Lekceważący stosunek do forumowiczów

Luźne rozmowy. O czym tylko chcesz...

Lekceważący stosunek do forumowiczów

Postprzez cekalto1 » 19 Lut 2016, 00:49

Witam Przeszło miesiąc temu założyłem nowe konto w celu zgłoszenia administratorowi forum że nie mogę zalogować się na swoje stare konto które miałem prawie od początku utworzenia portalu . Była próba przywrócenia starego konta która skończyła się fiaskiem , coś admin miał z tym zrobić . Zaproponowałem usunięcie starego i przeniesienie moich postów do nowego , różnica między starym a nowym to tylko dodanie cyfry z cekalto na cekalto 1 . Do tej pory nie ma zadnej reakcji ze strony administratorów . Gdybym dostał jakieś ostrzeżenie w trakcie jakiejś niestosownej wypowiedzi to bym zrozumiał w czym problem . Ach już nawet nie chce się już pisać .
cekalto1
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 11
Rejestracja: 30 Gru 2015, 10:53
Płeć: mężczyzna

Re: Lekceważący stosunek do forumowiczów

Postprzez rather » 23 Lut 2016, 16:43

Cekalto - przepraszam, że nie dostałeś odpowiedzi. Napisz proszę na priv na czy polega problem - spróbuję połączyć oba konta
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Lekceważący stosunek do forumowiczów

Postprzez cekalto1 » 25 Lut 2016, 22:15

Ile razy można pisać na priv ? przedstawiłem swój problem adminowi 4 razy 2 w grudniu i 2 w styczniu . Więc przedstawiłem sprawę na otwartym forum z nadzieją że ktoś to zauważy i potraktuje sprawę poważniej .
Administratorze rather proponuje zajrzeć na moje konto tam wszystko zostało dokładnie opisane . W przypadku obydwu kont jest to samo hasło i adres e-mail a w nazwie jedyna zmiana to dodana 1 (jedynka)
cekalto1
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 11
Rejestracja: 30 Gru 2015, 10:53
Płeć: mężczyzna

Re: Lekceważący stosunek do forumowiczów

Postprzez cekalto1 » 20 Lut 2018, 12:55

cekalto1 napisał(a):Ile razy można pisać na priv ? przedstawiłem swój problem adminowi 4 razy 2 w grudniu i 2 w styczniu . Więc przedstawiłem sprawę na otwartym forum z nadzieją że ktoś to zauważy i potraktuje sprawę poważniej .
Administratorze rather proponuje zajrzeć na moje konto tam wszystko zostało dokładnie opisane . W przypadku obydwu kont jest to samo hasło i adres e-mail a w nazwie jedyna zmiana to dodana 1 (jedynka)

Mija 2 lata a admin nic nie zrobił w tym temacie. Macie regulamin który trzeba przestrzegać i słusznie ale odrobina rzetelności ze strony administracji portalu powinna być przykładem.
cekalto1
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 11
Rejestracja: 30 Gru 2015, 10:53
Płeć: mężczyzna

Re: Lekceważący stosunek do forumowiczów

Postprzez mmokrzycki » 01 Mar 2018, 18:26

cekalto1 napisał(a):Macie regulamin który trzeba przestrzegać i słusznie ale odrobina rzetelności ze strony administracji portalu powinna być przykładem.

Przecież oni sami nie przestrzegają swoich zasad. Moderatorzy łamią regulamin, a administrator "odnosi się do tego ze zrozumieniem". A później krytykują identyczne zachowanie innych. Zastanawiam się czy naprawdę są tak głupi, że nie widzą jakimi są hipokrytami.
mmokrzycki
Super Użytkownik
Super Użytkownik
 
Posty: 321
Rejestracja: 10 Gru 2010, 19:26

Re: Lekceważący stosunek do forumowiczów

Postprzez user » 02 Mar 2018, 11:08

Pół biedy, że administrator nie reaguje na wnioski użytkowników. Prawdziwy problem jest w tym, że całość władzy przekazał nieodpowiedzialnym ludziom w rodzaju KoloM&M czy zielona modulatorka którzy uznali, że forum to ich prywatne bagienko, w którym mogą się taplać wg swoich przedszkolnych zasad.
user
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 140
Rejestracja: 23 Kwi 2016, 10:06
Płeć: mężczyzna

Re: Lekceważący stosunek do forumowiczów

Postprzez CZARNA MAMBA » 08 Mar 2018, 19:38

Dzień dobry ! Jestem tu nowa. Panie " user " kogo mia Pan na myśli pisząc " zielona modulatorka " ?
CZARNA MAMBA
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 2
Rejestracja: 06 Mar 2018, 07:11
Płeć: kobieta


Wróć do Luźne rozmowy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości