Ketchup i Musztarda

Aktualności oraz ogłoszenia wszelkiej treści.

Re: Ketchup i Musztarda

Postprzez ukasz » 25 Lis 2013, 15:24

A mnie zastanawia jedna sprawa - ostatnio znajomy powiedział mi, że w burgerze nie może być 100% wołowiny, bo by się rozleciał. Dokładnie wytłumaczył mi, że to musi być mięso wołowe + łój wołowy. I teraz pytanie do KiM - czy to prawda? Jeśli tak to jak wyglądają u Was proporcje mięsa i łoju??
****tchórzliwie pomrukujący forumowicz****
ukasz
Dobroczyńca
Dobroczyńca
 
Posty: 1129
Rejestracja: 25 Lut 2011, 13:28

Re: Ketchup i Musztarda

Postprzez ABC Maluszka » 27 Lis 2013, 00:41

keczupimusztarda napisał(a):Przyjmujemy każdą krytykę :) Ale na nieprawdę musimy reagować. Jeśli chodzi o opiekacz to tak jest tam opiekacz obok którego stoi grill na którym smażymy mięso :) Nie da się mięsa usmażyć pod opiekaczem bo trwało by to pewnie z 30-40 min. Pan widział zapewne kotleta pod opiekaczem gdy umieszczony był na nim ser. Robimy to po to by ser się lekko rozpuścił. Niedługo będziemy w posiadaniu bułek które będą mniej kruche, pieczone specjalnie dla nas. Mamy dopiero dwa tygodnie, na rynku pełnym kebabów, chińczyków nie jest łatwo się przebić polskim przedsiębiorcom. Ale będziemy robić wszystko by ulepszyć nasz produkt. A po bilansie miesięcznym będziemy mogli stwierdzić czy możemy sobie pozwolić na lekkie obniżki cen. Mimo różnych przeciwności losu już niedługo wprowadzimy, mini burgery, frytki i zapiekanki. Pozdrawiamy KIM :)



I tak trzymać! Dość już chyba kebabów i pizzy w tym mieście (i chińczyków) !
Precz z gów****** McDonaldesem!
Czas na coś świeżego i mniamuśnego!
Czas na 100% mięsa w mięsie!

Trzymam kciuki za powodzenie w biznesie.

Macie dowozy może?
ABC Maluszka
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 16
Rejestracja: 29 Maj 2013, 20:10
Płeć: mężczyzna

Re: Ketchup i Musztarda

Postprzez ABC Maluszka » 27 Lis 2013, 00:48

ukasz napisał(a):A mnie zastanawia jedna sprawa - ostatnio znajomy powiedział mi, że w burgerze nie może być 100% wołowiny, bo by się rozleciał. Dokładnie wytłumaczył mi, że to musi być mięso wołowe + łój wołowy. I teraz pytanie do KiM - czy to prawda? Jeśli tak to jak wyglądają u Was proporcje mięsa i łoju??



Od siebie polecam wnikliwą analizę parówek z Dronki i innych dyskontów. 100% łoju w mięsie :)

Ja tam wierzę w lokalny rynek i wolę sałatkę kupić u znajomej pani z warzywniaczka i chlebek z naszej piekarni, a nie z molochu.
Jakoś lepiej smakuje i mam wrażenie, że pierwsza jest jakoś, a nie ilość.

Ja w mielonych dodaję bułkę tartą i jajko, a nie jakiś łój! Fe!
ABC Maluszka
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 16
Rejestracja: 29 Maj 2013, 20:10
Płeć: mężczyzna

Re: Ketchup i Musztarda

Postprzez Mavgan » 27 Lis 2013, 06:42

Przecież oczywistym jest że trochę łoju w mięsie wołowym będzie. Być może nazwa odstrasza, ale łój to taki tłuszcz wołowy. Mięso mielone wieprzowe także posiada ok.35 %tłuszczu i nikt z tego afery nie robi (mam na myśli normalne mięso mielone a nie jakieś wynalazki). Jeśli by te burgery miały być robione z czystej wołowiny bez łoju, czyli z tak zwanego zrazowego, polędwicy itp. to raczej buła z kotletem nie kosztowała by ok.9 zeta a raczej około 20.
Zresztą w polędwicy też znajduje się łój tyle że jest go bardzo mało.
Mavgan
Maxi Użytkownik
Maxi Użytkownik
 
Posty: 469
Rejestracja: 16 Maj 2011, 20:34
Miejscowość: Nowy Dwór Maz

Re: Ketchup i Musztarda

Postprzez rather » 27 Lis 2013, 14:01

Tłuszcz w mięsie występuje w sposób naturalny i nie trzeba go dodatkowo dodawać. Wystarczy wymieszać odpowiednie kawałki wołowiny i dostaniemy właściwą mieszankę. Mięso mielone dostępne w sklepach też zawiera tłuszcz - nie trzeba go więc dodawać, Bez tłuszczu mięso byłoby suche, nie dałoby się go formować i byłoby niesmaczne (tłuszcz jest nośnikiem smaku). Nie ma więc co się oburzać - hamburgery mają normalny skład.
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Ketchup i Musztarda

Postprzez keczupimusztarda » 30 Lis 2013, 16:38

Nasze mięso zawiera 20 % tłuszczu. To jest najlepszy stosunek mięsa do tłuszczu jeśli chodzi o kotlety na burgery. Pisząc 100 % wołowiny oznacza że nie dodajemy żadnego innego mięsa, bułki czy jajka. Czyste mięso w którym 20% to tłuszcz ale inaczej być nie może :) Co do tego że kotlet by się rozpadał, robimy te kotlety na specjalnej prasce, która powoduję że kotlet się trzyma, chociaż czasem podczas smażenia rozpada się kotlet i trzeba zrobić drugiego. Mam nadzieje że odpowiedź jest satysfakcjonująca :) Pozdrawiamy KIM :D
keczupimusztarda
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 6
Rejestracja: 04 Lis 2013, 12:29
Płeć: mężczyzna

Re: Ketchup i Musztarda

Postprzez jacekw72 » 01 Gru 2013, 10:44

Nieporozumieniem jest to , że gdy zamówiłem hamburgera i frytki...frytki dostałem kilka minut po zjedzeniu hamburgera ; )
Pozdrawiam.
jacekw72
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 8
Rejestracja: 30 Lis 2013, 20:49
Płeć: mężczyzna

Re: Ketchup i Musztarda

Postprzez keczupimusztarda » 02 Gru 2013, 21:45

Taka sytuacja już się nie powtórzy. Pozdrawiamy KIM
keczupimusztarda
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 6
Rejestracja: 04 Lis 2013, 12:29
Płeć: mężczyzna

Re: Ketchup i Musztarda

Postprzez helga4 » 04 Sty 2014, 10:54

Skusiłam się i poszłam. Mało tego namówiłam do tego rodzinę. I śmiem teraz wołać "Precz z Mac... i tym podobnymi wynalazkami!" KiM godne są aby być nazywanymi burgerami, czyli było smacznie i polecam :)
helga4
Dobroczyńca
Dobroczyńca
 
Posty: 106
Rejestracja: 17 Lis 2010, 16:06
Miejscowość: NDM

Re: Ketchup i Musztarda

Postprzez keczupimusztarda » 04 Sty 2014, 20:01

Dziękujemy za miłe słowa :D
Pozdrawiamy KiM
keczupimusztarda
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 6
Rejestracja: 04 Lis 2013, 12:29
Płeć: mężczyzna

Re: Ketchup i Musztarda

Postprzez lulus » 10 Lut 2014, 14:25

Podobno burgery się zamknęły. Co się dzieje, ze w NDM wszystko pada?
Pamira tez jest zamknięta od kilku dni. Ktoś coś wie czemu nie działają?
lulus
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 25
Rejestracja: 10 Gru 2012, 18:02
Płeć: mężczyzna

Re: Ketchup i Musztarda

Postprzez Heimat » 10 Lut 2014, 22:26

Co się dzieje, ze w NDM wszystko pada?

NDM jako „sypialnia Warszawy” w ciągu dnia jest wyludniony. Z naszego miasta każdego dnia wyjeżdża do pracy, szkoły, na wydarzenia kulturalne do innych miejscowości (głównie do stolicy) wiele tysięcy osób. Wyjeżdżają rano, uczą się bądź pracują, a pieniądze wydają tam, gdzie spędzają dzień (tam też najczęściej realizują swoje pasje). Wracają do Nowego Dworu dopiero wieczorem lub w nocy...
Awatar użytkownika
Heimat
NVD Maniak
NVD Maniak
 
Posty: 1113
Rejestracja: 26 Gru 2011, 12:08
Miejscowość: נובידבור
Płeć: mężczyzna

Poprzednia

Wróć do Aktualności i ogłoszenia

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości

cron