ILS na lotnisku i traktowanie podróżnego...

Na temat lotniska. Rozmawiamy tutaj wtedy kiedy lotnisko działa, nie działa lub jest w czymś pomiędzy działa - nie działa.

Re: ILS na lotnisku i traktowanie podróżnego...

Postprzez Mavgan » 19 Gru 2012, 06:45

rather napisał(a):A teraz dla odmiany wystąpiła z przemową pani Doradca Zarządu (ciągle mnie pasjonuje kto to taki i czym oprócz inkasowania, pewnie niemałej, kasy się zajmuje) http://nowodworski24.home.pl/news.php?readmore=2132. Komentarz jest z cyklu: "to my mamy ostatnie słowo" czyli o tak zwanej dupie Maryni...

Mam wrażenie, że te komentarze są losowane z jakiegoś cylindra. Mają pewnie przygotowane klika akapitów, które nic nie mówią - jak trzeba to losują ze 3-4 karteczki i zlepiają je w jedną wypowiedź. Efekt można przeczytać w podanym linku

no to same sukcesy, nic tylko gratulować!
Mavgan
Maxi Użytkownik
Maxi Użytkownik
 
Posty: 469
Rejestracja: 16 Maj 2011, 20:34
Miejscowość: Nowy Dwór Maz

Re: ILS na lotnisku i traktowanie podróżnego...

Postprzez PaffDadi » 19 Gru 2012, 09:41

rather napisał(a):Mam wrażenie, że te komentarze są losowane z jakiegoś cylindra. Mają pewnie przygotowane klika akapitów, które nic nie mówią - jak trzeba to losują ze 3-4 karteczki i zlepiają je w jedną wypowiedź. Efekt można przeczytać w podanym linku

Odniosłem podobne wrażenie czytając wzniosłe oświadczenie Pani Doradcy. W wersji audio koniecznie warto dodać burzliwe wielominutowe owacje wzruszonego dogłębnie tłumu pasażerów. Pani Doradca odnajdując radość w pierdołach nieistotnych dla klientów i nieprzynoszących dochodów swojej firmie przypomina mi osobę, która wdepnąwszy w gówno cieszy się że jej ciepło w stopy.
W internecie osoba podająca się za mężczyznę jest mężczyzną, wirtualna kobieta również jest w rzeczywistości mężczyzną, a dziecko... dziecko to agent FBI.
Awatar użytkownika
PaffDadi
Dobroczyńca
Dobroczyńca
 
Posty: 225
Rejestracja: 25 Gru 2010, 18:46

Re: ILS na lotnisku i traktowanie podróżnego...

Postprzez rather » 27 Gru 2012, 01:12

Ciekawe kiedy władze lotniska podadzą kolejny termin uruchomienia ILS. O deklarowanym wcześniej można już zapomnieć, bo zamknięte lotnisko uniemożliwia prowadzanie procesu kalibracji systemu (potrzebne do tego są lądowania samolotów). Zapewne kolejny termin wypadnie w okolicy maja - czerwca, oczywiście pod warunkiem, że pas zostanie w miarę szybko zapaćkany. Bo jeśli nie, to pewnie certyfikacja systemu ILS potrwa do października - czyli tak jak obiecywano pierwotnie, a to czy 2012 czy 2013 to właściwie bez znaczenia :P
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Poprzednia

Wróć do Lotnisko Warszawa-Modlin

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości