Ewangelizacja uliczna

Luźne rozmowy. O czym tylko chcesz...

Re: Ewangelizacja uliczna

Postprzez mati221 » 13 Sie 2013, 16:09

Co do Tematu "Ewangelizacja uliczna "

Jeżeli masz jakaś sprawę związaną " z TEMATEM " to pisz, jeżeli nie to nie piszcie tutaj innych postów odbiegających od tematu, bądźmy poważnymi ludźmi.
mati221
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 17
Rejestracja: 06 Sie 2013, 15:21
Płeć: mężczyzna

Re: Ewangelizacja uliczna

Postprzez kocur » 13 Sie 2013, 16:18

Jeśli chodzi o mnie to uważam, że tą inicjatywą narazisz się na śmieszność. Potencjalni ewangelizowani przechodnie będą postrzegać Cię jako nieszkodliwego wariata, nawiedzonego albo po prostu chorego psychicznie. Jak jednak będziesz zakłócał swoim działaniem porządek publiczny to Cię odwiozą do psychiatryka i tak się skończy cała ewangelizacja.
Wydaje mi się że jestem chyba pierwszym, który Ci to wprost mówi i moim celem nie jest obrażanie Cię. Jestem po prostu szczery.
Awatar użytkownika
kocur
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 126
Rejestracja: 17 Paź 2011, 22:38

Re: Ewangelizacja uliczna

Postprzez Thermuthis » 13 Sie 2013, 16:21

@mati221 skoro chcesz ewangelizować musisz być gotowy na dyskusje, szczególnie takie nie po Twojej myśli :)
@kocur, masz rację ja bym dodała jeszcze do tego że mati może odczuć na własnej skórze czystą niechęć ludzką i usłyszeć parę mocniejszych epitetów od swoich niedoszłych uczniów..
Awatar użytkownika
Thermuthis
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 115
Rejestracja: 31 Paź 2012, 23:16
Płeć: kobieta

Re: Ewangelizacja uliczna

Postprzez Yogi » 13 Sie 2013, 18:41

Adminie,zamknij temat bo naprawdę się nieprzyjemna dyskusja zrobiła.
Ostatnio edytowany przez admin, 13 Sie 2013, 19:07, edytowano w sumie 1 raz
Powód: jeszcze jedno wywieranie wpływu na Administrację i ostrzeżenie. Nie ma przymusu czytania i wypowiadania się w tym wątku.
Yogi
 

Re: Ewangelizacja uliczna

Postprzez Zebżydowski » 14 Sie 2013, 05:37

Ja osobiście od kilku lat mam bardzo silne przekonanie iż Dobra Nowina jaką niosą mi katolicy jest taka, że gdy do nich dołączę to dopiero wtedy stanę się dobrym człowiekiem. Jeżeli nie to już zawsze będę niedobry i po śmierci spłonę w piekle. Nic ich nie obchodzi, że mam swój własny moralny kodeks każący mi szanować drugiego człowieka i że mają w d..ie to jaki jestem. Ja według nich się mam dopiero stać, przejrzeć na oczy i podążyć za Chrystusem, tzn, za nimi- jak baran.
Pie…lę taką nowinę.
Bo przecież jak katolicy przekonują, są oni jedynymi depozytariuszami PRAWDY a reszta błądzi. Ciekawe, że przedstawiciele innych religii mówią to samo o Katolikach.
Awatar użytkownika
Zebżydowski
Super Użytkownik
Super Użytkownik
 
Posty: 250
Rejestracja: 19 Lip 2011, 20:35

Re: Ewangelizacja uliczna

Postprzez rather » 14 Sie 2013, 11:07

Może spotykasz niewłaściwych katolików? Durnie są przecież w każdej grupie społecznej - bez względu na religię, kolor skóry, orientację, poglądy polityczne, itd...
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Ewangelizacja uliczna

Postprzez mati221 » 14 Sie 2013, 12:20

Na Temat katolicyzmu macie Temat " Katolicyzm w Polsce " na tym forum. Nie mieszajcie jedno z drugim. Moj Temat "Ewangelizacja uliczna" nie odnosi się do religii żeby o niej rozmawiac. Jeżeli ktos na serio ma jakis post zwiazany z Tematem to niech napisze, jeżeli nie to zapraszam na inne Tematy na tym forum.
mati221
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 17
Rejestracja: 06 Sie 2013, 15:21
Płeć: mężczyzna

Re: Ewangelizacja uliczna

Postprzez Pelagia » 08 Mar 2014, 08:35

czy sa w takim razie jekiekolwiek koscioly protestanckie w NDM?
Pelagia
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 1
Rejestracja: 26 Lut 2014, 21:52
Płeć: kobieta

Poprzednia

Wróć do Luźne rozmowy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości