Pizzerie w NDM.

Luźne rozmowy. O czym tylko chcesz...

Pizzerie w NDM.

Postprzez disturbia » 02 Lut 2014, 16:02

Jest jakaś knajpa w tym mieście,gdzie robią dobrą pizzę? Czy pozostaje samemu sobie zrobić?
Ludzie, którzy głosują na nieudaczników, zdrajców, złodziei i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami.
Awatar użytkownika
disturbia
Moderator globalny
Moderator globalny
 
Posty: 1951
Rejestracja: 04 Lut 2011, 15:15
Płeć: kobieta

Re: Pizzerie w NDM.

Postprzez melchizedek » 02 Lut 2014, 18:00

Mi najbardziej odpowiada Pizzeria Hit. Pizza wydaje się być całkiem w porządku i jeśli chodzi o walory smakowe, to też całkiem dobra.
Czasami długo czeka się na dowóz, ale chyba warto poczekać. Nie trafiło mi się jeszcze, żebym dostał zimną albo rozwaloną.
melchizedek
Pewny Użytkownik
Pewny Użytkownik
 
Posty: 211
Rejestracja: 05 Lis 2012, 09:24
Płeć: mężczyzna

Re: Pizzerie w NDM.

Postprzez Chelsea » 02 Lut 2014, 18:39

A ja myślę, że najlepiej zrobić pizzę samemu.
Prawdziwe ciasto drożdżowe bez konserwantów, dodatki dajesz jakie tylko chcesz: chuda szynka, pieczarki, oliwki, kapary, ser ...
Do tego sos pomidorowy z czosnkiem i ziołami prowansalskimi. Cała robota zajmie najwyżej godzinę a taka pizza nie ma sobie równych.
Chelsea
Dobroczyńca
Dobroczyńca
 
Posty: 821
Rejestracja: 18 Gru 2010, 09:08
Płeć: kobieta

Re: Pizzerie w NDM.

Postprzez rather » 02 Lut 2014, 21:42

Też czasami robię sam, ale kupowaną na mieście polecam tą z Perfetto. Nowodworzanie dzielą się mniej więcej po równo na wyznawców Hita i Perfetto. Mi smakuje ta druga, bo z Hita zawsze wydawała się za tłusta. Chyba kwestia używanego sera - pamiętam, że do pudełka wkładali pod spód folię aluminiową, żeby tłuszcz nie przeciekał. Błłłeee :(
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Pizzerie w NDM.

Postprzez disturbia » 02 Lut 2014, 21:54

Hahaha a dla mnie z Perfetto była wiórowata :p Stąd temat :)
Ludzie, którzy głosują na nieudaczników, zdrajców, złodziei i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami.
Awatar użytkownika
disturbia
Moderator globalny
Moderator globalny
 
Posty: 1951
Rejestracja: 04 Lut 2011, 15:15
Płeć: kobieta

Re: Pizzerie w NDM.

Postprzez melchizedek » 02 Lut 2014, 21:56

rather napisał(a):[...] bo z Hita zawsze wydawała się za tłusta. Chyba kwestia używanego sera - pamiętam, że do pudełka wkładali pod spód folię aluminiową, żeby tłuszcz nie przeciekał. Błłłeee :(
Rzeczywiście tak wcześniej bywało, że sok płynął. Ale to chyba wina była sera plus dodatków, które po prostu puszczały soki. Ostatnio to się poprawiło, ponieważ pizza była sucha, ciekawe czy następnym razem też tak będzie :)
melchizedek
Pewny Użytkownik
Pewny Użytkownik
 
Posty: 211
Rejestracja: 05 Lis 2012, 09:24
Płeć: mężczyzna

Re: Pizzerie w NDM.

Postprzez Mavgan » 02 Lut 2014, 22:08

ostatnio gdy zakupiliśmy pizze z Perfecto była strasznie słona, więc aktualnie króluje HIT :)
Mavgan
Maxi Użytkownik
Maxi Użytkownik
 
Posty: 469
Rejestracja: 16 Maj 2011, 20:34
Miejscowość: Nowy Dwór Maz

Re: Pizzerie w NDM.

Postprzez agniesia » 02 Lut 2014, 22:37

W Zakroczymiu jest Bella dobra i w Nowym Dworze La famillie:)
agniesia
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 62
Rejestracja: 18 Sty 2014, 09:16
Płeć: kobieta

Re: Pizzerie w NDM.

Postprzez rather » 03 Lut 2014, 00:58

Ciekawe, że nikt nie wspomina o Da Grasso :). Nie wiem jak jest w Hit, ale w Perfetto jest dodatkowo fajna promocja - druga pizza gratis przy odbiorze osobistym. Za niecałe trzy dychy - opór żarcia..
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Pizzerie w NDM.

Postprzez Heimat » 03 Lut 2014, 04:26

Awatar użytkownika
Heimat
NVD Maniak
NVD Maniak
 
Posty: 1113
Rejestracja: 26 Gru 2011, 12:08
Miejscowość: נובידבור
Płeć: mężczyzna

Re: Pizzerie w NDM.

Postprzez Japko » 03 Lut 2014, 19:29

Ja raczej wyznawca Hitu (pamiętam jak zaczynali na pólku). Perfetto też jest OK.
Do DaGrasso nie chodzę, dziwny tam zapach. Raz mi zaszkodziło i teraz ten zapach powoduje "negatywne emocje" :)

W niemczech dużo serwowano tzw. flammkuchen. Wygląda jak pizza, ale to zupełnie co innego. Czasem można kupić w Lidlu. Polecam.
Awatar użytkownika
Japko
Moderator globalny
Moderator globalny
 
Posty: 366
Rejestracja: 16 Cze 2012, 13:24
Płeć: mężczyzna

Re: Pizzerie w NDM.

Postprzez ukasz » 04 Lut 2014, 16:51

Jeśli chodzi o pizzę to stołuję się tylko w Hicie - na pizzy jeszcze się nie zawiodłem, sos pomidorowy chyba najlepszy w mieście, ostatnio dostałem gratis przed pizzą: smalec z ogórkiem i chlebem (pierwszy raz smakował mi smalec!). W Da Grasso dziwny zapach (jak już to ktoś wspomniał), rozwodnione sosy, wnętrze jakieś takie zimne. W Perfetto byłem raz i mi pizza nie podeszła :)
****tchórzliwie pomrukujący forumowicz****
ukasz
Dobroczyńca
Dobroczyńca
 
Posty: 1129
Rejestracja: 25 Lut 2011, 13:28


Wróć do Luźne rozmowy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości