Konferencja samorzÄ…dowa na lotnisku.

Na temat lotniska. Rozmawiamy tutaj wtedy kiedy lotnisko działa, nie działa lub jest w czymś pomiędzy działa - nie działa.

Konferencja samorzÄ…dowa na lotnisku.

Postprzez Yogi » 06 Paź 2011, 21:07

Nie wiem czy wiecie,ale nasz"Służyć ludziom ma ambicję,by jego imie było sławne! :lol: :lol: :lol: Jak donosi "Gazeta Nowodworska",na konferencji samorządowej,która odbyła się na lotnisku Modlin w dniu 30.09,z ust posła Piechocińskiego padł pomysł,aby drugi terninal nazwać imieniem miłościwie nam panującego burmistrza! :lol: :lol: :lol: Zapewne podsunęli mu go chłopcy z WND,czyli kumple pana JK,którzy zrobią wszystko,by wejść w d**ę swojemu szefowi.Więcej o tym tutaj: http://nowodworska.net/
Yogi
 

Re: Konferencja samorzÄ…dowa na lotnisku.

Postprzez rather » 06 Paź 2011, 22:13

Niestety - pomysł ściągnięty z naszego forum :D. Zero oryginalności...
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Konferencja samorzÄ…dowa na lotnisku.

Postprzez cekalto » 06 Paź 2011, 23:58

Yogi napisał(a):Nie wiem czy wiecie,ale nasz"Służyć ludziom ma ambicję,by jego imie było sławne! :lol: :lol: :lol: Jak donosi "Gazeta Nowodworska",na konferencji samorządowej,która odbyła się na lotnisku Modlin w dniu 30.09,z ust posła Piechocińskiego padł pomysł,aby drugi terninal nazwać imieniem miłościwie nam panującego burmistrza! :lol: :lol: :lol: Zapewne podsunęli mu go chłopcy z WND,czyli kumple pana JK,którzy zrobią wszystko,by wejść w d**ę swojemu szefowi.Więcej o tym tutaj: http://nowodworska.net/

Śmiesznym wydaje się propozycja nazwania lotniska im. Pana Kowalskiego to już może prędzej pasowała by nazwa im. Alfreda Hitchcocka ! (z naciskiem na wykrzyknik)
Ale tak na poważnie interesują mnie aspekty techniczne funkcjonowania lotniska tzn :
kierunek startu , jeżeli w kierunku na Moskwę(wschód) jak to miało miejsce za czasów jak lotnisko miało status militarny(intensywny w latach 50-70) . To współczuję mieszkańcom Nowego Modlina i Stanisławowa .
Jeżeli w kierunku Berlina (zachód) to Henrysina i Trębków Starych .
:awaryjny zrzut paliwa !
:trajektoria awaryjnego kołowania etc.
Awatar użytkownika
cekalto
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 109
Rejestracja: 11 Mar 2011, 12:47

Re: Konferencja samorzÄ…dowa na lotnisku.

Postprzez Yogi » 07 Paź 2011, 16:12

rather napisał(a):Niestety - pomysł ściągnięty z naszego forum :D. Zero oryginalności...


No,niestety nie zwróciłem wcześniej uwagi na ten temat na forum.Pisałem o tym co jest w gazecie... ;)
Yogi
 


Wróć do Lotnisko Warszawa-Modlin

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości

cron