Ewangelizacja uliczna

Luźne rozmowy. O czym tylko chcesz...

Re: Ewangelizacja uliczna

Postprzez mati221 » 08 Sie 2013, 20:46

Nie dzieki. Ja własnie odszedłem od kosciola Katolickiego bo tam ludziom mącą w głowach, poszedlem do kosciola Ewangelickiego Protestanckiego i tak sie wlasnie nawrocilem co co tam uslyszalem nie uslyszalbym od kosciola Katolickiego, nie chce sluchac wiekszosci tego co mowia katolicy, Ludzie tamtejsi maja tradycje swoje rozne czyssce, modlitwy za zmarlych, odpusty , modlitwy do obrazkow i figurek itp... juz nie bede dalej pisac bo sie smutno robi i nie dobrze jest kiedy ludzie to akceptuja a co jest sprzeczne z Pismem Swietym. U mnie w kosciele w ktorym jestem nie jest tak sztywno jak w kosciele nie ma zadnych formulek jak ksiadz mowi i ludzie zasypiaja itp...

Jezeli jestes Katolikiem to wez sobie na serio do przemyslenia to gdzie jestes i czego sluchasz bo ja bylem taki jak wiekszosc z was i Chwała Bogu ze odszedlem od katolicyzmu, nie chce nikogo potepiac ale ja nie bede uczstniczyc w tym co jest balwochwalstwem i sluchac wiekszosci nauk od LUDZI a nie to co mowi Słowo Boze.
Katolicy zmienili przykazania Boze niektóre i nauczaja tez swoich ludzkich nauk tak jak napisalem powyzej czyscce, odpusty...

Byscie ze zrozumieniem czytali Słowo Boze to byscie i wy zauwazyli ze cos jest nie tak.
mati221
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 17
Rejestracja: 06 Sie 2013, 15:21
Płeć: mężczyzna

Re: Ewangelizacja uliczna

Postprzez Marian » 08 Sie 2013, 20:52

ukasz napisał(a):Moim zdaniem widzisz to, co chcesz widzieć. Może w Twoich oczach jest to modne, ale w rzeczywistości ludzie odwracają się od kościoła z wielu innych powodów i w najmniejszym stopniu chodzi tu o modę. Tak samo jak ktoś powie coś złego o homoseksualistach i wyskoczy Palikot z Biedroniem, tak ktoś powie coś o katolikach i wyskoczy Kaczyński z Hoffmanem. Więc nie gadaj głupot. Ludzie zawsze się obrażali, obrażają się i będą obrażać (politycy szczególnie, bo im słupki fajnie skaczą jak jest o nich głośno).


Moim zdaniem widzisz co chcesz widzieć :) prosiłem Cie o jakiś przykład i jedyne co potrafisz napisać to "nie gadaj głupot".
Tylko zobacz, że jest taka różnica - jak ktoś powie coś o homoseksualiście np. p. Pawłowicz to w tv jest wrzawa jak tak mogła itd itp ogólnie tydzień o tym tv trąbi, ale jak ktoś coś powie na katolików to w obronie nikt nie stanie a w tv nawet tego nie pokażą.

ukasz napisał(a):Dziwisz się, że katolik nazywany jest przygłupem, moherem? To powiem Ci, że to przez wiele różnych akcji typu: babcia nie ma za co żyć, a ostatnie pieniądze wysyła do Lichenia (widziałeś bazylikę? jaką rolę pełni?).

Skąd wiesz, że nie ma za co żyć. Teraz walisz jakimiś frazesami, które krążą w opinii publicznej. Nikt tegeo nigdy nie sprawdził, ktoś powiedział i tak nieprawda powiedziana 1000razy staje się prawdą.
Jak można nazwać ateistę, który wierzy i podaje takie głupoty, które są nieudokumentowane?
Dla mnie to robią ludzie właśnie, żeby wyśmiać wiarę. Twój wpis zapachniał mi poziomem komentarzy na wp czy onecie.
ukasz napisał(a): Do tego dochodzi mieszanie polityki z religią i tego typu filmy:
http://www.youtube.com/watch?v=jONraPOh ... 94891CFBB1
http://www.youtube.com/watch?v=aZMTm3Kp ... 94891CFBB1
Nie dziw się więc, że ludzie sobie wyrobili zdanie na ten temat. Sam staram trzymać się z daleka od tego bagna i naprawdę uważam, że jest wiele bardziej ciekawszych i ważniejszych rzeczy.

Widzisz własnie napisałeś swój stosunek do wiary - "bagno" to jest właśnie te obrażanie religii. Chyba, że chodziło Ci o inne bagno.
Swoją drogą kreuje się obraz ogółu przez jednostki - wrzucasz mi filmiki nagrane przez TVN i mówisz, że dlatego katolików utożsamia się z głupkami czy moherem. Rozumiem, że nie czytałeś o parze homoseksualistów którzy adoptowali dziecko a potem je sprzedawali innym homoseksualistom dla rozrywki seksualnej? - i co jakoś o tym w tv nie trąbili? Ciekawe czemu.
Nie oceniaj ogółu przez pryzmat jednostek bo to jest prostackie zachowanie.

Mati221, kojarzę Cię, jesteś młodą osobą, rób to co czujesz i nie zważaj na głupie komentarze ludzi, którzy jedyne co robią po pracy to siadają do komputera albo przed TV.
Mam podobne zdanie jak Ty, ale nie oceniaj innych bo nie od tego jesteś.
Pozdrawiam
Marian
Maxi Użytkownik
Maxi Użytkownik
 
Posty: 454
Rejestracja: 10 Lis 2010, 11:50

Re: Ewangelizacja uliczna

Postprzez mati221 » 08 Sie 2013, 21:01

Nie chce oceniać innych tylko chce pokazac jaka jest rzeczywistosc chrzescijanska na prawdę, a ze ludzie zle robia cos nie w porzadku to trzeba o tym mowic aby sie poprawili.
Zobacz: Jestesmy Swiatlem w tym Swiecie tak a ludzie wiekszosc jest ciemnoscią, co bedzie jezeli Swiatlosc sie wycofa ze sfery publicznej ? Zostanie Ciemnosc a ja chcę tutaj troche dac swiatła.
mati221
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 17
Rejestracja: 06 Sie 2013, 15:21
Płeć: mężczyzna

Re: Ewangelizacja uliczna

Postprzez Rafał » 08 Sie 2013, 22:07

mati221 napisał(a):Witam wszystkich serdecznie.


Czy są na tym forum zarejestrowani jacys chrzesijanie ? ( chodzi mi o ludzi którzy na serio chca zyc z Bogiem,
zalezy im na tym aby byc zbawionym, takie osoby ktore chcą czynic Wolę Bożą ) ?

Pragnę załozyc w Nowym Dworze Ewangelizacje uliczną czyli chciałbym mowic ludziom o Bogu o Jezusie, Duchu Swietym i
pytanie do was chrzescijan czy ktos by zechcial ze mną takie cos poprowadzic. Chcialbys cos robic dla Boga ?
Nie wstydzisz się swojej wiary ? Napisz tutaj czy chcialbys/chcialabys sie właczyc w takie wydarzenie.
Jezeli nie chcesz glosic Słowa Bozego to moze chialbys/ chcialabys grac na jakims instrumencie zeby uwielbic Boga spiewem ?
Szukam chetnych osob do wlaczenia się, bedziemy dzialac na ulicach Nowego Dworu a potem moze i gdzies indziej.

To ze chcodzisz do kosciola w Niedziele i w Swieta moj przyjacielu nie znaczy ze jestes zbawiony,
Tylko gdy pojdziesz za Jezusem i wytrwasz w tym, wtedy bedziesz mial zycie.

Jezeli ktos z was potrzebuje chrztu w Duchu Swietym lub chrztu wodnego to moge go udzielic przez Ducha Swietego.
Jesli cierpisz na jakas chorobe fizyczna lub Duchowa takze moge sie z toba spotkac i modlic sie o Ciebie o uzdrowienie, posiadam doswiadczenie w uzdrawianiu chorych.

Czy ktos jest chetny ?

...http://www.youtube.com/watch?v=inY1TL3U57I
Nie jestem wściekły, dopiero zaczynam być zły
Rafał
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 51
Rejestracja: 10 Lis 2010, 11:06

Re: Ewangelizacja uliczna

Postprzez Mavgan » 08 Sie 2013, 22:12

Marian napisał(a): wrzucasz mi filmiki nagrane przez TVN i mówisz, że dlatego katolików utożsamia się z głupkami czy moherem. Rozumiem, że nie czytałeś o parze homoseksualistów którzy adoptowali dziecko a potem je sprzedawali innym homoseksualistom dla rozrywki seksualnej? - i co jakoś o tym w tv nie trąbili? Ciekawe czemu.
Nie oceniaj ogółu przez pryzmat jednostek bo to jest prostackie zachowanie.


jakiś czas temu obiecałem sobie że nie będę reagował na Mariana ale nie można. Z tego co wiem morderczyni małej Madzi, jej matka była katoliczką i jakoś nie tylko TVN to pokazała ale inne tv także. Zgadzam się z tym że TVN jest stronnicza, ale po to mamy rozum aby z niego korzystać i jednak wyciągać normalne wnioski. Co to znaczy że dwójka homoseksualistów sprzedała dziecko innym dla rozrywki.A może tych dwóch homoseksualistów było katolikami? o byłby numer nie?
Jeśli nie byli to czy wśród chrześcijan nie ma debili, idiotów i zboczeńców? Jak można używać takich argumentów? Nie jestem gejem, ba nawet mam żonę, i jakby było mało brzydzi mnie sama myśl o kontakcie z osobnikiem tej samej płci. Mało tego.... od kiedy mam małżonkę nie wyobrażam sobie kontaktów z innymi kobietami co chyba chrześcijanom nie przeszkadza zazwyczaj.Nie twierdzę że wszystkim bo jest ogromna grupa ludzi którzy jednak są wierni.
Nie zwracam się bezpośrednio do Mariana tylko odnoszę się do jego przykładu.
Bzdura.
I nie używam caps locka żeby nie przeczytać za chwilkę że nie znam netykiety lub innych bzdur.
Znam ludzi którzy w obronie wiary i ks. Tadeusza są w stanie zabić tak jakby nie było przykazania 7. Mało tego coraz częściej słyszę wśród chrześcijan wzmianki na temat muzułmanów i tego co z nimi chętnie by zrobili.
Jako że żyłem dobrych parę lat za granicą wiem że to jest problem, ale pytam się gdzie przykazanie 2?
I tak można wymieniać.........
A ile razy słyszeliście coś na temat żydów?
Kończę na tym, a jeśli mati chcesz ewangelizować ludzi w tym kraju nie poprzez jedynie słuszną drogę którą wskazuje jedynie słuszny kościół to myślę że masz trudną misję do zrobienia. O ile niemożliwą.
I na koniec chciałbym przyznać się do czegoś. Ja nie jestem wrogiem wiary, jestem wrogiem korporacji która od wieków jest zepsuta do szpiku kości. A większość udaje że jest wszystko ok. I to chyba najbardziej w tym boli.....
pozdrawiam :) :)
Mavgan
Maxi Użytkownik
Maxi Użytkownik
 
Posty: 469
Rejestracja: 16 Maj 2011, 20:34
Miejscowość: Nowy Dwór Maz

Re: Ewangelizacja uliczna

Postprzez mati221 » 08 Sie 2013, 22:21

Tak bardzo dobrze powiedziałeś Mavgan:

" A większość udaje że jest wszystko ok. I to chyba najbardziej w tym boli..... "

Tak podpisuje sie pod tym. Misja jest do spelnienia, ale chcialbym pomocy od kogos kto poszedłby ze mna Ewangelizowac bo wiesz samemu to wiele nie zdziałam.
A jezeli sie tutaj nie uda to za granica się uda, z tym ze nie mam tyle finansow.
mati221
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 17
Rejestracja: 06 Sie 2013, 15:21
Płeć: mężczyzna

Re: Ewangelizacja uliczna

Postprzez Rafał » 08 Sie 2013, 22:32

mati221 napisał(a):...A jezeli sie tutaj nie uda to za granica się uda, z tym ze nie mam tyle finansow.

http://www.youtube.com/watch?v=zDv6QE_d ... e=youtu.be
Nie jestem wściekły, dopiero zaczynam być zły
Rafał
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 51
Rejestracja: 10 Lis 2010, 11:06

Re: Ewangelizacja uliczna

Postprzez Zebżydowski » 09 Sie 2013, 05:27

mati221 napisał(a):Może inaczej tez zapytam: Czy jest tutaj osoba której zależy na tym żeby być Zbawionym, czy chcesz iść za Jezusem ?


Mogę popatrzeć jak Jezus idzie niekoniecznie za nim podążając.
Myślę że powinieneś zacząć drogi Kolego swoją misję od pałaców biskupich i wśród księży po parafiach. A pod ten adres wal jak w dym: Biskup Hoser, Warszawa. Powodzenia!
Awatar użytkownika
Zebżydowski
Super Użytkownik
Super Użytkownik
 
Posty: 250
Rejestracja: 19 Lip 2011, 20:35

Re: Ewangelizacja uliczna

Postprzez k.nowak32 » 09 Sie 2013, 07:54

Mavgan napisał(a): Znam ludzi którzy w obronie wiary i ks. Tadeusza są w stanie zabić tak jakby nie było przykazania 7.

To nie nowość - skoro kapelanii katoliccy po obu stronach frontu błogosławili broń... A kościół szedł ręka w rękę w Hitlerem, gdy zdobywał władzę... Kiedyś trochę czytałem na ten temat to włos się jeży na głowie...
Mavgan napisał(a): Jako że żyłem dobrych parę lat za granicą wiem że to jest problem, ale pytam się gdzie przykazanie 2?

No właśnie? Kościół rzymskokatolicki nic sobie nie robi z tego przykazania, łamie go otwarcie we wszystkich możliwych przypadkach.

To normalne, że przez takie postępowanie Kościół zraża ludzi w ogóle do Biblii, Boga...
k.nowak32
Maxi Użytkownik
Maxi Użytkownik
 
Posty: 690
Rejestracja: 21 Lut 2011, 09:51

Re: Ewangelizacja uliczna

Postprzez Marian » 09 Sie 2013, 08:44

Mavgan, Twoje nastawienie do mnie sprawia, że nie potrafisz dobrze ocenić tego co napisałem.
To co napisałem miało pokazać, że nie można poprzez działania jednostki oceniać ogółu.
Dokładnie tak jak napisałeś w odpowiedzi na mój post, który według Ciebie był o 180 stopni inny od Twojego.

"Znam ludzi którzy w obronie wiary i ks. Tadeusza są w stanie zabić tak jakby nie było przykazania 7."
A znasz kogoś kto to zrobił? Bo tak gadać to można o każdym.


"I na koniec chciałbym przyznać się do czegoś. Ja nie jestem wrogiem wiary, jestem wrogiem korporacji która od wieków jest zepsuta do szpiku kości. A większość udaje że jest wszystko ok. I to chyba najbardziej w tym boli....."

Zgadzam się z Tobą w 100%. Tylko, że przez pryzmat "korporacji" oceniacie każdego katolika.

Co do matki Madzi - była katoliczką na papierze czy w wierze? Bo to jest różnica.
Marian
Maxi Użytkownik
Maxi Użytkownik
 
Posty: 454
Rejestracja: 10 Lis 2010, 11:50

Re: Ewangelizacja uliczna

Postprzez ukasz » 09 Sie 2013, 09:03

Marian napisał(a):Tylko zobacz, że jest taka różnica - jak ktoś powie coś o homoseksualiście np. p. Pawłowicz to w tv jest wrzawa jak tak mogła itd itp ogólnie tydzień o tym tv trąbi, ale jak ktoś coś powie na katolików to w obronie nikt nie stanie a w tv nawet tego nie pokażą.

A co było z krzyżem w sejmie? Nikt nie stanął w obronie?
Marian napisał(a):Skąd wiesz, że nie ma za co żyć. Teraz walisz jakimiś frazesami, które krążą w opinii publicznej. Nikt tegeo nigdy nie sprawdził, ktoś powiedział i tak nieprawda powiedziana 1000razy staje się prawdą.

Skąd wiem? Z życia. Moja babcia, która ledwie wiąże koniec z końcem wysyła kasę do Lichenia. Z kilkuset złotowej emerytury nie jest w stanie się utrzymać (pomaga rodzina), ale kasę do Lichenia wysyła i jak któraś z ciotek tam jedzie to kasę daje do przekazania. Myślę, że takich babć i dziadków jest dużo więcej.
Marian napisał(a):Widzisz własnie napisałeś swój stosunek do wiary - "bagno" to jest właśnie te obrażanie religii. Chyba, że chodziło Ci o inne bagno.
Swoją drogą kreuje się obraz ogółu przez jednostki - wrzucasz mi filmiki nagrane przez TVN i mówisz, że dlatego katolików utożsamia się z głupkami czy moherem.

Ciekawe, że akurat Twoją wiarę obraziłem :) Odniosłem się ogólnie do religii, a jak wiesz jest ich wiele. Dla mnie bagnem jest każda, która wiąże się z polityką, wyłudzaniem pieniędzy od osób starszych i chorych, a za tę kasę buduje pałace. Tv nie oglądam praktycznie wcale, ciekawe po czym wnosisz, że filmik jest wrzucony przez TVN? Nie napisałem też nigdzie, że uważam katolików na głupków - napisałem Ci tylko skąd się to bierze. Nie oceniam ludzi przez pryzmat religii, bo jak pisałem wcześniej - jest dla mnie wiele ważniejszych spraw niż religia np. bycie po prostu dobrym człowiekiem... tyle.
mati221 napisał(a):Zobacz: Jestesmy Swiatlem w tym Swiecie tak a ludzie wiekszosc jest ciemnoscią,

Dzięki wielkie :) Ludzie, którzy nie są katolikami są ciemnością? To znaczy, że są źli?
****tchórzliwie pomrukujący forumowicz****
ukasz
Dobroczyńca
Dobroczyńca
 
Posty: 1129
Rejestracja: 25 Lut 2011, 13:28

Re: Ewangelizacja uliczna

Postprzez Heimat » 09 Sie 2013, 11:09

mati221 napisał(a):Nie dzieki. Ja własnie odszedłem od kosciola Katolickiego bo tam ludziom mącą w głowach, poszedlem do kosciola Ewangelickiego Protestanckiego (...)


Chociaż protestanci wierzą w tego samego Boga, co katolicy (trójjedynego, wszechmocnego Stwórcę Nieba i Ziemi), to różnią się w spojrzeniu na to, jak należy Mu służyć:


- Wierzą, że tylko Pismo Święte, a nie Kościół, który często błądził, jest nieomylne. Dlatego nie uznają autorytetu papieży.

- Wierzą, że tylko Jezus Chrystus, odwieczny Boży Syn, ma być wywyższony jako pośrednik między Ojcem a ludźmi. Dlatego nie czczą świętych (w tym Marii) i się do nich nie modlą.

- Wierzą, że tylko wiara, którą zyskuje się przez nawrócenie do Jezusa Chrystusa łączy z Bogiem. Tylko tacy ludzie są prawdziwie chrześcijanami, i nic więcej im nie potrzeba. Dlatego protestanci nie przypisują zbawiennej mocy sakramentom. Komunia to Stół Pański, nie ołtarz. Jej znaczenie to bliskie spotkanie z Chrystusem, nie ofiara.

- Wierzą, że Kościół Chrystusa w historii pojawia się wszędzie tam, gdzie chrześcijanie łączą się dla służenia Zbawcy. Protestanci uważają, że żadne wyznanie nie może sobie rościć prawa do wyłączności na działanie Ducha Bożego.

- Wierzą, że po śmierci są tylko dwie drogi. Pojednani przez Chrystusa wierzący są czyści Jego zasługami i dlatego od razu idą do Nieba. Ludzie nie oddani Chrystusowi muszą być ukarani za swe grzechy, idą więc na potępienie. Dlatego protestanci nie wierzą w czyściec, a mówienie o nim uważają za szkodliwe usypianie sumień. Grzesznicy zamiast powierzyć swoje życie Chrystusowi, żyją dalej w niewierze licząc, że „nie są tacy źli” i jakoś uda im się tam dostać.
Awatar użytkownika
Heimat
NVD Maniak
NVD Maniak
 
Posty: 1113
Rejestracja: 26 Gru 2011, 12:08
Miejscowość: נובידבור
Płeć: mężczyzna

Re: Ewangelizacja uliczna

Postprzez rather » 09 Sie 2013, 12:03

Wątek został przesunięty z forum miejskiego. Jak zawsze przy okazji dyskusji o wartościach uprasza się o zachowanie umiaru i szanowanie odmiennych poglądów...
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Ewangelizacja uliczna

Postprzez Marian » 09 Sie 2013, 14:25

ukasz napisał(a):A co było z krzyżem w sejmie? Nikt nie stanął w obronie?

A kto stanął w obronie? :lol:

ukasz napisał(a):Skąd wiem? Z życia. Moja babcia, która ledwie wiąże koniec z końcem wysyła kasę do Lichenia. Z kilkuset złotowej emerytury nie jest w stanie się utrzymać (pomaga rodzina), ale kasę do Lichenia wysyła i jak któraś z ciotek tam jedzie to kasę daje do przekazania. Myślę, że takich babć i dziadków jest dużo więcej.

Jeśli wysyła i żyje tzn, że ma za co żyć. To są jej pieniądze i jak chce wysłać do Rydzyka to wysyła, jak chce wysłać do wnuczka to wyśle do wnuczka.

ukasz napisał(a):Ciekawe, że akurat Twoją wiarę obraziłem :)

hmm pomyślmy, pewnie dlatego, że wstawiłeś filmiki na których są katolicy a potem podpisałeś, że odcinasz się od tego bagna?
To ma sens.

ukasz napisał(a):Odniosłem się ogólnie do religii, a jak wiesz jest ich wiele. Dla mnie bagnem jest każda, która wiąże się z polityką, wyłudzaniem pieniędzy od osób starszych i chorych, a za tę kasę buduje pałace.

Śmieszą mnie komentarze, że ktoś wyłudza pieniądze. Babcie same wysyłają. Czemu wyłudzają?
ukasz napisał(a): Tv nie oglądam praktycznie wcale, ciekawe po czym wnosisz, że filmik jest wrzucony przez TVN?

Nie wrzucony przez tv, tylko nagany i wnoszę to po tym, że ma logo tvnu.

mati221 napisał(a):Zobacz: Jestesmy Swiatlem w tym Swiecie tak a ludzie wiekszosc jest ciemnoscią,

ukasz napisał(a):Dzięki wielkie :) Ludzie, którzy nie są katolikami są ciemnością? To znaczy, że są źli?


Co oczekujesz po takim głupim pytaniu? Według mati221 tacy ludzie są źli, według Ciebie nie. Według Zenka spod budki z piwem są nijacy.
Proszę Cię również o to, żebyś czytał posty ze zrozumieniem albo się nie wypowiadał bo mati221 wcześniej napisał, że odszedł od KK i przeszedł do kosciola Ewangelickiego Protestanckiego więc nie wiem po co pytasz o tym jacy są ludzie, którzy nie są katolikami.
Marian
Maxi Użytkownik
Maxi Użytkownik
 
Posty: 454
Rejestracja: 10 Lis 2010, 11:50

Re: Ewangelizacja uliczna

Postprzez Zirhan » 09 Sie 2013, 15:46

Marian napisał(a):bo mati221 wcześniej napisał, że odszedł od KK i przeszedł do kosciola Ewangelickiego Protestanckiego więc nie wiem po co pytasz o tym jacy są ludzie, którzy nie są katolikami.

Są ludzie dla których nie istota wiary jest ważna, lecz to by wogóle wierzyć.
Jego mózg się tego domaga bo jest uzależniony psychicznie.
Bezwolny w podejmowaniu samodzielnych decyzji.
Wybór religii jest szeroki, co chwilę powstają nowe.
Mati niezleżnie od własnego wieku potrzebuje opieki kogoś wszechmocnego i wszechwiedzącego.
To poprostu przerośnięte dziecko.
Ono nigdy nie nie myśli samo.
Czeka na papkę z nieba, która go pokieruje tu lub tam. na tę czy inną pielgrzymkę...
Załączniki
Ewolucja Wiary.jpg
Ewolucja Wiary.jpg (146.87 KiB) Obejrzany 7718 razy
"Nie każdy ksiądz to pedofil - zdarzają się wyjątki"! - abp. Głódź po pijaku.
http://www.antykler.frix.pl
Awatar użytkownika
Zirhan
Super Użytkownik
Super Użytkownik
 
Posty: 320
Rejestracja: 23 Gru 2010, 18:48
Miejscowość: Nowy Dwór Maz.

PoprzedniaNastępna

Wróć do Luźne rozmowy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 16 gości

cron