Zakup mieszkania Rezydencja Jarzębinowa - negocjacje

Aktualności oraz ogłoszenia wszelkiej treści.

Zakup mieszkania Rezydencja Jarzębinowa - negocjacje

Postprzez dzasta » 26 Sty 2017, 13:33

Wraz z mężem chcemy kupić mieszkanie w nowo budowanym bloku naprzeciwko Kauflandu. Chcemy spróbować wynegocjować dobre warunki. Pytanie czy ktoś z Was jest zainteresowany zakupem tam mieszkania, ale cena wydała mu się za wysoka i byłby chętny nabyć mieszkanie, ale po niższej cenie?

Pomysł jest taki, że idziemy w kilka par i bierzemy kilka mieszkań jednocześnie, ale tylko, jeśli deweloper będzie skłonny zejść z ceny x %.

Dajcie znać jak widzicie taki pomysł :) Jeśli ktoś jest zainteresowany to proszę o kontakt priv.

Ps. To mój pierwszy post, miejcie dla mnie wyrozumiałość :)
dzasta
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 8
Rejestracja: 25 Paź 2016, 13:03
Płeć: kobieta

Re: Zakup mieszkania Rezydencja Jarzębinowa - negocjacje

Postprzez andrzej1974 » 26 Sty 2017, 23:58

Mieszkanie się kupuje jak jest już zbudowane.
andrzej1974
NVD Master
NVD Master
 
Posty: 790
Rejestracja: 09 Kwi 2012, 08:06

Re: Zakup mieszkania Rezydencja Jarzębinowa - negocjacje

Postprzez dzasta » 27 Sty 2017, 13:10

Panie Andrzeju, to by było idealne rozwiązanie, ale rzeczywistość jest inna. 36% mieszkań jest już sprzedanych, a kolejne 41% jest w rezerwacji. Zostało 23% mieszkań. Do końca budowy nie będzie pewnie już nic dostępne, a chcieliśmy koniecznie mieszkanie z garażem (których z czego nam wiadomo zostało ok 5).
dzasta
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 8
Rejestracja: 25 Paź 2016, 13:03
Płeć: kobieta

Re: Zakup mieszkania Rezydencja Jarzębinowa - negocjacje

Postprzez user » 27 Sty 2017, 13:24

Tam będą w sumie trzy bloczyska, więc nie ma się co tak śpieszyć i brać ochłapy. Poza tym, skoro te mieszkania tak dobrze się sprzedają, nie jest w interesie dewelopera dawać rabaty. Chcę też zwrócić uwagę, że cwany deweloper rozpoczyna budowę od bloku północnego. Każdy następny blok zasłoni poprzedni od strony południowej. Jak ktoś lubi słoneczko to się zmartwi.
user
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 140
Rejestracja: 23 Kwi 2016, 10:06
Płeć: mężczyzna

Re: Zakup mieszkania Rezydencja Jarzębinowa - negocjacje

Postprzez dzasta » 27 Sty 2017, 13:40

dzasta napisał(a):Panie Andrzeju, to by było idealne rozwiązanie, ale rzeczywistość jest inna. 36% mieszkań jest już sprzedanych, a kolejne 41% jest w rezerwacji. Zostało 23% mieszkań. Do końca budowy nie będzie pewnie już nic dostępne, a chcieliśmy koniecznie mieszkanie z garażem (których z czego nam wiadomo zostało ok 5).


Muszę sprostować swoje obliczenia, bo się pomyliłam :) Mieszkań sprzedanych jest 23,2%, w rezerwacji 26,8%. Czyli zostało 50% w trakcie drugiego etapu budowy. Myślę, że bliżej kwietnia, maja kiedy będzie już zakończony szkielet to będzie kolejny wzrost zainteresowania, więc nie chciałabym czekać do tego czasu.
dzasta
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 8
Rejestracja: 25 Paź 2016, 13:03
Płeć: kobieta

Re: Zakup mieszkania Rezydencja Jarzębinowa - negocjacje

Postprzez MaÅ‚gorzataKR » 01 Lut 2017, 07:56

A jakie w ogóle ceny proponuje ten deweloper ?
MałgorzataKR
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 2
Rejestracja: 31 Sty 2017, 14:00
Płeć: kobieta

Re: Zakup mieszkania Rezydencja Jarzębinowa - negocjacje

Postprzez dzasta » 01 Lut 2017, 10:30

Miedzy 4200 - 4350 w zależności od piątra. Do 4 - 4200, 5 - 4250, 6 - 4300, 7 - 4350.
dzasta
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 8
Rejestracja: 25 Paź 2016, 13:03
Płeć: kobieta

Re: Zakup mieszkania Rezydencja Jarzębinowa - negocjacje

Postprzez rather » 01 Lut 2017, 13:45

Przypominam tylko, że istnieje spore ryzyko, że inwestycja ma wadliwie wydane pozwolenie na budowę, niezgodne z MPZP. Jest w tej sprawie wątek na forum. Jest więc możliwe, że pozwolenie zostanie cofnięte przed oddaniem budynku do użytkowania. Sugeruję rozwagę przy zakupie lokali w tej inwestycji...
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Zakup mieszkania Rezydencja Jarzębinowa - negocjacje

Postprzez dzasta » 02 Lut 2017, 09:58

A wiecie może dokładnie czy jest jakaś sprawa zgłoszona do któregoś z urzędów? Pytam, bo widziałam ostateczne pozwolenie na budowę podpisane 7 wrzesnia 2016 w którym jest napisane, że inwestycja nie narusza ustalen MPZP. Z tego co mi wiadomo to nikt w ciagu 14 dni nie odwolal sie od tej decyzji.
dzasta
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 8
Rejestracja: 25 Paź 2016, 13:03
Płeć: kobieta

Re: Zakup mieszkania Rezydencja Jarzębinowa - negocjacje

Postprzez Zbyszek » 02 Lut 2017, 17:16

z tego co wiem to sprawa jest obecnie rozpatrywana na szczeblu wojewody
Zbyszek
 

Re: Zakup mieszkania Rezydencja Jarzębinowa - negocjacje

Postprzez dzasta » 03 Lut 2017, 09:45

O dzięki za informację, bo nic na ten temat nie wiedziałam. Myślicie, że da radę dowiedzieć się na jakim etapie jest postępowanie ?
dzasta
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 8
Rejestracja: 25 Paź 2016, 13:03
Płeć: kobieta

Re: Zakup mieszkania Rezydencja Jarzębinowa - negocjacje

Postprzez andrzej1974 » 03 Lut 2017, 10:21

andrzej1974
NVD Master
NVD Master
 
Posty: 790
Rejestracja: 09 Kwi 2012, 08:06

Re: Zakup mieszkania Rezydencja Jarzębinowa - negocjacje

Postprzez rather » 03 Lut 2017, 13:38

dzasta napisał(a):A wiecie może dokładnie czy jest jakaś sprawa zgłoszona do któregoś z urzędów? Pytam, bo widziałam ostateczne pozwolenie na budowę podpisane 7 wrzesnia 2016 w którym jest napisane, że inwestycja nie narusza ustalen MPZP. Z tego co mi wiadomo to nikt w ciagu 14 dni nie odwolal sie od tej decyzji.

Właśnie chyba narusza i to bardzo. Sprawa śmierdzi na odległość, bo budynek powstaje w miejscu, który w MPZP jest przeznaczony pod usługi wielkopowierzchniowe a nie pod budownictwo mieszkaniowe. Poszukaj na forum - jest wątek w tej sprawie.
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Zakup mieszkania Rezydencja Jarzębinowa - negocjacje

Postprzez BURBUL » 03 Lut 2017, 14:38

Rather! Ty zawsze taki dokładny :D ale napisałeś " chyba i bardzo " to jakoś się ze sobą kłóci. Może ktoś zna jakieś konkrety na jakim etapie jest ta sprawa. My tu dywagujemy a " mury pną się do góry " :shock:
BURBUL
Maxi Użytkownik
Maxi Użytkownik
 
Posty: 446
Rejestracja: 04 Mar 2014, 08:50
Płeć: mężczyzna

Re: Zakup mieszkania Rezydencja Jarzębinowa - negocjacje

Postprzez dzasta » 03 Lut 2017, 16:24

Z tego co widziałam to już kończą 5 piętro.
dzasta
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 8
Rejestracja: 25 Paź 2016, 13:03
Płeć: kobieta

Następna

Wróć do Aktualności i ogłoszenia

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości