Zaproszenie na marsz w obronie demokracji 13.12.2014

Aktualności oraz ogłoszenia wszelkiej treści.

Zaproszenie na marsz w obronie demokracji 13.12.2014

Postprzez DOWTEL » 05 Gru 2014, 23:29

Witam z pewnością jest tu wielu forumowiczów którym bliskie są ideały Polski uczciwej, przyjaznej dla obywatela. Polski demokratycznej o jaką walczyli nasi ojcowie i o której praworządność trzeba walczyć dziś- ćwierć wieku po upadku PRL. Każdy komu leży na sercu dobro ojczyzny i jej obywateli powinien znaleźć się 13 grudnia 2014 roku w Warszawie na marszu w obronie demokracji i wolnych mediów. Marsz rusza z placu Trzech Krzyży ok godz 13.00 i przejdzie pod belweder. BEZPŁATNY AUTOKAR rusza również z Nowego Dworu Maz. Zbiórka na placu solnym w sobotę o godz 11.00. Wszystkich chętnych proszę o kontakt tel celem potwierdzenia obecności 508222103 (Jacek).
DOWTEL
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 83
Rejestracja: 01 Gru 2014, 23:15
Płeć: mężczyzna

Re: Zaproszenie na marsz w obronie demokracji 13.12.2014

Postprzez Zebżydowski » 06 Gru 2014, 07:52

To Polska nie jest demokratyczna? Myślałem że jest :idea:
Awatar użytkownika
Zebżydowski
Super Użytkownik
Super Użytkownik
 
Posty: 250
Rejestracja: 19 Lip 2011, 20:35

Re: Zaproszenie na marsz w obronie demokracji 13.12.2014

Postprzez BURBUL » 06 Gru 2014, 08:43

Mam nadzieję, że ten "wesoły" autobus pojedzie tylko w jedną stronę i kwiat demokracji już do naszego miasta nie wróci.
BURBUL
Maxi Użytkownik
Maxi Użytkownik
 
Posty: 446
Rejestracja: 04 Mar 2014, 08:50
Płeć: mężczyzna

Re: Zaproszenie na marsz w obronie demokracji 13.12.2014

Postprzez aladin2013 » 06 Gru 2014, 11:27

czyżby na marsz zapraszał Pan JACEK KOWALSKI z PIS? w przypadku tego radnego to naprawdę mam wątpliwości czy dostał się do Rady Powiatu w sposób uczciwy i demokratyczny... czy głosujący nie byli wprowadzeni w błąd poprzez zbieżność nazwisk z urzędującym burmistrzem? czy to tylko przypadek czy celowe działanie? :) są oczywiste przesłanki by twierdzić że w związku z tym wynik wyborów został (s)(za)fałszowany.. :) myślę ze powtórzenie głosowania jest uzasadnione i przy nazwisku Jacka Kowalskiego z Pis powinna być adnotatacja, ze to "nie TEN Jacek", "nie burmistrz" lub podobne :D
aladin2013
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 53
Rejestracja: 16 Sty 2013, 20:29
Płeć: mężczyzna

Re: Zaproszenie na marsz w obronie demokracji 13.12.2014

Postprzez KPP Brzask » 06 Gru 2014, 14:00

A kto finansuje ten przejazd ?bo dla mnie demokracja skończyła się przy okrągłym stole.
KPP Brzask
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 91
Rejestracja: 03 Lut 2011, 19:49

Re: Zaproszenie na marsz w obronie demokracji 13.12.2014

Postprzez L21P3 » 06 Gru 2014, 19:47

KPP Brzask napisał(a):A kto finansuje ten przejazd ?bo dla mnie demokracja skończyła się przy okrągłym stole.

To nie powinno mieć znaczenia, ważna jest sprawa.
L21P3
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 63
Rejestracja: 07 Lis 2014, 09:57
Płeć: mężczyzna

Re: Zaproszenie na marsz w obronie demokracji 13.12.2014

Postprzez DOWTEL » 06 Gru 2014, 19:49

Odpowiadam na pytanie KPP Brzask oraz aladina 2013. Marsz jest oddolną inicjatywą sympatyków Prawa i Sprawiedliwości z powiatu Nowodworskiego które realizujemy ze wsparciem i w porozumieniu z lokalną struktura Prawa i Sprawiedliwości. Przedsięwzięcie jest finansowane z własnych środków zaangażowanego grona sympatyków oraz władz naczelnych Nowodworskiego PiS. Podkreślam jeszcze raz że są to nasze prywatne pieniądze a przejazd dla każdego z uczestników będzie zupełnie bezpłatny. Odpowiadając na pytanie aladina pragnę zaznaczyć że osoba kolegi Jacka jest powszechnie znana w Nowym Dworze Mazowieckim już to z uwagi na jego przebogatą sportową przeszłość oraz wysoki poziom moralny i patriotyczne zaangażowanie
Jacka i co jest nie bez znaczenia jego najbliższej rodziny. Nadmieniam że zbieżność nazwisk aczkolwiek mogła mieć przełożenie na jego wyborczy sukces to jednak absolutnie nie było zagrywką przemyślaną i "rozegraną". Takiej odpowiedzi udzielam mając na uwadze stan mojej wiedzy w temacie. Osoba wyznaczona do kontaktów z ewentualnymi chętnymi na wyjazd to nie Jacek K. To Jacek.S. Pozdrawiam
DOWTEL
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 83
Rejestracja: 01 Gru 2014, 23:15
Płeć: mężczyzna

Re: Zaproszenie na marsz w obronie demokracji 13.12.2014

Postprzez KaloNDM » 07 Gru 2014, 08:23

aladin2013 napisał(a):czyżby na marsz zapraszał Pan JACEK KOWALSKI z PIS? w przypadku tego radnego to naprawdę mam wątpliwości czy dostał się do Rady Powiatu w sposób uczciwy i demokratyczny... czy głosujący nie byli wprowadzeni w błąd poprzez zbieżność nazwisk z urzędującym burmistrzem? czy to tylko przypadek czy celowe działanie? :) są oczywiste przesłanki by twierdzić że w związku z tym wynik wyborów został (s)(za)fałszowany.. :) myślę ze powtórzenie głosowania jest uzasadnione i przy nazwisku Jacka Kowalskiego z Pis powinna być adnotatacja, ze to "nie TEN Jacek", "nie burmistrz" lub podobne :D

Właściwie to mam podobne wątpliwości, tzn. czy obecny burmistrz zdobył głosy mieszkańców w sposó legalny i czy mieszkańcy nie pomylili obecnego burmistrza z Jackiem Kowalskim z PiS, na którego chcieli oddać swój głos :-P
W przypadku obecnego burmistrza na kartach do głosowania powinien być dopisek "To nie ten Jacek z PiS" albo " To ten Jacek, obecny burmistrz i lanser medialny, który przyrósł do stołka za nic nierobiebie" :-P
You take the blue pill, the story ends, you wake up in your bed and believe whatever you want to believe. You take the red pill, you stay in Wonderland and I’ll show you how deep the rabbit hole goes. http://pl-pl.facebook.com/KaloNDM1972/
Awatar użytkownika
KaloNDM
Moderator historii
Moderator historii
 
Posty: 1387
Rejestracja: 29 Lip 2011, 07:55
Miejscowość: Nowy Dwór Mazowiecki
Płeć: mężczyzna

Re: Zaproszenie na marsz w obronie demokracji 13.12.2014

Postprzez aladin2013 » 07 Gru 2014, 09:50

tiaa.. Kalo wybierasz się na przemarsz ze swoją prawi(L)ną ekipą? zapowiada się chłodna sobota - nie zapomnijcie o kominiarkach :D
aladin2013
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 53
Rejestracja: 16 Sty 2013, 20:29
Płeć: mężczyzna

Re: Zaproszenie na marsz w obronie demokracji 13.12.2014

Postprzez Michał Jakubowski » 07 Gru 2014, 11:04

DOWTEL napisał(a):Odpowiadam na pytanie KPP Brzask oraz aladina 2013. Marsz jest oddolną inicjatywą sympatyków Prawa i Sprawiedliwości z powiatu Nowodworskiego które realizujemy ze wsparciem i w porozumieniu z lokalną struktura Prawa i Sprawiedliwości. Przedsięwzięcie jest finansowane z własnych środków zaangażowanego grona sympatyków oraz władz naczelnych Nowodworskiego PiS.


A te władze naczelne to z czego się finansują, bo jak ostatnio sprawdzałem to zasadniczo z budżetu Państwa czyli z naszej kieszeni. Proszę zatem przestać opowiadać bajki o własnych środkach.

DOWTEL napisał(a):Jacek K. To Jacek.S. Pozdrawiam


A macie jakies zarzuty prokuratorskie, że przedstawiacie się jak przestępcy, czy tak zapobiegawczo jak już zdemolujecie pół warszawy, to lepiej chronić swoją tożsamość? :)
Michał Jakubowski
Super Użytkownik
Super Użytkownik
 
Posty: 319
Rejestracja: 26 Wrz 2014, 07:49
Płeć: mężczyzna

Re: Zaproszenie na marsz w obronie demokracji 13.12.2014

Postprzez KaloNDM » 07 Gru 2014, 12:08

aladin2013 napisał(a):tiaa.. Kalo wybierasz się na przemarsz ze swoją prawi(L)ną ekipą? zapowiada się chłodna sobota - nie zapomnijcie o kominiarkach :D

Co ma piernik do wiatraka? Masz problem ze zrozumieniem słowa pisanego? :-P
Sidziałeś w szkole w "oślej ławce" czy przynosiłeś kolegom wkupne, że masz tak rozkojarzoną psychikę? :-P
Acha... bo zapomniałbym...
Kominiarkę nosiłem tylko w wojsku. Z resztą jak już zdąrzyłeś zauważyć, nie ukrywam swojej twarzy i nie noszę czapeczek... ba... nawet włosów :-P
I zawsze latałem ze zgraną ekipą... Nie tak jak Ty, z koleszkami z pod znaku "Błękitnej Ostrygi" ;-) :-P
You take the blue pill, the story ends, you wake up in your bed and believe whatever you want to believe. You take the red pill, you stay in Wonderland and I’ll show you how deep the rabbit hole goes. http://pl-pl.facebook.com/KaloNDM1972/
Awatar użytkownika
KaloNDM
Moderator historii
Moderator historii
 
Posty: 1387
Rejestracja: 29 Lip 2011, 07:55
Miejscowość: Nowy Dwór Mazowiecki
Płeć: mężczyzna

Re: Zaproszenie na marsz w obronie demokracji 13.12.2014

Postprzez DOWTEL » 07 Gru 2014, 12:34

@michaljakubowski Szanowny kolego nie wiem co chcesz tu insynuować, tak trudno zrozumieć że wydaję swoje własne prywatne pieniądze i angażuję sie w moim zdaniem słuszną sprawę. Jeśli chcesz to dołącz do nas zapewniam że nie jadziemy tam aby"szumieć" a w sposób spontaniczny i godny wyrazić swoją dezaprobatę dla tego co dzieje się w kraju.
DOWTEL
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 83
Rejestracja: 01 Gru 2014, 23:15
Płeć: mężczyzna

Re: Zaproszenie na marsz w obronie demokracji 13.12.2014

Postprzez aladin2013 » 07 Gru 2014, 12:40

KALO zadałem tylko pytanie zgodne z tematem posta, ale widze że drażliwy temat bo agresja się załączyła :) moja "ekipa" jest otwarta na wszystkich, więc zapraszam do tańca :D https://www.youtube.com/watch?v=c5IpWNOyD6E
aladin2013
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 53
Rejestracja: 16 Sty 2013, 20:29
Płeć: mężczyzna

Re: Zaproszenie na marsz w obronie demokracji 13.12.2014

Postprzez DOMESTOS.WC » 07 Gru 2014, 12:46

Jedziecie szukać demokracji w Warszawie , a na tym forum za zablokowano mi IP z którego zresztą od niedawna i sporadycznie korzystam
DOMESTOS.WC
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 50
Rejestracja: 02 Kwi 2011, 19:54

Re: Zaproszenie na marsz w obronie demokracji 13.12.2014

Postprzez DOWTEL » 07 Gru 2014, 12:58

DOMESTOS.WC napisał(a):Jedziecie szukać demokracji w Warszawie , a na tym forum za zablokowano mi IP z którego zresztą od niedawna i sporadycznie korzystam

Myślę że sama obecność wielotysięcznego tłumu który zgromadził się wokół jednej wspólnej idei ma po stokroć większą siłę wyrazu niż parę secin "rozbrykanych" młokosów demolujących warszawę. Dlatego uważam że każdy kto został urażony tym co stało się i dzieje się nadal wokół wyborów samorządowych. Każdy kto dostrzega jak ordynarnie zawłaszczane jest nasze państwo powinien się tam znaleźć. To nie jest apel do sympatyków PiS, ale do wszystkich obywateli naszego powiatu bez względu na to z którym światopoglądem się utożsamiają.
DOWTEL
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 83
Rejestracja: 01 Gru 2014, 23:15
Płeć: mężczyzna

Następna

Wróć do Aktualności i ogłoszenia

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości

cron