PoszukujÄ™ hostess i tancerek do klubu w Warszawie ...

Aktualności oraz ogłoszenia wszelkiej treści.

PoszukujÄ™ hostess i tancerek do klubu w Warszawie ...

Postprzez biuro.impreza » 05 Paź 2011, 12:39

W związku z wielkim otwarciem nowego clubu w warszawie "Cepelia" w samym centrum miasta, poszukujemy pięknych kobiet. Praca w sobotę w godzinach nocnych. Poszukujemy hostess i tancerek, tancerek w bieliznach jak i tych odważniejszych, do tańców prywatnych. Wysokie zarobki prowizyjne, jak i gotówka gwarantowana. Praca jednorazowa lub przez cały czas działania clubu. Codziennie.
Klaudia – 790767660 - mail biuro.impreza@wp.pl
biuro.impreza
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 3
Rejestracja: 05 Paź 2011, 12:35

Re: PoszukujÄ™ hostess i tancerek do klubu w Warszawie ...

Postprzez ninel » 06 Paź 2011, 11:43

biuro.impreza napisał(a):W związku z wielkim otwarciem nowego clubu w warszawie "Cepelia" w samym centrum miasta, poszukujemy pięknych kobiet. Praca w sobotę w godzinach nocnych. Poszukujemy hostess i tancerek, tancerek w bieliznach jak i tych odważniejszych, do tańców prywatnych. Wysokie zarobki prowizyjne, jak i gotówka gwarantowana. Praca jednorazowa lub przez cały czas działania clubu. Codziennie.
Klaudia – 790767660 - mail biuro.impreza@wp.pl

"odważniejszych do tańców prywatnych"?! Mam dziwne wrażenie, że to nie jest klub, tylko burdel pod przykrywką "klubu"...
Ať žije vláda! Ale za svoje.
ninel
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 130
Rejestracja: 12 Lis 2010, 13:51

Re: PoszukujÄ™ hostess i tancerek do klubu w Warszawie ...

Postprzez biuro.impreza » 06 Paź 2011, 15:32

ninel napisał(a):
biuro.impreza napisał(a):W związku z wielkim otwarciem nowego clubu w warszawie "Cepelia" w samym centrum miasta, poszukujemy pięknych kobiet. Praca w sobotę w godzinach nocnych. Poszukujemy hostess i tancerek, tancerek w bieliznach jak i tych odważniejszych, do tańców prywatnych. Wysokie zarobki prowizyjne, jak i gotówka gwarantowana. Praca jednorazowa lub przez cały czas działania clubu. Codziennie.
Klaudia – 790767660 - mail biuro.impreza@wp.pl

"odważniejszych do tańców prywatnych"?! Mam dziwne wrażenie, że to nie jest klub, tylko burdel pod przykrywką "klubu"...


całe szczęście, że to tylko twoje dziwne i przede wszystkim mylne wrażenie.

Zapraszam do obejrzenia strony klubu:
http://www.vegasclub.pl/

Pozdrawiam
biuro.impreza
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 3
Rejestracja: 05 Paź 2011, 12:35

Re: PoszukujÄ™ hostess i tancerek do klubu w Warszawie ...

Postprzez disturbia » 12 Paź 2011, 12:44

HAHAHA nie tylko,moje wrazenie jest dokladnie takie samo.
Ludzie, którzy głosują na nieudaczników, zdrajców, złodziei i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami.
Awatar użytkownika
disturbia
Moderator globalny
Moderator globalny
 
Posty: 1951
Rejestracja: 04 Lut 2011, 15:15
Płeć: kobieta

Re: PoszukujÄ™ hostess i tancerek do klubu w Warszawie ...

Postprzez tk28 » 12 Paź 2011, 13:35

disturbia napisał(a):HAHAHA nie tylko,moje wrazenie jest dokladnie takie samo.

Moje również, zresztą zdanie "Poszukujemy hostess i tancerek, tancerek w bieliznach jak i tych odważniejszych, do tańców prywatnych" nie pozostawia wątpliwości. Brakuje tam jeszcze "do prywatnych orgii" na pewno chętne będą waliły drzwiami i oknami :lol:
tk28
Dobroczyńca
Dobroczyńca
 
Posty: 1749
Rejestracja: 10 Lis 2010, 15:06
Miejscowość: NDM
Płeć: mężczyzna

Re: PoszukujÄ™ hostess i tancerek do klubu w Warszawie ...

Postprzez biuro.impreza » 12 Paź 2011, 21:01

Zdziwiłbyś się ;) pozdrawiam
biuro.impreza
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 3
Rejestracja: 05 Paź 2011, 12:35


Wróć do Aktualności i ogłoszenia

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 25 gości

cron