Meble kuchnia

Aktualności oraz ogłoszenia wszelkiej treści.

Meble kuchnia

Postprzez szprycha » 19 Lut 2016, 12:59

Gdzie w NDM można zamówić meble do kuchni pod wymiar solidnie i w miarę w rozsądnych pieniążkach?
szprycha
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 2
Rejestracja: 29 Lip 2015, 10:53
Płeć: kobieta

Re: Meble kuchnia

Postprzez Bojkes Meble » 19 Lut 2016, 16:53

Zapraszam do siebie, może uda się Pani pomóc
Bojkes Meble
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 4
Rejestracja: 17 Lut 2016, 20:42
Płeć: kobieta

Re: Meble kuchnia

Postprzez eternal » 13 Kwi 2020, 12:02

Doradzicie gdzie dostanę porządny stól do kuchni?
Awatar użytkownika
eternal
Pewny Użytkownik
Pewny Użytkownik
 
Posty: 183
Rejestracja: 11 Mar 2018, 10:58
Płeć: mężczyzna

Re: Meble kuchnia

Postprzez luksc » 17 Kwi 2020, 13:21

eternal napisał(a):Doradzicie gdzie dostanę porządny stól do kuchni?


Jeśli zależy CI na jakości warto jest dołożyć oraz kupić stół wykonany z prawdziwego drewna. A przynajmniej z blatem drewnianym. Blat ze slejki nie umywa sie jakosciowo do blatu drewnianego. Poza tym stól drewniany to zakup na długie lata i swego rodzaju inwestycja, bo mozna go w razie czego odnowić.

Jeśli mogę coś zasugerować, to warto jest zerknąć sobie na stoły w ofercie Stolvero. Mają tam stoły wykonane z naturalnego drewna. Lubię osobiscie takie nowoczesne formy:
Image
Awatar użytkownika
luksc
Pewny Użytkownik
Pewny Użytkownik
 
Posty: 174
Rejestracja: 20 Cze 2018, 08:20
Płeć: mężczyzna

Re: Meble kuchnia

Postprzez Kingamp » 07 Gru 2021, 15:36

Dawno już nie odwiedzałem salonów meblowych na mieście, dochodząc po prostu do wniosku, że w sklepach internetowych wybór jest większy i bardziej różnorodny. Zestaw mebli kuchennych kupiłem tutaj: https://sklep.akord.net.pl/meble-kuchen ... 12233.html . Okazał się bardzo praktyczny, a wygląda jeszcze lepiej niż na fotografiach. Mimo, iż jest biały, fronty w łatwy sposób da się doczyścić z każdych zabrudzeń.
Kingamp
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 44
Rejestracja: 22 Mar 2019, 22:26
Płeć: mężczyzna

Re: Meble kuchnia

Postprzez vanesca » 24 Gru 2022, 16:37

Możecie też odwiedzić sobie stronkę https://www.pimia.pl/barek-w-kuchni-przy-scianie/ , ponieważ tam możecie znaleźć świetne porady co do wyboru przykładowo barku w kuchni? Czy warto byłoby sobie taki barek przy ścianie wykonać? Jakie są zalety takich barków itd. Ja powiem wam, że lubię czytać takie poradniki, jak ten.
vanesca
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 42
Rejestracja: 20 Lip 2021, 12:40
Płeć: mężczyzna


Wróć do Aktualności i ogłoszenia

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości