie ch

Postprzez nowiak » 11 Cze 2012, 18:58

porównałem spisy treści starej ksiazki i tego co ma być i na stronie 50 czytam: zdjęcie parku i poezja. Widocznie fontanna dała wenę twórczą. Oczywiście zdjęcie będzie opatrzone komentarzem " zdjecie za zbiorów autora" jak w poprzednim wydaniu :)
nowiak
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 6
Rejestracja: 07 Cze 2012, 22:45

Re: Książka o Nowym Dworze - Burmistrz i promocja jej nie ch

Postprzez jozerak » 12 Cze 2012, 08:13

Z związku z licznymi pytaniami o odbiór osobisty jest możliwy jak najbardziej bezpośrednio u Autora książki .

Po wylicytowaniu proszę zaznaczyć odbiór osobisty i w tym momencie z kupującym ustalę
spotkanie z Autorem po odbiór książki.

Dla kupującego będzie niespodzianka : autograf plus w pieczątka Edward Rak twórca ludowy .

http://allegro.pl/ludzkie-losy-i2411308973.html
jozerak
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 3
Rejestracja: 10 Cze 2012, 15:50

Poprzednia

Wróć do Nowy Dwór Mazowiecki - Historia

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości

cron