Chrzciny co i jak w NDM lub okolicach

Luźne rozmowy. O czym tylko chcesz...

Chrzciny co i jak w NDM lub okolicach

Postprzez admiralbar » 28 Lut 2014, 08:35

Hej, jak zrobi się ciepło będziemy chrzcić naszą pociechę, chciałbym zapytać czy macie jakieś doświadczenia - gdzie ksiądz nie zdziera składek do 4 pokolenia wstecz (osiedle mł. ;P ), nie wymaga codziennej spowiedzi przez 2 m-ce, gdzie w lokalu zrobić normalny obiad, żeby goście nie dostali mix-ów żołądkowych. Za wszelkie rady dzięki z góry :) A może nie NDM tylko Modlin, albo Pomiechówek, albo Legionowo ?
admiralbar
Super Użytkownik
Super Użytkownik
 
Posty: 274
Rejestracja: 21 Paź 2012, 09:46
Płeć: mężczyzna

Re: Chrzciny co i jak w NDM lub okolicach

Postprzez kocur » 01 Mar 2014, 21:19

Ja osobiście polecam Technika obok Lidla. Jak chcesz smacznie i co więcej tanio to dobre miejsce. Co księdza to obie pociechy chrzcilem na mieście i mam b . pozytywne wrażenia.
Awatar użytkownika
kocur
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 126
Rejestracja: 17 Paź 2011, 22:38

Re: Chrzciny co i jak w NDM lub okolicach

Postprzez admiralbar » 01 Mar 2014, 22:18

sory kocurze, ale nic nie pojmuję. Polecasz Technika jako catering czy jako co ? Pociechy chrzciłeś na mieście, ale mając ślub kościelny, czy bez ? I ile za przeproszeniem skasował wielebny, czy ile w zwyczaju jest ''dać'' co łaska, ale nie mniej jak 200 zł ??
admiralbar
Super Użytkownik
Super Użytkownik
 
Posty: 274
Rejestracja: 21 Paź 2012, 09:46
Płeć: mężczyzna

Re: Chrzciny co i jak w NDM lub okolicach

Postprzez kocur » 04 Mar 2014, 00:16

Witam !

Polecam Technika jako miejsce do zorganizowania imprezy pt. Chrzciny. Brałem udział w kilku imprezach rodzinnych organizowanych tam i zawsze byłem zadowolony jeśli chodzi o wyszynk w stosunku do ceny. Dodam, że oceniam to z punktu widzenia konsumenta bowiem ja chrzciny organizowałem w obu przypadkach na działce. Jednak teraz komunię NA PEWNO zorganizuję w Techniku bo bardziej się opłaca.
Ja swoje dzieci chrzciłem na mieście i rzeczywiście płaciłem coś koło 200 zł za obrządek. Wtedy akurat był remont elewacji w starym kościele, więc jakoś ten datek mnie nie zabolał. Mam ślub kościelny.

pzdr.
Awatar użytkownika
kocur
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 126
Rejestracja: 17 Paź 2011, 22:38

Re: Chrzciny co i jak w NDM lub okolicach

Postprzez Thermuthis » 04 Mar 2014, 00:25

Na obiad ja polecam FarmÄ™ Krzyczki za Nasielskiem - fajne, oryginalne miejsce. http://www.farmakrzyczki.com/
Awatar użytkownika
Thermuthis
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 115
Rejestracja: 31 Paź 2012, 23:16
Płeć: kobieta

Re: Chrzciny co i jak w NDM lub okolicach

Postprzez rather » 04 Mar 2014, 22:46

Dzieciaka można bez problemu ochrzcić w Twierdzy. Tam raczej nie patrzą czy dziecko zrodzone z grzechu, czyli z tzw. związku na kartę rowerową. W związku z tym nie oferują chrzcin w obowiązkowym pakiecie ze ślubem kościelnym :lol:
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna


Wróć do Luźne rozmowy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości