Zablokowany most Obrońców Modlina

Aktualności oraz ogłoszenia wszelkiej treści.

Zablokowany most Obrońców Modlina

Postprzez Japko » 20 Paź 2012, 10:07

Informuję, że od wczorajszego wieczora jest zablokowany most w Zakroczymiu w stronę Warszawy. Radzę unikać! Nie wiem czy coś się stało czy to wina zamkniętego mostu w Kazuniu.

http://japko.hapay.pl/korek.jpg

PS. Kto widzi tratwę płynącą po Wiśle? :)
Awatar użytkownika
Japko
Moderator globalny
Moderator globalny
 
Posty: 366
Rejestracja: 16 Cze 2012, 13:24
Płeć: mężczyzna

Re: Zablokowany most Obrońców Modlina

Postprzez tk28 » 20 Paź 2012, 11:25

Według mnie jest to wina i zamknięcia mostu na Wiśle i działalności lotniska i wyjazdów weekendowych "warszawiaków" do rodzinnych miejscowości.
Tak poza tym to most Obrońców Modlina znajduje się w Nowym Dworze Maz. i w gminie Czosnów a nie w Zakroczymiu. Natomiast most Piłsudskiego znajduje się i w Kazuniu Nowym i w Nowym Dworze Maz. Wiem, że jak zwykle się czepiam ale właśnie przez takie potoczne nazewnictwa rzeczywistość jest zafałszowywana a my sami niejednokrotnie w to brniemy. Uważam, że mosty po to mają nazwy żeby nie przypisywać ich tam gdzie nie trzeba jak np. most w Modlinie (most im. por. Feliksa Pancera), most w Zakroczymiu (most Obrońców Modlina) czy most w Kazuniu (most im. Pierwszego Marszałka Polski Józefa Piłsudskiego), wszystkie te mosty znajdują się w Nowym Dworze Maz. a ludzie jak zwykle sobie utrudniają życie wymyślając gdzie to one się nie znajdują. Kto jak kto ale nowodworzanie powinni tego najbardziej pilnować. Ostatnio gmina Zakroczym postawiła sobie znak "Witamy w gminie Zakroczym" na terenie naszego miasta tuż przed światłami na lotnisko tu Link. Najwyraźniej gmina Zakroczym chce sobie przypisać poza mostem także lotnisko.
Widzę tratwę, wiesz coś więcej na ten temat :?:
tk28
Dobroczyńca
Dobroczyńca
 
Posty: 1749
Rejestracja: 10 Lis 2010, 15:06
Miejscowość: NDM
Płeć: mężczyzna

Re: Zablokowany most Obrońców Modlina

Postprzez Japko » 20 Paź 2012, 19:08

Wyglądała jak zwykla tratwa z dużym żaglem. Dość nietypowy widok, nie wiem co to było. Widziałem już statki na Wiśle, ale tratwę....

Korek nadal trwa! Wygląda na to, że za mostem kładą nowy asfalt. Jak remontować mosty to najlepiej wszystkie na raz!
Awatar użytkownika
Japko
Moderator globalny
Moderator globalny
 
Posty: 366
Rejestracja: 16 Cze 2012, 13:24
Płeć: mężczyzna

Re: Zablokowany most Obrońców Modlina

Postprzez żyÅ‚a » 21 Paź 2012, 11:29

W Kazuniu jak wiadomo w całości zamknięty bo kładą asfalt, a na moście Obrońców Modlina też coś robią i zwężenie jest do jednego pasa, który w dodatku jest normalnie poboczem(czyt.pasem awaryjnym).

by żyło się lepiej...
żyła
Pewny Użytkownik
Pewny Użytkownik
 
Posty: 207
Rejestracja: 08 Wrz 2012, 15:43


Wróć do Aktualności i ogłoszenia

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 33 gości

cron