Prelekcja Piotra Oleńczaka

Forum Nowodworskiego Towarzystwa Historycznego.

Moderator: NTH

Prelekcja Piotra Oleńczaka

Postprzez disturbia » 21 Maj 2013, 10:41

Co z prelekcją Piotra Oleńczaka?Miała być w tym miesiącu,ale nigdzie nie ma żadnego info.Czy to może tylko dla wtajemniczonych? ;)
Ludzie, którzy głosują na nieudaczników, zdrajców, złodziei i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami.
Awatar użytkownika
disturbia
Moderator globalny
Moderator globalny
 
Posty: 1951
Rejestracja: 04 Lut 2011, 15:15
Płeć: kobieta

Re: Prelekcja Piotra Oleńczaka

Postprzez KaloNDM » 21 Maj 2013, 15:28

Oj tam, oj tam... Disturbia... Pewnie, że dla wtajemniczonych ;)
Po co zapraszać mieszkańców, lepiej zrobić sobie dobrze w zamkniętym gronie ;)
You take the blue pill, the story ends, you wake up in your bed and believe whatever you want to believe. You take the red pill, you stay in Wonderland and I’ll show you how deep the rabbit hole goes. http://pl-pl.facebook.com/KaloNDM1972/
Awatar użytkownika
KaloNDM
Moderator historii
Moderator historii
 
Posty: 1387
Rejestracja: 29 Lip 2011, 07:55
Miejscowość: Nowy Dwór Mazowiecki
Płeć: mężczyzna

Re: Prelekcja Piotra Oleńczaka

Postprzez kama » 21 Maj 2013, 15:40

:D :D :D :D
Załączniki
piotr_olenczak_pogadanka.jpg
piotr_olenczak_pogadanka.jpg (73.46 KiB) Obejrzany 21240 razy
kama
Pewny Użytkownik
Pewny Użytkownik
 
Posty: 187
Rejestracja: 05 Maj 2012, 19:41
Płeć: kobieta

Re: Prelekcja Piotra Oleńczaka

Postprzez disturbia » 21 Maj 2013, 16:22

Kalo,ale im więcej tym weselej ;):D Dzięki dobra kobieto :)
Ludzie, którzy głosują na nieudaczników, zdrajców, złodziei i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami.
Awatar użytkownika
disturbia
Moderator globalny
Moderator globalny
 
Posty: 1951
Rejestracja: 04 Lut 2011, 15:15
Płeć: kobieta

Re: Prelekcja Piotra Oleńczaka

Postprzez Saltatrix » 22 Maj 2013, 10:40

Drodzy Użytkownicy plakaty z informacją o prelekcji Pana Piotra Oleńczaka pojawiły się już w czwartek 16 maja, proponuję szukać wiedzy na ten temat tam, gdzie ona jest i czytać ze zrozumieniem.
Swoją drogą - zastanawiam się, dlaczego istnieniem NTH i tym, co NTH robi najbardziej interesują się ci, którzy dawno temu na własne życzenie opuścili stowarzyszenie i nie są jego członkami... Czyżby była w tym jakaś ukryta intencja? :twisted: :lol:
Saltatrix
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 5
Rejestracja: 22 Maj 2013, 08:33
Płeć: mężczyzna

Re: Prelekcja Piotra Oleńczaka

Postprzez disturbia » 22 Maj 2013, 11:18

To gdzie w takim razie szukać wiedzy,jeśli nie na funpagu Towarzystwa,czy tego tutaj forum NTH?Chyba po to zostały powołane,żeby promować wszelkie akcje,a nie,żeby sobie wisiały.Tak,i tym byłym członkom możecie podziękować,że w ogóle pojawiło się tutaj info na ten temat. :D Hmm...no faktycznie zastanawiające,dlaczego członkowie akualni mają w tyle takie szczegóły?No to jest nas dwoje,mnie również to dziwi :D
Ludzie, którzy głosują na nieudaczników, zdrajców, złodziei i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami.
Awatar użytkownika
disturbia
Moderator globalny
Moderator globalny
 
Posty: 1951
Rejestracja: 04 Lut 2011, 15:15
Płeć: kobieta

Re: Prelekcja Piotra Oleńczaka

Postprzez Saltatrix » 22 Maj 2013, 12:22

Disturbia, pewnie łzy tęsknoty za tobą i Kalo przesłaniają im świat :twisted: :twisted:
A wracając do plakatu to wcale nie trzeba go szukać na Facebooku. Jest na wyciągnięcie ręki - choćby na stronie Nowego Dworu :lol: A nie znajdzie tylko ktoś, kto nie chce szukać. Albo świadomie się wygłupia... :oops:
Saltatrix
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 5
Rejestracja: 22 Maj 2013, 08:33
Płeć: mężczyzna

Re: Prelekcja Piotra Oleńczaka

Postprzez disturbia » 22 Maj 2013, 12:36

Nie wiem jak z Kalo,ale za mną na bank ;) No faktycznie dla wtajemniczonych,jak zamiast na swoich kanałach info jest na stronie miasta i jeśli akurat nikt do miasta nie zabłądzi to też nie trafi:lol: Ja tam nie byłam od paru tygodni,bo nie miałam interesu i inni też się pewnie znajdą,którzy nie robią sobie codziennych wycieczek w nadziei,że coś interesującego wisi na słupie.Prelekcja jest ogólnodostępna więc,interesować się jak najbardziej mogę,dlatego spytałam.Nie ma za co :D:D:D Ile osób tu zagląda dziennie?Ale już się nie wtrancam,zarząd zawsze wie lepiej :)
Ludzie, którzy głosują na nieudaczników, zdrajców, złodziei i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami.
Awatar użytkownika
disturbia
Moderator globalny
Moderator globalny
 
Posty: 1951
Rejestracja: 04 Lut 2011, 15:15
Płeć: kobieta

Re: Prelekcja Piotra Oleńczaka

Postprzez Saltatrix » 22 Maj 2013, 13:05

:lol: Obawiam się, że z kimś mnie pomyliłaś :lol: Nic mi nie wiadomo o poczynaniach zarządu stowarzyszenia, za to kieruję się zwyczajną logiką ;)
Saltatrix
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 5
Rejestracja: 22 Maj 2013, 08:33
Płeć: mężczyzna

Re: Prelekcja Piotra Oleńczaka

Postprzez KaloNDM » 22 Maj 2013, 16:30

Ojojojoj :D Członek Zarządu? ;) Wątpię ;) ponieważ wiedziałby, że KaloNDM nigdy nie należał do NTH :D
Zgadzam się w całej rozciągłości z użytkownikiem Disturbia ponieważ informacja o prelekcji powinna być na fanpejdżu oraz na stronie NTH.
Brak tej informacji świadczy tylko o tym, że NTH ma w tyle mieszkańców NDM zalogowanych na Novidvor :D
Albo towarzystwo przesiąkło już poleceniami nowego i zacnego członka z samych szczytów nowodworskiej władzy ;) albo w ich szeregach nie ma ludzi kompetentnych, którzy potrafiliby zająć się obsługą w/w stron :D
i gdyby nie użytkownik o nicku Kama, to zalogiwani na tym forum mieszkańcy, nie dowiedzieliby się o prelekcji :)
Poza tym z tego co wiem, to osoby, które zrezygnowały z udziału w NTH, do tej pory nie dostali odpowiedzi, że zostali skreśleni z listy.
Nie było również walnego zebrania, żeby uchwalić uchwałę o skreśleniu ich z listy :)
Nie ładnie... NTH faktycznie bazuje na tzw. "słupach" ;D
Proponuję, aby zarząd przeszedł się pod najbliższą budkę z piwem ;D Wtedy dobierze sobie komplet członków i będą to 100% "słupy" ;) ;) ;)
You take the blue pill, the story ends, you wake up in your bed and believe whatever you want to believe. You take the red pill, you stay in Wonderland and I’ll show you how deep the rabbit hole goes. http://pl-pl.facebook.com/KaloNDM1972/
Awatar użytkownika
KaloNDM
Moderator historii
Moderator historii
 
Posty: 1387
Rejestracja: 29 Lip 2011, 07:55
Miejscowość: Nowy Dwór Mazowiecki
Płeć: mężczyzna

Re: Prelekcja Piotra Oleńczaka

Postprzez disturbia » 22 Maj 2013, 16:55

Saltatrix coś kiepsko z tą logiką,bo nigdzie nie stwierdzam,że jesteś z zarządu.Chodzi mi tylko o organ decyzyjny ;) I znów jakieś wietrzenie spisków...źle się dzieje w państwie duńskim :D Chciałam się zwyczajnie wybrać,więc się pytam,ale dzięki za rozkręcenie tematu :) Kalo no racja,w końcu novidvor jest jak wrzód na dupie dla nowego,zacnego członka ;) A od novidvor się przecież zaczęło...oj nie ładnie.
Ludzie, którzy głosują na nieudaczników, zdrajców, złodziei i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami.
Awatar użytkownika
disturbia
Moderator globalny
Moderator globalny
 
Posty: 1951
Rejestracja: 04 Lut 2011, 15:15
Płeć: kobieta

Re: Prelekcja Piotra Oleńczaka

Postprzez Saltatrix » 22 Maj 2013, 17:24

Wielce szanowny osobniku zwany Kalo NDM twoje agresywnie awanturnicze postawy znane są niejednemu użytkownikowi forum dlatego poniżej mojej godności jest dyskusja z kimś komu brak elementarnej kultury i umiejętności prowadzenia konstruktywnej rozmowy dlatego żegnam się z tobą tym bardziej że przeczysz sam sobie. Otóż z jednej strony twierdzisz że nigdy nie byłeś w NTH a zaraz potem piszesz o uchwale, która miałaby stanowić o wykreśleniu cię z grona członków. Doprawdy kiepsko z logiką.... A więc życzę ci dalszych równie spektakularnych sukcesów w mieszaniu z błotem wszystkiego i wszystkich, ktorzy mają czelność mieć inne zdanie jak ty sam. :lol:
Saltatrix
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 5
Rejestracja: 22 Maj 2013, 08:33
Płeć: mężczyzna

Re: Prelekcja Piotra Oleńczaka

Postprzez rather » 22 Maj 2013, 17:52

Proszę o trzymanie się tematu. Dyskusje na temat NTH możecie prowadzić w oddzielnym wątku.
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Prelekcja Piotra Oleńczaka

Postprzez KaloNDM » 22 Maj 2013, 21:18

Saltatrix napisał(a):Wielce szanowny osobniku zwany Kalo NDM twoje agresywnie awanturnicze postawy znane są niejednemu użytkownikowi forum

Jak zwykle... ;) krzyczę i się wydzieram ;) zacytowałbym słowa jednego użytkownika FB... ale... powstrzymam się, bo znowu ktoś to odbierze jako inwektywy :lol:

Saltatrix napisał(a):Otóż z jednej strony twierdzisz że nigdy nie byłeś w NTH a zaraz potem piszesz o uchwale, która miałaby stanowić o wykreśleniu cię z grona członków. Doprawdy kiepsko z logiką....

Widzisz... Trzeba odróżniać osobę, od pseudonimu artystycznego ;)
Już raz poza moimi plecami, na jednym ze spotkań, próbowano "uciszyć" działalność KaloNDM ;)
Niestety... KaloNDM jest nie do kupienia :) i logika nie ma z tym nic wspólnego ;)

Saltatrix napisał(a):A więc życzę ci dalszych równie spektakularnych sukcesów w mieszaniu z błotem wszystkiego i wszystkich, którzy mają czelność mieć inne zdanie jak ty sam. :lol:

Dziękuję bardzo. Miło mi było wziąć udział w tym fantastycznym słowotoku :D
Gdyby na tym forum była taka możliwość, kliknąłbym "Klik. Lubię to!" :D

rather napisał(a):Proszę o trzymanie się tematu. Dyskusje na temat NTH możecie prowadzić w oddzielnym wątku.

Masz rację Rather :) Milczę więc...
You take the blue pill, the story ends, you wake up in your bed and believe whatever you want to believe. You take the red pill, you stay in Wonderland and I’ll show you how deep the rabbit hole goes. http://pl-pl.facebook.com/KaloNDM1972/
Awatar użytkownika
KaloNDM
Moderator historii
Moderator historii
 
Posty: 1387
Rejestracja: 29 Lip 2011, 07:55
Miejscowość: Nowy Dwór Mazowiecki
Płeć: mężczyzna

Re: Prelekcja Piotra Oleńczaka

Postprzez Saltatrix » 24 Maj 2013, 03:29

:lol: Ja też cię lubię głuptasku :roll:
Saltatrix
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 5
Rejestracja: 22 Maj 2013, 08:33
Płeć: mężczyzna

Następna

Wróć do Nowodworskie Towarzystwo Historyczne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości

cron