Zaproszenie na marsz w obronie demokracji 13.12.2014

Aktualności oraz ogłoszenia wszelkiej treści.

Re: Zaproszenie na marsz w obronie demokracji 13.12.2014

Postprzez DOWTEL » 28 Gru 2014, 21:56

Zbyszek napisał(a):po co mieszać... skoro piszesz ,ze remis to znaczy remis...
jeżeli zasady tej zabawy przewidują remisy zwycięskie to po prostu napisz ,że to jest remis ale zwycięski

Wybrałeś zatem ponownie kontestację a nie merytoryczną wypowiedź. Jestem ciekaw jak Ty oceniasz sprawy o których tyle "nabazgraliśmy", choć w przeciwieństwie do Ciebie ja nie nazywam ich zabawą. Dla mnie marsz 13 grudnia to zakończona potyczka, nawet nie bitwa (pokojowa naturalnie) dwóch przeciwstawnych wizji dot mojej ojczyzny. Remis jak to określiłem to pewien stan zawieszenia który trwał będzie do następnego rozdania którego autorem będzie obóz rządzący. PIS jak widzisz jest w odwrocie szarpany zewsząd przez rząd, media i inne instytucje przychylne władzy. Z drugiej strony politycy pokroju Hoffmana rujnują budowany przez długi czas wizerunek i trzeba zaczynać na nowo. Taka wpadka to woda na młyn dla celebrytów i autorytetów będących na usługach rządzących, choć z drugiej strony afera sikorskiego jest ewidentnie "rozcieńczana" Dla mnie jednak istotne jest oddzielenie ludzi od idei i wizji państwa a wiele osób tego nie potrafi oddzielić. Pytasz czy to remis zwycięski...nie wiem może zaledwie "remis ze wskazaniem".....
DOWTEL
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 83
Rejestracja: 01 Gru 2014, 23:15
Płeć: mężczyzna

Poprzednia

Wróć do Aktualności i ogłoszenia

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości

cron