PLAY - zawyżony rachunek

Luźne rozmowy. O czym tylko chcesz...

PLAY - zawyżony rachunek

Postprzez andrzej1974 » 17 Paź 2014, 20:44

Czy ktoś z was miał problem z zawyżaniem rachunku z abonamentu Playa. Czy jest szansa, że te łobuzy uznają oczywisty fakt niezgodności wysokości sumy z podpisaną umową?
andrzej1974
NVD Master
NVD Master
 
Posty: 790
Rejestracja: 09 Kwi 2012, 08:06

Re: PLAY - zawyżony rachunek

Postprzez disturbia » 20 Paź 2014, 19:18

Ja jak na razie nie miałam takiego przypadku. Ciekawe jak inni?
Ludzie, którzy głosują na nieudaczników, zdrajców, złodziei i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami.
Awatar użytkownika
disturbia
Moderator globalny
Moderator globalny
 
Posty: 1951
Rejestracja: 04 Lut 2011, 15:15
Płeć: kobieta

Re: PLAY - zawyżony rachunek

Postprzez żyÅ‚a » 21 Paź 2014, 08:29

ja przez 7 lat zero problemu. Ale moja znajoma, która w dodatku pracuje w innej sieci komórkowej ale telefon ma w Play, miała ogromny kłopot. Chcieli Jej coś sprzedać telefonicznie, Ona powiedziała, ze NIE, a następnie dostała fakturę za nowy wykupiony abonament. Play szlo w zaparte do tego stopnia, ze przysłali Jej płytę z nagraniem głosu, który mówił, że sie zgadza, tylko szczegół tkwił w tym, że nie był to Jej głos;) Ostatecznie wywalczyła swoje ale trwało to parę miesięcy. Więc jak widać może być różnie....

Najlepiej wejźdz na fb na profil Play i tam nakręć lekko aferę. Potraktują Cię indywidualnie ze względu na PR, już nie raz ta droga była najskuteczniejsza.
żyła
Pewny Użytkownik
Pewny Użytkownik
 
Posty: 207
Rejestracja: 08 Wrz 2012, 15:43

Re: PLAY - zawyżony rachunek

Postprzez tk28 » 21 Paź 2014, 09:11

Takiej sieci to się mówi spie.........cie. Jeśli robią takie numery to ludzie powinni to upubliczniać i tym samym zniszczyć ich dobrą passę w oszukiwaniu i kombinowaniu.
"Władza deprawuje, a władza absolutna deprawuje absolutnie" - Lord John Dalberg-Acton, 1887
tk28
Dobroczyńca
Dobroczyńca
 
Posty: 1749
Rejestracja: 10 Lis 2010, 15:06
Miejscowość: NDM
Płeć: mężczyzna


Wróć do Luźne rozmowy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości