Ewangelizacja uliczna

Luźne rozmowy. O czym tylko chcesz...

Re: Ewangelizacja uliczna

Postprzez Thermuthis » 12 Sie 2013, 14:28

Kurde.. a skąd wiecie że Jezus to ten właściwy? :D A może Allah albo Budda mają właśnie niezły ubaw? :)
Awatar użytkownika
Thermuthis
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 115
Rejestracja: 31 Paź 2012, 23:16
Płeć: kobieta

Re: Ewangelizacja uliczna

Postprzez Yogi » 12 Sie 2013, 14:42

Widać kpiarze,że z Palikotem i jego pseudopartią trzymacie.. :?
Yogi
 

Re: Ewangelizacja uliczna

Postprzez Mavgan » 12 Sie 2013, 15:13

a może Teutates?
Mavgan
Maxi Użytkownik
Maxi Użytkownik
 
Posty: 469
Rejestracja: 16 Maj 2011, 20:34
Miejscowość: Nowy Dwór Maz

Re: Ewangelizacja uliczna

Postprzez ukasz » 12 Sie 2013, 15:35

Yogi napisał(a):Widać kpiarze,że z Palikotem i jego pseudopartią trzymacie.. :?

Tak, wczoraj bimber z nim pędziłem :D @Yogi, widzę, że niestety wyznajesz zasadę: "kto nie z nami ten przeciwko nam". Szkoda... ;)
****tchórzliwie pomrukujący forumowicz****
ukasz
Dobroczyńca
Dobroczyńca
 
Posty: 1129
Rejestracja: 25 Lut 2011, 13:28

Re: Ewangelizacja uliczna

Postprzez Yogi » 12 Sie 2013, 15:42

Nie,ukasz.. tylko mnie to,co tu piszecie wkurzyło,niestety..no bo jeśli w ten sposób się wyrażacie o sprawach wiary i ewangelizacji,no to wybacz..
Yogi
 

Re: Ewangelizacja uliczna

Postprzez Thermuthis » 12 Sie 2013, 15:46

@Yogi a gdzie ty kpinę widzisz? Czyżby chrześijaństwo było jedynym właściwym wyznaniem? Skąd możesz to wiedzieć? To właśnie kwestia wiary, tak? A dlaczego wierzący w coś innego są źli i niedobrzy? Yogi, nie jestem religioznawcą ale więcej wiem o religii starożytnych Egipcjan, która była bliższa ludziom niż katolicyzm w dzisiejszej formie. Ale to inna historia. Jeśli już to mi jest bliżej do shintoizmu czy wiary w żywioły również wywodzącej się z Japonii.
I jeszcze powiem Ci jedno - w zeszłym roku byłam z 4-letnim dzieckiem nad morzem, nie powiem gdzie, żeby pielgrzymek nie było. I ktoś postanowił postawić niedaleko wejścia na plażę dość dużą figurę Jezusa na krzyżu.. i chociaż nasze oczy przywykły do tego jakby nie było makabrycznego widoku, to ktoś się przejął rolą i chlusnął na ową figurę z 10 litrów czerwonego Duluxa co by było realistycznie ( żebyśmy się zrozumieli - efekt zamierzony, nie wandalizm). Widok był tak ohydny, że zmieniłam wejście na plażę, nie chcąc narażać dziecka idącego z wiaderkiem i łopatką na makabreski z rana!
Swoją drogą wyprawy krzyżowe to też ewangelizacja była, nie...?

@Mavgan, dzięki tego nie znałam ;)
Awatar użytkownika
Thermuthis
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 115
Rejestracja: 31 Paź 2012, 23:16
Płeć: kobieta

Re: Ewangelizacja uliczna

Postprzez disturbia » 12 Sie 2013, 15:48

A ja paliłam skręty ;) Mavgan nie wzywaj imienia Teutatesa nadaremno ;) Thermutis nie oglądałaś Asterixa? :)
Ludzie, którzy głosują na nieudaczników, zdrajców, złodziei i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami.
Awatar użytkownika
disturbia
Moderator globalny
Moderator globalny
 
Posty: 1951
Rejestracja: 04 Lut 2011, 15:15
Płeć: kobieta

Re: Ewangelizacja uliczna

Postprzez rather » 12 Sie 2013, 16:03

Proszę o trzymanie się tematu wątku. Wiadomości nie związane z tematem będą kasowane
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Ewangelizacja uliczna

Postprzez Yogi » 12 Sie 2013, 20:42

Rather,zamknij proszę ten wątek,bo już dość tej nienawiści do Chrześcijaństwa i Boga w ogóle.Czy nie widzisz w jaki tonie są ostatnie wpisy w tym temacie.Doprawdy tak dalej być nie może,żeby taka grupa pluła jadem tylko dlatego,że jeden chłopak podjął taki temat.
Yogi
 

Re: Ewangelizacja uliczna

Postprzez disturbia » 12 Sie 2013, 21:26

Yogi gdzie ty widzisz nienawiść w tych wypowiedziach? Nikt się do ciebie personalnie nie zwracał,za to ty nas podsumowałeś i stwierdziłeś,że Zebżydowski nie może być dobrtym człowiekiem.Bycie nim nie polega na klepaniu zdrowasiek.Tak ciężko pojąć i uszanować,źe ktoś nie chce być na chama indoktrynowany?
Ludzie, którzy głosują na nieudaczników, zdrajców, złodziei i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami.
Awatar użytkownika
disturbia
Moderator globalny
Moderator globalny
 
Posty: 1951
Rejestracja: 04 Lut 2011, 15:15
Płeć: kobieta

Re: Ewangelizacja uliczna

Postprzez Thermuthis » 12 Sie 2013, 22:08

@Yogi bogów w dzisiejszej cywilizacji jest od cholery a narzucanie własnych wierzeń innym jest co najmniej dziwne. Bo to tak nie zadziała, każdy powinien dokonywać własnych wyborów i jeśli ktoś chce sobie zrobić święto płodności krocząc z drewnianym f***tkiem to nikomu nic do tego, dopóki nie wyrządza krzywdy innym. I nie jest to powód żeby "wieszać na nim psy" i nazywać go złym człowiekiem, sama wiara nie wystarczy by być "świętym". Oceniaj człowieka po tym co robi a nie w co wierzy. Ja wybieram pana z drewnianym fallusem o dobrej duszy, niż zagorzałego katolika/protestanta/ewangelika/muzumałnina itd który po mszy tłucze żonę, psa przywiązuje w lesie do drzewa itd... Rozumiesz różnicę?
I wybacz idąc do parku z dzieckiem chcę posiedzieć w spokoju i robić kompletnie nic a nie słuchać nauk. A takie mam szczęście że zawsze do mnie się przysiadają ŚJ. ale szybko odchodzą nie znajdując odpowiedzi na moje najprostsze, logiczne pytania ;)

A teraz bez cienia kpiny (!) mam pytanie do znajÄ…cych temat:
http://www.youtube.com/watch?v=zGjttRZk0n0
To są jaja czy to na poważnie?...

@Disturbia... Asterix gdzieś mi się kołacze po zakamarkach pamięci ale bardziej kojarzy mi się z psem i jakimś sztynksem dodającym sił :)
Ostatnio edytowany przez rather, 13 Sie 2013, 00:24, edytowano w sumie 1 raz
Powód: wygwiazdkowanie części słowa
Awatar użytkownika
Thermuthis
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 115
Rejestracja: 31 Paź 2012, 23:16
Płeć: kobieta

Re: Ewangelizacja uliczna

Postprzez Mavgan » 13 Sie 2013, 06:46

Thermuthis napisał(a):A teraz bez cienia kpiny (!) mam pytanie do znających temat:
http://www.youtube.com/watch?v=zGjttRZk0n0
To są jaja czy to na poważnie?...


z tego co mi wiadomo to jest prawdziwa tradycja, więc na poważnie :)
Mavgan
Maxi Użytkownik
Maxi Użytkownik
 
Posty: 469
Rejestracja: 16 Maj 2011, 20:34
Miejscowość: Nowy Dwór Maz

Re: Ewangelizacja uliczna

Postprzez Yogi » 13 Sie 2013, 09:26

A cóż to jest innego niby,jeśli na każde wspomnienie wiary chrześcijańskiej ,a zwłaszcza katolicyzmu wybuchacie drwinami i pogardą.No ,bo jeśli słuchacie tego co sączą wa m do mózgów takie mass-media,jak TVN,Polsat,czy choćby co raz częściej także i TVP,to gratuluję.. :? A jak wygląda kościół ustach "dziennikarzy" z tych wszystkich mediów? Dla nich kościół to antysemici,gejożercy,piętnujący dzieci z in vitro,oraz prymitywna,obłudna religijność podszyta nacjonalizmem.Wiedzcie,że "kościół" dziennikarzy,i Kościół prawdziwy to są dwie zupełnie różne rzeczywistości.Ale co ja tu będę dłużej wam mówił i pisał,skoro,jak widzę ziarno nienawiści nie tylko zostało już w was zasiane,ale także wydaje już swój szkodliwy plon.. :(

Doprawdy,proszę administratora tego forum,o zamknięcie wątku,bo dalsza dyskusja nie ma najmniejszego sensu. :(
Yogi
 

Re: Ewangelizacja uliczna

Postprzez disturbia » 13 Sie 2013, 10:02

Yogi,ale na co ty się teraz gorączkujesz,bo już nie wiem.Przestań ludzi etykietować,bo nikt tu takich sformułowań nie użył i może nie oglądaj więcej Tvn ani Polsta to się będziesz mniej denerwował.
Ludzie, którzy głosują na nieudaczników, zdrajców, złodziei i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami.
Awatar użytkownika
disturbia
Moderator globalny
Moderator globalny
 
Posty: 1951
Rejestracja: 04 Lut 2011, 15:15
Płeć: kobieta

Re: Ewangelizacja uliczna

Postprzez Thermuthis » 13 Sie 2013, 10:17

@Yogi ty jak zdarta płyta , krzyczysz w kółko o tym samym, wrzucając wszystkich do jednego worka - kto ma inne zdanie niż Ty jest
przesmiewcą? Ogarnij się i czytaj ze zrozumieniem bo poza oskarżeniem innych i odgrywaniem roli tłamszonego katolika przez innowierców nie wprowadziłeś niczego sensownego do dyskusji, nie odpowiedziałeś na żadne pytanie. I chyba masz jakąś obsesję polityczno- telewizyjną, ale tego nie zrozumiem bo TV nie oglądam, a od polityki wolę pudelka :lol: a temat dlaczego ma być zamknięty? Tylko dlatego ze toczy się nie wg Twoich przekonań? Nikogo tu nie obrażamy i miesęm nie rzucamy,hę? Więcej tolerancji drogi kolego i otwartości umysłu!
Awatar użytkownika
Thermuthis
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 115
Rejestracja: 31 Paź 2012, 23:16
Płeć: kobieta

PoprzedniaNastępna

Wróć do Luźne rozmowy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości