Fryzjer męski

Aktualności oraz ogłoszenia wszelkiej treści.

Fryzjer męski

Postprzez tk28 » 12 Paź 2014, 16:56

Drodzy forumowicze, który salon fryzjerski - męski polecacie na terenie miasta lub w bliskiej okolicy :?: Z powodu wieloletniej fryzury na zapałkę nie przywiązywałem do tego wagi, który salon jest dobry bo moja fryzura ograniczała się tylko do użycia maszynki. Od jakiegoś czasu jednak zapuszczam włosy i myślę o "normalnej" fryzurze ale nie wiem, który salon u nas dobrze strzyże. Podpowiedzcie coś zanim zacznę przypominać mopa :)
tk28
Dobroczyńca
Dobroczyńca
 
Posty: 1749
Rejestracja: 10 Lis 2010, 15:06
Miejscowość: NDM
Płeć: mężczyzna

Re: Fryzjer męski

Postprzez Thermuthis » 12 Paź 2014, 19:49

nie wiem czy to wytrzymasz ale idź do Gwiazdeczki - do Ewy lub Justyny ( nie wiem czy ta druga obsługuje mężczyzn, ale do Ewy faceci walą drzwiami i oknami :) )
Awatar użytkownika
Thermuthis
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 115
Rejestracja: 31 Paź 2012, 23:16
Płeć: kobieta

Re: Fryzjer męski

Postprzez PomaraÅ„czowa » 12 Paź 2014, 19:57

ja mogę polecić dwóch :) jeden jest na ul. Boh. Modlina w okolicy Carrefoura jest fryzjer "U Brzytwy", drugi przy Paderewskiego, ale nie ten obok ronda, naprzeciwko przychodni, tylko dalej po drodze do Biedry, obok kebaba (dawnego pubu EB) tam chodzą moi znajomi płci męskiej i jedyne narzekania jakie słyszałam, to to takie, że czasem jest kolejka :)
Pomarańczowa
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 49
Rejestracja: 07 Wrz 2011, 15:54

Re: Fryzjer męski

Postprzez tk28 » 15 Paź 2014, 10:12

Dzięki za odpowiedzi, wypróbuję te salony.
tk28
Dobroczyńca
Dobroczyńca
 
Posty: 1749
Rejestracja: 10 Lis 2010, 15:06
Miejscowość: NDM
Płeć: mężczyzna

Re: Fryzjer męski

Postprzez Japko » 15 Paź 2014, 17:31

Jest jeszcze na Boh. Modlina inny salon:
https://goo.gl/maps/rkIQp

Tam kolejki są rzadko, na jakość też nie narzekam, aczkolwiek ja nie mam wyszukanej fryzury :)
Awatar użytkownika
Japko
Moderator globalny
Moderator globalny
 
Posty: 366
Rejestracja: 16 Cze 2012, 13:24
Płeć: mężczyzna

Re: Fryzjer męski

Postprzez jacekm » 16 Paź 2014, 13:36

Japko napisał(a):Jest jeszcze na Boh. Modlina inny salon:
https://goo.gl/maps/rkIQp

Tam kolejki są rzadko, na jakość też nie narzekam, aczkolwiek ja nie mam wyszukanej fryzury :)


Również polecam Panią Ewe. Tak, ciekawostka, Pani tnie włosy Panom i robi to bardzo dobrze. Konkretna, bez wpadek.
jacekm
Pewny Użytkownik
Pewny Użytkownik
 
Posty: 185
Rejestracja: 14 Paź 2011, 07:21


Wróć do Aktualności i ogłoszenia

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości