Opinie o lotnisku

Na temat lotniska. Rozmawiamy tutaj wtedy kiedy lotnisko działa, nie działa lub jest w czymś pomiędzy działa - nie działa.

Opinie o lotnisku

Postprzez melchizedek » 19 Gru 2012, 18:55

Gdzie nie spojrzeć, to opinie nie są najlepsze... wszyscy narzekają...

Proszę, na przykład tutaj:
http://www.pasazer.com/opinie,o,lotnisk ... n,wmi.html
I trochę wstawiam, żeby rzucić okiem na miejscu.

Mariusz Urban wystawił(a) ocenę 1

Zadnych zalet!!!masakra nie lotnisko!!

Brak organizacji!!!po lotnisku biega blondynka ktora wprowadza tak napieta atmosfere ze szok!!!biega krzyczy,jest tak znerwicowana ze jak dalej tak bedzie to trafi do szpitala psychiatrycznego!!!

dodano 2012-12-17 - zaakceptował wojtek

Janek wystawił(a) ocenę 1

dojazd nie jest taki zły jak na lotnisko tanich linii lotniczych

jak wielu podróżuję tanimi liniami z przesiadką zostawiając sobie "zapas" na ewentualne opóźnienie. niestety - opóźnienie 4h (oczywiście zwrot za koszt biletu pow. 5h). Małe ciasne i do d... Nowe, ale co z tego. Latałem wiele i dopiero w Modlinie spotkało mnie coś takiego. NIGDY!

dodano 2012-12-14 20:44 - zaakceptował wojtek

em wystawił(a) ocenę 2

Tanie piwo w sklepie bezcłowym . Bardzo miłe pieski szukające niedozwolonych specyfików .

Widok rodziców z małymi dziećmi wystawionych na mróz w oczekiwaniu na wejście do samolotu - poraźające .

dodano 2012-12-11 19:36 - zaakceptował paolo-79

ubek wystawił(a) ocenę 1

brak

ludzie traktowani jak bydlo na pastwisku.brak dojazdu.mgły!!!!!kto buduje lotnisko obok dwóch rzek.chyba idiota.w Mszczonowie byla by super lokalizacja, ale jak zwykle poszła łapóweczka i mamy bubel

dodano 2012-12-01 04:11 - zaakceptował that

Pasażer wystawił(a) ocenę 2

Ładny wygląd, lotnisko czyste, schludne.

Kompletny chaos. Zacinające się taśmy bagażowe, to jest nic. Lotnisko kompletnie nieprzygotowane do lądowania w złych warunkach tutaj mam na myśli mgłę. Lecąc z Norwegii samolot doleciał do Modlina, przy tym godzinę krążył wokół lotniska, bo była mgła. Wielokrotnie próbował wylądować. Były to próby typu, że leciał w kierunku ziemi, a potem w ostatniej chwili podrywał się do góry. Ostatecznie zdecydowano na lądowanie na Okęciu. Według mnie lepiej wydać 200zł więcej na lot liniami lotniczymi, które obsługują lotnisko Okęcie. Wyjdzie drożej, ale bezpieczniej i z mniejszym ryzykiem na utracenie życia. Pozdrawiam.

dodano 2012-11-28 09:43 - zaakceptował andrzej
melchizedek
Pewny Użytkownik
Pewny Użytkownik
 
Posty: 211
Rejestracja: 05 Lis 2012, 09:24
Płeć: mężczyzna

Re: Opinie o lotnisku

Postprzez admiralbar » 19 Gru 2012, 22:40

Zdaniem pani Mikołajczyk, która jest doradcą zarządu (ciekawe na czym polega jej praca) jest wszystko ok.
Z każdej strony propaganda sukcesu i ten sam bełkot :
Lotnisko Warszawa/Modlin jest pierwszym w kraju lotniskiem nowej generacji....
Lotnisko Warszawa - Modlin jest najbardziej dynamicznie rozwijającym się portem europejskim....
Pasażerowie będą w mGłodlinie pierwszy i ostatni raz, za reszte przygód podziękują i dopłacając do biletu 200 zł polecą z Okęcia, albo z Lublina
admiralbar
Super Użytkownik
Super Użytkownik
 
Posty: 274
Rejestracja: 21 Paź 2012, 09:46
Płeć: mężczyzna

Re: Opinie o lotnisku

Postprzez Mavgan » 19 Gru 2012, 23:04

admiralbar napisał(a):Zdaniem pani Mikołajczyk, która jest doradcą zarządu (ciekawe na czym polega jej praca) jest wszystko ok.
Z każdej strony propaganda sukcesu i ten sam bełkot :
Lotnisko Warszawa/Modlin jest pierwszym w kraju lotniskiem nowej generacji....



chyba jej się stulecia pomyliły!
Mavgan
Maxi Użytkownik
Maxi Użytkownik
 
Posty: 469
Rejestracja: 16 Maj 2011, 20:34
Miejscowość: Nowy Dwór Maz

Re: Opinie o lotnisku

Postprzez rather » 20 Gru 2012, 00:12

Dajcie kobicie spokój - w końcu bierze za doradzanie zarządowi grubą kasiorę to co ma mówić? "Ludziska! Omijajcie to lotnisko szerokim łukiem!!!"? Poza tym każde kłamstwo powtórzone 100 razy staje się w końcu prawdą.
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Opinie o lotnisku

Postprzez melchizedek » 20 Gru 2012, 20:54

Szkoda tylko, że w internecie wystarczy wpisać opinie o Lotnisku Modlin, i niestety nie jest już tak wesoło, jak to pani doradca raczy się wypowiadać... Ludzie nie są niestety tacy tępi, jakby się niektórym urzędnikom mogło wydawać. Potrafią korzystać z Internetu w przeciwieństwie do tych, co tylko na fejsbuku i na pudelku siedzą...
melchizedek
Pewny Użytkownik
Pewny Użytkownik
 
Posty: 211
Rejestracja: 05 Lis 2012, 09:24
Płeć: mężczyzna

Re: Opinie o lotnisku

Postprzez tk28 » 22 Gru 2012, 17:12

Dziś z TVN24 dowiedziałem się o jakimś lotnisku "na warszawskim Modlinie" czy ktoś słyszał już o takim lotnisku bo przyznam, że czasem to co mówią dziennikarze aż mnie zaskakuje, ich wyobraźnia chyba nie ma żadnych granic. Nie wiem czy się śmiać czy płakać nad głupotą niektórych z nich. Dziwi mnie, że ludzie przekazujący informacje na cały świat nie znają swojej okolicy w promieniu 40 km a zostali wyznaczeni do pracy, która wpływa na opinie ludzi i postrzeganie świata.
tk28
Dobroczyńca
Dobroczyńca
 
Posty: 1749
Rejestracja: 10 Lis 2010, 15:06
Miejscowość: NDM
Płeć: mężczyzna


Wróć do Lotnisko Warszawa-Modlin

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości

cron