PASTA I BASTA

Aktualności oraz ogłoszenia wszelkiej treści.

Re: PASTA I BASTA

Postprzez Japko » 14 Wrz 2013, 14:24

Mimo iż lubię Pizzę z HIT, to kluski na pewno są lepszej jakości niż HITowa pizza.
Dziś zjadłem zapiekankę z budki, bardzo dobra, postawiłbym tylko na lepszy ketchup - Fanex robi dobre. Plus za wysokiej jakości pieczywo zapiekanki, nie jakiś kapeć.
Awatar użytkownika
Japko
Moderator globalny
Moderator globalny
 
Posty: 366
Rejestracja: 16 Cze 2012, 13:24
Płeć: mężczyzna

Re: PASTA I BASTA

Postprzez Betonowa WieÅ› » 14 Wrz 2013, 17:10

Ktos chyba nie umie czytac ze zrozumieniem chodzilo o godzine 11 a nie 11 zl.
Co do budy to makaron dalej jest dobry.
Ze swojej strony polecam. A niektorym troglodytom polecam czytanie ze zrozumieniem.
Co do porownywania z Hitem to nieporuzmienie.
Lenistwo idzie tak wolno, że nedza je dogania. (Facet ze 100$ :)))))
Betonowa WieÅ›
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 71
Rejestracja: 07 Sie 2011, 20:58

Re: PASTA I BASTA

Postprzez Thermuthis » 14 Wrz 2013, 17:29

My HIT lubimy, a testowaliśmy tam praktycznie wszystko. Zresztą jak widać na brak klientów nie narzekają, o czymś to świadczy. Wolisz budę, twoja sprawa, my wolimy usiąść jak ludzie.
Awatar użytkownika
Thermuthis
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 115
Rejestracja: 31 Paź 2012, 23:16
Płeć: kobieta

Re: PASTA I BASTA

Postprzez jacekm » 14 Wrz 2013, 17:44

Betonowa Wieś napisał(a):Ktos chyba nie umie czytac ze zrozumieniem chodzilo o godzine 11 a nie 11 zl.
Co do budy to makaron dalej jest dobry.
Ze swojej strony polecam. A niektorym troglodytom polecam czytanie ze zrozumieniem.
Co do porownywania z Hitem to nieporuzmienie.


Myśle, że czytanie ze zrozumieniem powinieneś/aś przyswoić sobie zanim zaczniesz sugerować to innym.
Kolejny agresywny post i wycieczki osobiste. Szkoda czasu na dalszÄ… dyskusje.
jacekm
Pewny Użytkownik
Pewny Użytkownik
 
Posty: 185
Rejestracja: 14 Paź 2011, 07:21

Re: PASTA I BASTA

Postprzez Betonowa WieÅ› » 14 Wrz 2013, 19:39

Wez leki bo chyba dzis zapomniales.
Lenistwo idzie tak wolno, że nedza je dogania. (Facet ze 100$ :)))))
Betonowa WieÅ›
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 71
Rejestracja: 07 Sie 2011, 20:58

Re: PASTA I BASTA

Postprzez KGrid » 16 Wrz 2013, 09:02

Dziękujemy wszystkim "doradcom" za cenne rady co do prowadzenia biznesu. Mamy własny pomysł na biznes i będziemy konsekwentnie go realizować.
Zamykamy wcześniej ponieważ wyprzedajemy się do ostatniej kluski. Za to cenią nas klienci, jest smacznie, tanio i codziennie świeżo.
Zapraszamy o g.11.00 wtedy zawsze sÄ… kluski ;)


Każdy z tych doradców to potencjalny klient, tak jak każdy kto podejdzie do was i pocałuje... koła.

Czy smacznie, tanio i czy świeżo - nie wiem, bo ciągle jest zamknięte. O wiele przyjemniej byłoby gdybym o braku klusek (klusków..?)... makaronu dowiedział się od żywej osoby która zaprosi mnie jutro obiecując że będzie rewelacyjnie, niż od cennika który mówi jakie fajne rzeczy możnaby spróbować gdyby było się o 11... A o godzinie 11 to jednak większość ludzi albo siedzi w szkole, albo siedzi w pracy. No chyba że macie dowóz do Warszawy, chodzi dokładniej o Bemowo?

Mówicie tutaj o HIT który wyrobił sobie można powiedzieć naprawdę niezła opinię i w pewnej kwestii jest kultowy. Jedzenie mają dobre, pizzę też. W niedziele są tam tłumy - m.in dlatego bo można też wypić tam piwo.

Ale dobrym odnośnikiem do tego biznesu może być Kebab. Też takie szybkie jedzenie na w pół możliwe do zjedzenia na ulicy. Pamiętacie jak zaczynał Hasan? W warunkach podobnych, blaszana buda i dwa-trzy stoliki. Ale nigdy nie trafiłem ani tam, ani na nowym miejscu, by było zamknięte przed czasem (ewentualnie wisiała kartka z serii - jestem chory czy jestem w urzędzie, otworzę później). Ale co mnie do Hasana przekonało oprócz jedzenia - to że kiedyś przyszedłem, a kebaba nie było. Wszystko się wyprzedało. Co w zamian? Dostałem propozycję otrzymania innego dania za pół ceny, albo otrzymania rabatu na następny kebab który kupię!

Nie odbierajcie tego jako hejterstwa i spamerstwa, ale jako opinie osób które mają ochotę na wasze jedzenie. Bo obecnie wyszliście z założenia że to Wy jesteście dla nas. A jednak to klienci są dla Was. Klienci bez was przeżyją - znajdą sobie zastępstwo. Wy bez klientów.. nie za bardzo.

A jednak lepiej słynąć z zajebistego jedzenia w budzie, niż z zamkniętej budy.
Powyższy wpis jest poglądem prywatnym. Nie może być on przypisywany do żadnych organizacji czy inicjatyw, chyba że w tekście podano inaczej.
KGrid
Pewny Użytkownik
Pewny Użytkownik
 
Posty: 169
Rejestracja: 15 Wrz 2012, 13:08

Re: PASTA I BASTA

Postprzez Thermuthis » 16 Wrz 2013, 21:14

Ja dodam jeszcze tylko, że równie ważna jest atmosfera w miejscu gdzie kupujemy jedzenie. Pani w niebieskiej bluzce o blond włosach, która dziś obsługiwała "budę" miała wyraz twarzy " proszę nie podchodzić" w wersji bardziej niecenzuralnej.. zatem nie podeszliśmy ( naprawdę chcieliśmy spróbować zapiekanek bo zachwalaliście) i przetestowaliśmy nowe miejsce w mieście "Bar na Zakroczymskiej", naprzeciwko cukierni Ania.. Mały lokalik długo stał pusty (wcześniej starszy pan sprzedawał tam koszule męskie), teraz są trzy stoliki i dwie sympatyczne Panie, które mają w ofercie pierogi, zapiekanki (4 zł), naleśniki (5 zl) i zupy (4 zl).
Awatar użytkownika
Thermuthis
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 115
Rejestracja: 31 Paź 2012, 23:16
Płeć: kobieta

Re: PASTA I BASTA

Postprzez ABC Maluszka » 27 Lis 2013, 01:10

Thermuthis napisał(a):12 zł za street food to nieco przydużo, mając taką kwotę na "przeżarcie" wolę pójść kawałek dalej do HIT'u.



12zł jest w sam raz!
Mięcha dużo dają :)
ABC Maluszka
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 16
Rejestracja: 29 Maj 2013, 20:10
Płeć: mężczyzna

Re: PASTA I BASTA

Postprzez Zbyszek » 21 Sty 2014, 22:34

.... i chyba koniec makaronów wśród nowodworskiej gastronomii.... :(
Zbyszek
 

Re: PASTA I BASTA

Postprzez melchizedek » 21 Sty 2014, 22:50

zamknęli interes? możesz coś więcej na ten temat napisać?
melchizedek
Pewny Użytkownik
Pewny Użytkownik
 
Posty: 211
Rejestracja: 05 Lis 2012, 09:24
Płeć: mężczyzna

Re: PASTA I BASTA

Postprzez jacekm » 21 Sty 2014, 23:32

Na stronie na fajsie jest wpis, ze od 20 do 22 stycznia majÄ… przerwe technicznÄ….
Czasem warto coś sprawdzić, zanim się ogłosi czyjś upadek.
jacekm
Pewny Użytkownik
Pewny Użytkownik
 
Posty: 185
Rejestracja: 14 Paź 2011, 07:21

Re: PASTA I BASTA

Postprzez cherryq » 13 Mar 2014, 16:27

Z tego, co widzę na ich stronie internetowej, to przenieśli się do Warszawy. Szkoda, bo bardzo dobre jedzenie mieli.
Awatar użytkownika
cherryq
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 26
Rejestracja: 20 Cze 2012, 15:02
Miejscowość: Nowy Dwór Mazowiecki
Płeć: mężczyzna

Poprzednia

Wróć do Aktualności i ogłoszenia

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 14 gości

cron