WizzAir grozi wycofaniem z Modlina

Na temat lotniska. Rozmawiamy tutaj wtedy kiedy lotnisko działa, nie działa lub jest w czymś pomiędzy działa - nie działa.

Re: WizzAir grozi wycofaniem z Modlina

Postprzez Mavgan » 17 Gru 2012, 17:21

no tak od maja będzie mniej mgieł...
Mavgan
Maxi Użytkownik
Maxi Użytkownik
 
Posty: 469
Rejestracja: 16 Maj 2011, 20:34
Miejscowość: Nowy Dwór Maz

Re: WizzAir grozi wycofaniem z Modlina

Postprzez Mavgan » 17 Gru 2012, 17:47

oto komentarze z WP, niech władza czyta i może coś w tych kurzych móżdżkach zaiskrzy??????!!!!!!??????

Od wrzesnia czynne lotnisko w Radomiu .A z tego co wiem tam mgła nie wystepuje z uwagi na ukształtowanie terenu.

Słyszałem ze w Modlinie cała ekipa jest z politycznego nadania i koledzy kolegów tam pracują.Mało który ma pojęcie o awiacji, za to cwaniaki pierwsza klasa.

Modlin bez pociagu - porażka. wybieram zawsze chopina

...te lotnisko wtedy będzie miało sens gdy doprowadzi się szybką kolej z Warszawy ..... bezpośrednio do płyty lotiska.....konieczny jest również działający ILS

Jak zwykle polski burdel. Jak mozna otworzyc lotnisko i nie zapewnic systemu naprowadzania przynajmniej w podstawowej wersji?

ja powiedziałem ze już z tego podlina nie wylece nigdzie syf chamstwo itp... wole z łodzi gdzie was wszystkich zapraszam do latania omijamy modlin szerokim łukiem i latamy z łodzi

A niedawno była taka feta z okazji otwarcia lotniska w Modlinie - kolejne pieniądze wyrzucone na polityczne zabawy bez sensu - ale to przecież Polska, więc nie można tu wymagać czegoś tak egzotycznego jak NORMALNOŚĆ I KOMPETENCJA. Polak potrafi - spie----ć wszystko za co się zabierze.


WSTYD na całą Polskę!!!
Mavgan
Maxi Użytkownik
Maxi Użytkownik
 
Posty: 469
Rejestracja: 16 Maj 2011, 20:34
Miejscowość: Nowy Dwór Maz

Re: Wizzair lata z Okęcia 18/12/2012-6/12/2013

Postprzez dahoovka » 17 Gru 2012, 22:51

admiralbar napisał(a):Muszę przyznać, że pierwszy informację podał nowodworski24
http://nowodworski24.home.pl/news.php?readmore=2125 Plus dla nich za czujność.
Potem info pojawiło się na stronie rp.pl
http://www.ekonomia24.pl/artykul/706254 ... kecie.html


TrochÄ™ nie bardzo pierwsi: http://www.mlecznepodroze.pl/2012/12/17 ... na-okecie/

Zobaczyli tego linka na FB lotniska i zrobili tekst :)
dahoovka
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 112
Rejestracja: 19 Sty 2011, 21:39

Re: Wizzair lata z Okęcia 18/12/2012-6/12/2013

Postprzez cekalto » 17 Gru 2012, 23:09

dahoovka napisał(a):nie bardzo pierwsi: http://www.mlecznepodroze.pl/2012/12/17 ... na-okecie/

Zobaczyli tego linka na FB lotniska i zrobili tekst :)

To nie 1 raz nowodworski24 posiłkuje się artykułami z innych portali ale w regulaminie zabraniają zamieszczać linki
Awatar użytkownika
cekalto
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 109
Rejestracja: 11 Mar 2011, 12:47

Re: WizzAir grozi wycofaniem z Modlina

Postprzez admiralbar » 18 Gru 2012, 15:25

zatem padłem ofiarą spisku :mrgreen:
admiralbar
Super Użytkownik
Super Użytkownik
 
Posty: 274
Rejestracja: 21 Paź 2012, 09:46
Płeć: mężczyzna

Re: WizzAir grozi wycofaniem z Modlina

Postprzez ukasz » 18 Gru 2012, 17:14

Ja temat lotniska Modlin i tego co tam się dzieje olałem... Znudziło mnie ciągłe czytanie o problemach z mgłami, obsługą lotniska, przekierowaniami lotów... 2 dni temu trąbią, że Wizzair ucieka z Modlina, dziś czytam, że ucieka tylko na święta i od stycznia będzie latał normalnie... Męczy mnie te ciągłe szukanie sensacji przez dziennikarzy... Jest źle, gorzej raczej nie będzie, ale na lepsze też się nie zapowiada, więc po co szukać codziennie sensacji? :)

W temacie jeszcze powiem tylko, że kompletnie nie rozumiem narzekań ludzi, że lotnisko jest beznadziejne. Wizzair i Raynair chyba wiedzieli co robią przenosząc się do Modlina? Wiedzieli o braku ILS, torów... A jednak, coś za coś :) Mogliby latać z Okęcia, ale nie oszukujmy się, chodzi o najniższą cenę biletu lotniczego. Jeśli komuś się nie podoba Modlin to niech lata z Okęcia i tyle ;)
****tchórzliwie pomrukujący forumowicz****
ukasz
Dobroczyńca
Dobroczyńca
 
Posty: 1129
Rejestracja: 25 Lut 2011, 13:28

Poprzednia

Wróć do Lotnisko Warszawa-Modlin

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości

cron