Zaproszenie na marsz w obronie demokracji 13.12.2014

Aktualności oraz ogłoszenia wszelkiej treści.

Re: Zaproszenie na marsz w obronie demokracji 13.12.2014

Postprzez Anna Franciszka » 20 Gru 2014, 20:09

Pana arogancja,wypisywanie tylko swoich słusznych teorii, nie upoważnia pana do oceniania poziomu wypowiedzi innych użytkowników forum. Proszę o trochę krytyki wobec swojej osoby.Nie rozumiem pana ataków na dziennikarzy.Nikt z nas nie atakuje dziennikarzy DO RZECZY, RADIA MARYJA itp. Uważam że nie warto z panem polemizować ,bo i tak racja jest po pana stronie,[wg. pana]!
Anna Franciszka
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 75
Rejestracja: 28 Paź 2014, 11:42
Płeć: kobieta

Re: Zaproszenie na marsz w obronie demokracji 13.12.2014

Postprzez aleksis » 21 Gru 2014, 08:39

DOWTEL sam wyznaczył bardzo niski poziom dyskusji, publikując zaproszenie na marsz, rzekomo w obronie demokracji i wolnych mediów. Ten poziom nie drgnął ani na chwilę, gdy dalej publikował jedynie słuszne, jedynie oczywiste teorie.

@Anna Franciszka,
DOWTEL jest zmuszony przez siebie udowadniać racje, wszak strasznie głupio przyznać się, że wybulił kasę z własnej kieszeni na coś, co jak się okazuje, ba właściwie od początku jednoznacznie wskazywało na kompletną ściemę. W związku z tym, przytoczy nawet najbardziej absurdalne teorie.
aleksis
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 59
Rejestracja: 01 Paź 2011, 15:20

Re: Zaproszenie na marsz w obronie demokracji 13.12.2014

Postprzez DOWTEL » 21 Gru 2014, 12:02

@aleksis Marsz w obronie demokracji można uznać za udany. Organizatorzy skutecznie obronili demokrację przed Kaczyńskim i ludźmi pokroju Pawłowicz. Po żałosnych próbach podpalania Polski nadszedł czas, że można spać spokojnie.
Skoro spadły na mnie takie gromy co do oceniania Twojej powyższej wypowiedzi to może łaskawie napiszesz co miałeś na myśli w swoim wywodzie...? Tam wypisałeś same sprzeczności. Otóż wg Ciebie Organizatorzy - czyli PIS uratowali demokrację przed Kaczyńskim-głównym organizatorem.?. Jaki w tym sens...? A co ma do tego Pawłowicz...? "Wrzuciłeś" ją do swojego wywodu bo właśnie oglądałeś wrzutkę w TVN jak posłanka "wciągała" kebaba na sali sejmowej...? Co ma piernik do wiatraka...? Stwórz nowy wątek o poziomie "wyróżniających" się posłów typu Pawłowicz czy Niesiołowski i dyskutuj...
A żałosne próby podpalania Polski Miałeś na myśli to że Kaczyński jako główny organizator próbował podpalić kraj a organizatorzy czyli PIS na czele którego stoi Kaczyński- zapobiegł temu podpaleniu...? No gdzież tu logika...?
DOWTEL
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 83
Rejestracja: 01 Gru 2014, 23:15
Płeć: mężczyzna

Re: Zaproszenie na marsz w obronie demokracji 13.12.2014

Postprzez DOWTEL » 21 Gru 2014, 12:16

@AnnaFranciszka podsyłam Pani https://www.youtube.com/watch?v=HVXk302rwnY jeśli nie rozumie Pani "moich ataków".
DOWTEL
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 83
Rejestracja: 01 Gru 2014, 23:15
Płeć: mężczyzna

Re: Zaproszenie na marsz w obronie demokracji 13.12.2014

Postprzez Waldemar Gajewski » 21 Gru 2014, 13:43

Nic ująć - naga prawda.
Waldemar Gajewski
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 96
Rejestracja: 06 Lut 2013, 18:49
Płeć: mężczyzna

Re: Zaproszenie na marsz w obronie demokracji 13.12.2014

Postprzez disturbia » 21 Gru 2014, 17:04

@Dowtel niektórym nie udowodnisz, że nie jesteś wielbłądem ;)
Ludzie, którzy głosują na nieudaczników, zdrajców, złodziei i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami.
Awatar użytkownika
disturbia
Moderator globalny
Moderator globalny
 
Posty: 1951
Rejestracja: 04 Lut 2011, 15:15
Płeć: kobieta

Re: Zaproszenie na marsz w obronie demokracji 13.12.2014

Postprzez DOWTEL » 21 Gru 2014, 18:29

@disturbia Staram się przedstawić swój punkt widzenia, ale jak widzisz stereotyp zapiekłego, PISiora o zamkniętym umyśle i sieroty po komunie wykreowany przez media głównego nurtu zrobił swoje. Z drugiej strony szacunek należy oddać forumowiczom którzy bronią swoich racji w sposób merytoryczny mmokrzycki, jacekm,michaljakubowski czy "wczesny" aleksis. Szacun, pomimo że różnimy się w poglądach i czasem "iskrzy" to wymiana myśli prowadzi do pewnych refleksji myślę że po obydwu stronach.
Z innej beczki motto który posługujesz się w stopce ...Więc kimże w końcu jesteś......itd" to chyba z "Fausta" Goethego. Oglądałem wczoraj "Sierpniowe niebo 63 dni chwały" cytował je Kolberger jako filmowy mistyk Szapiro. "Faust"- klasyka w najwyższym gatunku....
DOWTEL
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 83
Rejestracja: 01 Gru 2014, 23:15
Płeć: mężczyzna

Re: Zaproszenie na marsz w obronie demokracji 13.12.2014

Postprzez mmokrzycki » 23 Gru 2014, 19:45

DOWTEL napisał(a):@mmokrzycki Jeśli dasz radę obejrzyj do końca i skomentuj. https://www.youtube.com/watch?v=HVXk302rwnY. Jest to mniej więcej kwintesencja tego co usiłowałem wyrazić na tym forum.

Obejrzałem i właściwie nie mam zbyt wiele do powiedzenia. Prowadząca oraz gość za oczywisty uważają fakt fałszerstwa wyborów i na tej podstawie oceniają rzeczywistość. W rozmowie brak właściwie jakichkolwiek faktów, do których mógłbym się odnieść. A jeśli chodzi o programy informacyjne w polskich mediach to nie mam pojęcia jak wyglądają, gdyż od jakichś 5-6 lat ich nie oglądam.
mmokrzycki
Super Użytkownik
Super Użytkownik
 
Posty: 321
Rejestracja: 10 Gru 2010, 19:26

Re: Zaproszenie na marsz w obronie demokracji 13.12.2014

Postprzez andrzej1974 » 23 Gru 2014, 20:50

Za chwilę PiS urządzi manifestację w obronie Polski przed okupacją reptilian, złowrogich jaszczurów z kosmosu.
andrzej1974
NVD Master
NVD Master
 
Posty: 790
Rejestracja: 09 Kwi 2012, 08:06

Re: Zaproszenie na marsz w obronie demokracji 13.12.2014

Postprzez DOWTEL » 24 Gru 2014, 12:59

@andrzej
A jak andrzeju skomentujesz generalny strajk i manifestacje/zamieszki w Belgii w której to rząd chce podnieść wiek emerytalny do 67 lat. Pewnie w czasie gdy u nas przechodziła ustawa w tej samej sprawie to jej przeciwników nazywałeś zgodnie z narracją medialną nieodpowiedzialnymi awanturnikami i podpalaczami Polski, albo też emocjonowałeś się losami Madzi z sosnowca której historia przykryła skutecznie całą sprawę wieku emerytalnego do tego stopnia że stała się "historią masowego rażenia". I co...dziś sprawę madzi ledwie pamiętasz a musisz zap....lać do 67 roku życia. Oto potęga mediów które robią nam wodę z mózgu. Jak widzisz nie o reptilian tu chodzi
DOWTEL
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 83
Rejestracja: 01 Gru 2014, 23:15
Płeć: mężczyzna

Re: Zaproszenie na marsz w obronie demokracji 13.12.2014

Postprzez andrzej1974 » 25 Gru 2014, 18:58

Oczywiście ułatwiasz sobie zadanie i z góry ustawiasz mnie w pewnej roli, która jest ci wygodna. Czy ostatni marsz PiSu był przeciwko emeryturom od 67 roku? Nie, był protestem przeciwko sfałszowanym wyborom, na co nie przedstawiono ŻADNYCH dowodów. A więc organizatorzy, uczestnicy i ty jesteście frontem obrony przeciwko okupacji reptiliańskiej. I jeszcze to cyniczne, wręcz chamskie wykorzystywanie rocznicy 13 grudnia do partyjnej propagandy!!!!
andrzej1974
NVD Master
NVD Master
 
Posty: 790
Rejestracja: 09 Kwi 2012, 08:06

Re: Zaproszenie na marsz w obronie demokracji 13.12.2014

Postprzez DOWTEL » 26 Gru 2014, 12:31

andrzej1974 napisał(a):Za chwilę PiS urządzi manifestację w obronie Polski przed okupacją reptilian, złowrogich jaszczurów z kosmosu.

Dlaczego starasz się zatem sprowadzić problem do roli jałowej, prześmiewczej dyskusji wprowadzając wątek reptilian. Każdy ma prawo zamanifestować swoją dezaprobatę dla spraw które wg niego idą w złym kierunku. Jeśli Ciebie nie interesuje co się dzieje z Twoim głosem po wrzuceniu go do urny i uważasz że na tym się kończy Twój udział w wyborach to ok. masz prawo przyjąć taką podstawę. Ale czy naprawdę nie czujesz niesmaku po tych wyborach...? Naprawdę uważasz że oficjalne wyniki oddają rzeczywisty rozkład preferencji politycznych Polaków...?
W swoim poście podałem przykład Belgii w której działy się rzeczy przy których wybryki naszych narodowców podczas obchodów święta niepodległości to niewinne igraszki. Czy któraś ze służalczych telewizji pokazywała coś więcej niż jedną kilkusekundową migawkę z tych zajść a w szczególności z motywów działania manifestantów...? nie, bo przecież trzeba by nazwać ich nieodpowiedzialnymi podpalaczami europy i zająć jakieś stanowisko wobec problemu podniesienia wieku emerytalnego. Wyszło by wtedy że na zasadzie kontrastu że nasi podpalacze t w sumie spokojni i cywilizowani europejczycy a nie demolująca warszawę chołota posługująca sie mową nienawiści. Uznano że temat ten jest niewygodny i go nie ruszamy. Poza tym u nas przeszło gładko (dla lemingów i miłośników platformy wystarczyła Madzia z sosnowca) więc po co nam powrót dyskusji na ten temat i jeszcze Ci Belgowie ze "starej Unii" którzy wydają się myśleć podobnie jak nasze rodzime oszołomy...
DOWTEL
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 83
Rejestracja: 01 Gru 2014, 23:15
Płeć: mężczyzna

Re: Zaproszenie na marsz w obronie demokracji 13.12.2014

Postprzez andrzej1974 » 26 Gru 2014, 13:25

Masz metodę legendarnego Kaszpirowskiego - adin, dwa, tri, patrz mi prosto w oczy, słuchaj tego co mówię. Czy marsz 13 grudnia był przeciw emeryturom? Jaka mama Madzi? Brak ci piątej klepki? Trzymaj się tematu.

Kończę, męczą mnie nawiedzeni.
andrzej1974
NVD Master
NVD Master
 
Posty: 790
Rejestracja: 09 Kwi 2012, 08:06

Re: Zaproszenie na marsz w obronie demokracji 13.12.2014

Postprzez DOWTEL » 26 Gru 2014, 17:25

@andrzeju nie bądź ordynarny, bo ja nie używam wobec Ciebie inwektyw typu "5-ta klepka". Jeśli nie rozumiesz pisanego słowa w którym proponuję Cię o wyrażenie opinii na pewien temat używając analogii które pojąłby umysł nastolatka to o czym chcesz dyskutować..?
Marsz 13 grudnia szedł pod hasłem obrony demokracji i wolnych mediów a to bardzo pojemne określenie. Użyłem przykładu Belgii abyś mógł się zreflektować że tam demonstracje nie odbywają się przeciw okupacji reptilian a problemom które jeszcze niedawno "przerabialiśmy" sami. Co do dowodów o których piszesz, nie bądź śmieszny. Jaruzelski dożył swoich dni nieosądzony, co więcej pochowany w alei zasłużonych. Kiszczak dożywa swoich dni w swojej daczy i drwi sobie z sądów...co powiesz w kwestii dowodów....?
DOWTEL
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 83
Rejestracja: 01 Gru 2014, 23:15
Płeć: mężczyzna

Re: Zaproszenie na marsz w obronie demokracji 13.12.2014

Postprzez dziadek » 26 Gru 2014, 20:41

Ludzie, czy Wy nie widzicie, że DOWTEL specjalnie Was prowokuje? Na każdy temat ma odpowiedź i pseudo argumenty.
Ja odpowiem tak - nie wiem ile DOWTEL ma lat, ale trochę o demokracji wiem, przeżyłem i widziałem na własne oczy parę rozrób od 68 roku i jeśli On pisze o braku demokracji to gratuluję wiedzy. Gdyby jej nie było ( jak w trochę odległych latach) Pan DOWTEL już by nie pisał na tym forum. Jednak pisze i nikt mu nie przeszkadza i nic mu nie grozi. To co jest Panie DOWTEL? Demokracja czy jej brak? Proszę o zapoznanie się z demokracją we Francji. Tam z taką demonstracją policja radzi sobie w ten sposób: 5 min = dowódca wzywa do rozejścia się. 3 min - dowódca powtarza apel i mówi, że zostaną użyte siły porządkowe. 2 min - powtórka powyższego komunikatu. 1 min- ostateczne ostrzeżenie. Następnie siły porządkowe wkraczają do akcji stosując wszelkie dostępne prawem środki. I to jest w bardzo demokratycznym kraju. U NAS, gdzie wg DOWTELA i innych brak demokracji - nikt nie grozi, nie rozbija demonstracji, policja jeszcze zabezpiecza demonstrantów. I można pisać, mówić co się chce, bez cenzury, obrażać Głowę Państwa i co? Nic. Nikomu nie przedstawia się zarzutów.Czytam te wynurzenia i miałem nie pisać, ale widzę, że DOWTEL specjalnie judzi, aby skłócić jak najwięcej ludzi. Czyja to metoda? Czy tak My Polacy pojmujemy wolność skacząc sobie do gardeł? Sami chcemy siebie unicestwić dzięki działaniom takich ludzi. Pamiętajcie o jednym - NIC NIE JEST DANE NA ZAWSZE !!!!!!!!!!!!! Jeszcze jedno - nie będę bronił Jaruzelskiego i Kiszczaka, ale nie chciałbym przeżyć innego scenariusza w 81 roku (np tego z Czechosłowacji). Może to był ten jeden realny w tamtym czasie? Chciałbym doczekać pełnego wyjaśnienia tamtych czasów.
dziadek
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 29
Rejestracja: 07 Maj 2013, 20:32
Płeć: mężczyzna

PoprzedniaNastępna

Wróć do Aktualności i ogłoszenia

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

cron