Po wyborach cisza zapadła...

Luźne rozmowy. O czym tylko chcesz...

Po wyborach cisza zapadła...

Postprzez tk28 » 19 Sty 2011, 21:43

Marian napisał(a):Myślę, że nie ma co patrzeć na obietnice Kowalskiego, jeśli premier Tusk w swoim exposé drwi z ludzi mówiąc, że będzie systematycznie OBNIŻAŁ podatki, a jak jest każdy widzi. PO ma władzę absolutną i nic z tym nie robi, kolej stoi, szpitale plajtują, ruski nas walą w kakao, a w sejmie siedzą ludzie typu homofoba niesiołowskiego który sprzedał swoich najbliższych.



Litości błagam, czy również tu musimy czytać to co widać w tv :?: Można się obejść bez plucia jadem bo wstyd zniżać się do poziomu Kaczyńskiego i jego wyznawców. Żaden rząd po '89 roku nie był idealny a już na pewno nie rząd IV RP, każdemu można wyliczyć błędy. A teraz językiem kaczyzmu: Jeśli uważasz, że za wszystko zło odpowiada tylko i wyłącznie Tusk i jego rząd to możesz sobie podać rękę ze schizofrenikami, oszołomami i szumowinami z sekty PiS, których guru zaprzedałby duszę samemu diabłu żeby tylko dobrać się do władzy i stworzyć państwo policyjne, w którym byłby samozwańczym królem. Nie jestem ani za PO ani za PiS-em bo każda partia ma wady ale potrafię odróżnić normalnych ludzi od chorych psychicznie.
Ostatnio edytowany przez rather, 20 Sty 2011, 01:53, edytowano w sumie 1 raz
Powód: Dodałem cytat z postu Mariana, żeby było wiadomo co jest powodem dyskusji...
tk28
Dobroczyńca
Dobroczyńca
 
Posty: 1749
Rejestracja: 10 Lis 2010, 15:06
Miejscowość: NDM
Płeć: mężczyzna

Re: Po wyborach cisza zapadła...

Postprzez sierotka marysia » 19 Sty 2011, 22:33

O, widzę, że na forum mamy lekarza i do tego psychiatrę, a jeszcze lepiej, że zadowolonego z obecnej sytuacji w kraju. Ach, jak miło.
sierotka marysia
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 20
Rejestracja: 18 Gru 2010, 11:40

Re: Po wyborach cisza zapadła...

Postprzez tk28 » 19 Sty 2011, 23:01

Wskaż mi gdzie napisałem, że jestem zadowolony z obecnej sytuacji. Najbardziej martwi mnie to, jaką ludzie mają tragicznie krótką pamięć i nie pamiętają poprzednich rządów raptem sprzed trzech lat z kawałkiem, które były tak marne i kłopotliwe dla kraju, że zostały przerwane w połowie. Media po katastrofie zrobiły słabym ludziom pranie mózgów i wmówiły im, że bracia Kaczyńscy to prawdziwi mężowie stanu a przed katastrofą większość czekała na wybory prezydenckie jak na zbawienie bo mieli dość tak marnej i wstydliwej na arenie światowej prezydentury. Nie trzeba być lekarzem aby określić stan zdrowia takiego indywiduum jakim jest Kaczyński.
tk28
Dobroczyńca
Dobroczyńca
 
Posty: 1749
Rejestracja: 10 Lis 2010, 15:06
Miejscowość: NDM
Płeć: mężczyzna

Re: Po wyborach cisza zapadła...

Postprzez Marian » 19 Sty 2011, 23:33

tk28 napisał(a):Najbardziej martwi mnie to, jaką ludzie mają tragicznie krótką pamięć i nie pamiętają poprzednich rządów raptem sprzed trzech lat z kawałkiem, które były tak marne i kłopotliwe dla kraju, że zostały przerwane w połowie.


Nie zostały przerwane w połowie tylko PiS dobrowolnie podjął decyzję, żeby wybory odbyły się wcześniej. Uważam to za pokazanie że mają honor i nie kurczowe trzymanie się stołków. Piszesz że było źle a co takiego Ci nie pasowało? Że wychodziły na jaw przekręty PO? Czy że podatki były zmniejszane? Teraz PO ma większość w sejmie, prezydenta z PO więc czego chcieć więcej? tylko reformować kraj jednak słabo im to idzie :) najlepsze jest to, że ich ustawy niczym nie różnią się od ustaw PiSu za ich panowania, jednak wtedy wg PO te ustawy były be a teraz już są cacy co pokazał Kaczyński w debacie prezydenckiej. Pokazał zakłamanie Komorowskiego który mówił o tym, że Pis nie zrobiło nic w pewnej sprawie i teraz PO ma to zmienić a co się okazało jak PiS chciało wdrożyć taką ustawę Komorowski głosował przeciw. Podpisał swój głos swoim nazwiskiem a potem na żywo mówił "to nieprawda". Może i nie ma teraz państwa policyjnego, za to mamy coraz mniejszą swobodę m.in. ustawa hazardowa.
Uważam Kaczyńskich za patriotów i wg mnie patriotyzmu brakuje Tuskowi który woli sprzedawać polskie firmy zamiast zrobić z nimi porządek.
Marian
Maxi Użytkownik
Maxi Użytkownik
 
Posty: 454
Rejestracja: 10 Lis 2010, 11:50

Re: Po wyborach cisza zapadła...

Postprzez tk28 » 20 Sty 2011, 00:01

Tak, Kaczyński był za to bardzo wiarygodny w trakcie wyborów, jego świta oszukała ludzi jego cudowną przemianą a on później to wszystko wykpił mówiąc, że był na prochach a tym, którzy pomogli mu zdobyć taki procent głosów podziękował i wykluczył z partii :lol: Dla mnie Kaczyńscy zawsze byli nie patriotami a idiotami, podobne słowa, może jego wyznawcom się mylą :?: Swoją prawdziwą twarz pokazali już za prezydentury ich dawnego kolegi Wałęsy. Tak mu zazdrościli sukcesu, że rzucali mu kłody pod nogi żeby go zdyskredytować w oczach ludzi i to samo robi dziś samotnie Jarosław wobec swoich "wrogów", którym najzwyczajniej zazdrości władzy. Do pomocy wytresował sobie swoją świtę, której ponoć codziennie rano robi musztrę i tresuje na dany dzień aby wiedzieli co mają robić i mówić, nikt mu się nie przeciwstawi bo każdy boi się wykluczenia z partii. Widać strach w ich oczach i wyuczone regułki powtarzane identycznie do każdego dziennikarza danego dnia. Dyktatura Kaczyńskiego to chyba ostatnia rzecz jakiej chcą dzisiaj Polacy i kolejne wybory sromotnie przegra. Czy Wy myślicie, że PiS zapewni Wam dobrobyt :?: Czy w Polsce kiedykolwiek był dobrobyt :?: Czy Wy myślicie, że to tak za pomocą czarodziejskiej różdżki tworzy się kraj miodem i mlekiem płynący :?:
tk28
Dobroczyńca
Dobroczyńca
 
Posty: 1749
Rejestracja: 10 Lis 2010, 15:06
Miejscowość: NDM
Płeć: mężczyzna

Re: Po wyborach cisza zapadła...

Postprzez rather » 20 Sty 2011, 01:39

Zaczyna się dyskusja o wyższości Świąt Bożego Narodzenia nad Świętami Wielkanocy... Chyba wydzielimy te parę postów do oddzielnego wątku. Ponieważ wiem jak się kończą próby przekonania ludzi do zmiany poglądów politycznych, stanowiska w sprawie aborcji, kary śmierci itp. rzeczy związanych z systemem wartości, to pewnie za chwilę dojedzie też do przypadków naruszenia regulaminu. Proponuję trzymanie pewnego poziomu - zbyt mocne wypowiedzi będą kończyły się przyznaniem ostrzeżenia, a w dalszej konsekwencji banowaniem konta.
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Po wyborach cisza zapadła...

Postprzez Marian » 20 Sty 2011, 08:05

Powiedz mi co teraz mając pełną władzę robi PO? I zadałem proste pytanie, co Ci nie pasowało w rządzie Kaczyńskiego? To ze wychodziły łapówkarskie przekręty? Od razu zaznaczam, że nie uwzięli się wtedy tylko na polityków PO, ponieważ złapany na łapówkarstwie został również minister sportu. Jednak jak teraz wychodzi jakaś afera to ręka rękę myję bo to z jednej partii i koledzy.
Mi się nie podobało w rządach PiSu że duże pieniądze szły na KK, zresztą równie duże PO przeznaczyło np na stadion Legii.
Zobacz ostatnio była afera z synem Tuska, że za państwowe pieniądze poleciał do Chin na jakiś tam zjazd dotyczący kolei, dlaczego? Wg PKP młody Tusk był laureatem konkursu związanego z PKP, co jednak się okazało nigdy tego konkursu nie wygrał, więc czemu poleciał?
Albo przed ostatnimi wyborami ich hasło brzmiało "nie róbmy polityki. budujmy drogi", ok fajnie hasło tylko dlaczego zaraz po wyborach ogłosili że nie mają pieniędzy na ponad 60% dróg które są w planach? Dodam, że wiedzieli już o tym kilka miesięcy wcześniej. Czy to nie jest kpina z ludzi ?
Proszę o przykłady bo jak na razie czytam tylko epitety na temat kaczyńskiego a ja mówię o PO i PiS. Nie o Tusku i Kaczyńskim.
Twoje wypowiedzi są w stylu komentarzy na wp albo onecie czyli właśnie plucie jadem, nieważne kto ma racje, ważne że Kaczyński to idiota itd...
Śmieszą mnie również opinie ludzi, którzy podczas wyborów nie głosowali na Kaczyńskiego bo nie ma żony. :lol:
Marian
Maxi Użytkownik
Maxi Użytkownik
 
Posty: 454
Rejestracja: 10 Lis 2010, 11:50

Re: Po wyborach cisza zapadła...

Postprzez ninel » 20 Sty 2011, 17:16

Do penisa wafla, czy musicie przenosić ogólnokrajowe debilne spory polityczne na forum lokalne...?
Ať žije vláda! Ale za svoje.
ninel
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 130
Rejestracja: 12 Lis 2010, 13:51

Re: Po wyborach cisza zapadła...

Postprzez rather » 20 Sty 2011, 17:51

Taka jest idea działu "Luźne Rozmowy", że gadamy o wszystkim. Inna sprawa to wiara w to, że uda się kogoś przekonać do zmiany poglądów politycznych. Dużo zdrowia życzę - ja już w takie dyskusje staram się nie wdawać, bo oprócz tego, że się klawiatura wyciera i ciśnienie skacze, to inne efekty są raczej mizerne :)
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna


Wróć do Luźne rozmowy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości

cron