Idioci z Polskich Portów Lotniczych

Na temat lotniska. Rozmawiamy tutaj wtedy kiedy lotnisko działa, nie działa lub jest w czymś pomiędzy działa - nie działa.

Idioci z Polskich Portów Lotniczych

Postprzez BURBUL » 27 Paź 2017, 11:48

Czy ci, cytowani w temacie, jeszcze raz powtórzę - IDIOCI - nie chcą za wszelką cenę wykończyć lotniska Warszawa - Modlin link https://businessinsider.com.pl/firmy/za ... na/58prm2m :shock:
BURBUL
Maxi Użytkownik
Maxi Użytkownik
 
Posty: 446
Rejestracja: 04 Mar 2014, 08:50
Płeć: mężczyzna

Re: Idioci z Polskich Portów Lotniczych

Postprzez tk28 » 27 Paź 2017, 12:44

Bo Modlin nie jest PiSowskim lotniskiem, a PiS chce samych lotnisk czysto PiSowskich z PiSowskimi patronami, dyrektorami, pracownikami, którzy żądania posła-prezesa będą musieli traktować jak modlitwy.
"Władza deprawuje, a władza absolutna deprawuje absolutnie" - Lord John Dalberg-Acton, 1887
tk28
Dobroczyńca
Dobroczyńca
 
Posty: 1749
Rejestracja: 10 Lis 2010, 15:06
Miejscowość: NDM
Płeć: mężczyzna

Re: Idioci z Polskich Portów Lotniczych

Postprzez bodek » 27 Paź 2017, 15:34

Jak się chodzi na wybory to trzeba pomyśleć na kogo się głosuje. Chcieliście PATRIDIOTÓW to macie.
Ciekawe kto z gór Pis jest z Radomia.
bodek
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 23
Rejestracja: 30 Wrz 2015, 19:16
Płeć: mężczyzna

Re: Idioci z Polskich Portów Lotniczych

Postprzez utd » 27 Paź 2017, 16:02

BURBUL napisał(a):Czy ci, cytowani w temacie, jeszcze raz powtórzę - IDIOCI - nie chcą za wszelką cenę wykończyć lotniska Warszawa - Modlin link https://businessinsider.com.pl/firmy/za ... na/58prm2m :shock:

prawda zawsze jest po srodku. Zdaje sie ze PPL jest gotowy sprzedac swoje udzialy, takze nic nie stoi na przeszkodzie zeby reszta udzialowcow odkupila je.
utd
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 37
Rejestracja: 17 Mar 2015, 08:51
Płeć: mężczyzna

Re: Idioci z Polskich Portów Lotniczych

Postprzez tk28 » 27 Paź 2017, 16:28

bodek napisał(a):Jak się chodzi na wybory to trzeba pomyśleć na kogo się głosuje. Chcieliście PATRIDIOTÓW to macie.
Ciekawe kto z gór Pis jest z Radomia.

Ja zawsze chodzę na wybory i nigdy nie głosuję na ultraprawicowców bo to zazwyczaj są oszołomy, albo religijne, albo nacjonalistyczne, albo jedno i drugie.
"Władza deprawuje, a władza absolutna deprawuje absolutnie" - Lord John Dalberg-Acton, 1887
tk28
Dobroczyńca
Dobroczyńca
 
Posty: 1749
Rejestracja: 10 Lis 2010, 15:06
Miejscowość: NDM
Płeć: mężczyzna

Re: Idioci z Polskich Portów Lotniczych

Postprzez BURBUL » 27 Paź 2017, 17:13

Wiadomo, że wiele inwestycji to polityczne wybory i to już sobie powiedzieliście :lol: ale mnie bardzo zainteresowała wypowiedź utd. Ciekawe skąd Masz takie wiadomości ? Bo gdyby to była prawda to pozostali akcjonariusze tych mieszaczy z PPL powinni przejąć. Zawsze miałem wrażenie, że PPL to taka V kolumna.
BURBUL
Maxi Użytkownik
Maxi Użytkownik
 
Posty: 446
Rejestracja: 04 Mar 2014, 08:50
Płeć: mężczyzna

Re: Idioci z Polskich Portów Lotniczych

Postprzez user » 27 Paź 2017, 19:09

tk28 napisał(a):Bo Modlin nie jest PiSowskim lotniskiem, a PiS chce samych lotnisk czysto PiSowskich z PiSowskimi patronami, dyrektorami, pracownikami, którzy żądania posła-prezesa będą musieli traktować jak modlitwy.

PiS
PiSu
PiSowi
PiSem
PiSie
PiSowskie
PiSowskimi
PiSowskim
O czymś zapomniałem?
Przez tą antyPiSowską fiksację umknęło ci sedno tego artykułu. Jesteś jak szeregowiec Kowalski z tego dowcipu.

Psycholog w wojsku przeprowadza test na inteligencję.
- Z czym wam się kojarzy biała, powiewająca na wietrze chusteczka?
- Mnie kojarzy się z moją matką, która żegnała mnie w ten sposób na peronie, gdy pociągiem odjeżdżałem do jednostki.
- Mnie się kojarzy z taflą wzburzonego jeziora, obywatelu kapitanie, jestem zapalonym żeglarzem.
- A wam Kowalski, z czym się kojarzy biała, powiewająca chusteczka?
- Melduję, że mnie się ona kojarzy z dupą.
- Dlaczego właśnie z dupą?
- Bo mnie się wszystko kojarzy z dupą.
user
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 140
Rejestracja: 23 Kwi 2016, 10:06
Płeć: mężczyzna

Re: Idioci z Polskich Portów Lotniczych

Postprzez utd » 27 Paź 2017, 19:12

BURBUL napisał(a):Wiadomo, że wiele inwestycji to polityczne wybory i to już sobie powiedzieliście :lol: ale mnie bardzo zainteresowała wypowiedź utd. Ciekawe skąd Masz takie wiadomości ? Bo gdyby to była prawda to pozostali akcjonariusze tych mieszaczy z PPL powinni przejąć. Zawsze miałem wrażenie, że PPL to taka V kolumna.

https://www.fly4free.pl/tylko-u-nas-za- ... -modlinie/
to wynika z wywiadu ale nie tylko.
utd
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 37
Rejestracja: 17 Mar 2015, 08:51
Płeć: mężczyzna

Re: Idioci z Polskich Portów Lotniczych

Postprzez tk28 » 27 Paź 2017, 19:48

No i forumowy troll user znowu zrobił kupę w towarzystwie i teraz będzie śmierdziało.
"Władza deprawuje, a władza absolutna deprawuje absolutnie" - Lord John Dalberg-Acton, 1887
tk28
Dobroczyńca
Dobroczyńca
 
Posty: 1749
Rejestracja: 10 Lis 2010, 15:06
Miejscowość: NDM
Płeć: mężczyzna

Re: Idioci z Polskich Portów Lotniczych

Postprzez BURBUL » 27 Paź 2017, 19:54

tk28 ! Masz moje poparcie !!!!!! utd dzięki za ciekawy link. Mi bardzo się spodobał jeden z komentarzy pod tym artykułem cyt :
" Nie wierzę… To jest program „lotnisko+”. Proponuję jeszcze lotnisko na Nowogrodzkiej (kod IATA: PIS, kod ICAO: KWA-KWA). Trzy pasy się zmieszczą: Nowogrodzka, Koszykowa, Jerozolimskie. I pierwsze rondo dla samolotów: pl. Zawiszy. Tak jak napisał „tunczaj” – wincyj lotnisk, a pasażerowie znajdą się, w końcu jest ich przecież 40% – latać będą do: Lichenia, Częstochowy, Rokitna i oczywiście Torunia. Drwale – do Puszczy Białowieskiej, Szyszko z myśliwymi – do Kampinosu (na łosie), Szydło do Brzeszcz – nie ma tam lotnisk.., nie szkodzi – prezes powiedział, że będą, od czego mamy program lotnisko+ – wybudujemy. A te, które są zamkniemy, w końcu zostały po Tusku.
A tak na poważnie – tu nie chodzi aby wybudować, ale aby budować, analizować, badać, organizować… spółki, zarządy, rady, doradcy, komisje (na końcu śledcze) i w ten oto sposób doszliśmy do sedna: od programu lotnisko+ do programu koryto+. Naród liczny, będzie komu bredzić i kogo skubać. Kiedyś Juwenalis powiedział: PANE ET CIRCENSES, dzisiaj mówi się: show must go on!
BURBUL
Maxi Użytkownik
Maxi Użytkownik
 
Posty: 446
Rejestracja: 04 Mar 2014, 08:50
Płeć: mężczyzna


Wróć do Lotnisko Warszawa-Modlin

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] oraz 5 gości

cron