Podobnież "Prometeusz" słabawy

Podobnież "Prometeusz" słabawy

Postprzez andrzej1974 » 21 Lip 2012, 01:20

Jak ktoś w 3d oglądał (a nie te ściągnięte z netu bździochy) to niech napisze, bo się zastanawiam czy bilet kupić.
andrzej1974
NVD Master
NVD Master
 
Posty: 790
Rejestracja: 09 Kwi 2012, 08:06

Re: Podobnież "Prometeusz" słabawy

Postprzez disturbia » 21 Lip 2012, 11:33

Znajomy był ze swoimi znajomymi i mówi,że im się podobał bardzo :) Wiesz jak to jest,kwestia gustu.Jedni będą marudzić,a inni będą zadowoleni.
Ludzie, którzy głosują na nieudaczników, zdrajców, złodziei i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami.
Awatar użytkownika
disturbia
Moderator globalny
Moderator globalny
 
Posty: 1951
Rejestracja: 04 Lut 2011, 15:15
Płeć: kobieta

Re: Podobnież "Prometeusz" słabawy

Postprzez mcba » 21 Lip 2012, 14:15

wybieram się nań w przyszłym tygodniu, jeżeli chodzi o filmy 3D to spore znaczenie ma też miejsce w jakim się siedzi w kinie. Dobry przykład miałem na projekcji filmu Avatar. byłem na nim dwa razy, raz siedziałem w pierwszym rzędzie w samym rogu(ostatnie bilety, które były wolne... drugim razem byłem pod koniec sali na środku. Efekty były duzo bardziej wyraźne i przyjemność z oglądania większa :)

Na tym samym filmie był między innymi, mój kolega, który ma sporą wadę wzroku i dla niego różnicy między 3D i zwykłym filmem nie było... przynajmniej tak twierdzi.

Poza powyższym zgadzam się z @disturia, filmy to rzecz gustu :)
Image
Awatar użytkownika
mcba
Moderator globalny
Moderator globalny
 
Posty: 1142
Rejestracja: 02 Paź 2010, 18:29
Płeć: mężczyzna


Wróć do Film/Muzyka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

cron