Piwo Ciechan

Luźne rozmowy. O czym tylko chcesz...

Piwo Ciechan

Postprzez Chelsea » 27 Wrz 2014, 09:54

Mam pytanie. Ktoś wie, w którym z nowodworskich sklepów, marketów sprzedają piwo Ciechan ?
Chelsea
Dobroczyńca
Dobroczyńca
 
Posty: 821
Rejestracja: 18 Gru 2010, 09:08
Płeć: kobieta

Re: Piwo Ciechan

Postprzez shad0w99 » 27 Wrz 2014, 12:19

Zazwyczaj udawało mi się w nie zaopatrzyć w TopMarkecie oraz w 24 koło stacji, ale ostatnio nie sprawdzałem.
shad0w99
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 149
Rejestracja: 10 Lis 2011, 09:17

Re: Piwo Ciechan

Postprzez rather » 27 Wrz 2014, 18:51

Ciechan ma ostatnio na pieńku ze środowiskiem LGBT. Rozumiem, że picie akurat tego piwa to w tej chwili jakaś manifestacja? :lol:
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Piwo Ciechan

Postprzez Chelsea » 28 Wrz 2014, 06:01

Żebyś wiedział :) Na FB profil "Nie dla browaru Ciechan" lubi ok. 22 tys osób (wspierające środowisko LGBT ), zaś "Chętnie wypiję Ciechana" polubiło ponad 33 tys osób.
Chelsea
Dobroczyńca
Dobroczyńca
 
Posty: 821
Rejestracja: 18 Gru 2010, 09:08
Płeć: kobieta

Re: Piwo Ciechan

Postprzez Operator Mopa » 28 Wrz 2014, 07:29

Z tego co wiem, to jest także w "Piwnica Winnica", w "Idze" (przy banku Millenium), w samie "7-mka" (przy placu solnym, niedaleko Piwnicy Winnicy). Pozdro
Operator Mopa
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 25
Rejestracja: 27 Lip 2014, 09:12
Płeć: mężczyzna

Re: Piwo Ciechan

Postprzez rather » 28 Wrz 2014, 07:55

Chelsea napisał(a):Żebyś wiedział :) Na FB profil "Nie dla browaru Ciechan" lubi ok. 22 tys osób (wspierające środowisko LGBT ), zaś "Chętnie wypiję Ciechana" polubiło ponad 33 tys osób.

Po wnikliwej analizie przypadku też dopisuję się do tej drugiej grupy. I z przykrością stwierdzam, że doczekaliśmy czasów, w których łatkę homofoba dostaje się za poglądy sprzeczne z linią głoszoną przez główne media.
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Piwo Ciechan

Postprzez Chelsea » 28 Wrz 2014, 09:30

Wczoraj odwiedziłam Piwnicę - Winnicę oraz 24 przy stacji PKP. Nie ma Ciechana :(
Chelsea
Dobroczyńca
Dobroczyńca
 
Posty: 821
Rejestracja: 18 Gru 2010, 09:08
Płeć: kobieta

Re: Piwo Ciechan

Postprzez rather » 28 Wrz 2014, 10:03

KiedyÅ› mieli na stacji paliw Magdusia w Skierdach.
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Piwo Ciechan

Postprzez Thermuthis » 28 Wrz 2014, 16:35

Wybaczcie ignorancję ale co to jest środowisko LGBT? Piwa nie piję tylko żubrówkę to może nie kumam? :F
Awatar użytkownika
Thermuthis
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 115
Rejestracja: 31 Paź 2012, 23:16
Płeć: kobieta

Re: Piwo Ciechan

Postprzez rather » 28 Wrz 2014, 17:30

http://pl.m.wikipedia.org/wiki/LGBT, ale sprawa nie ma związku z rodzajem pitego alkoholu, tylko z niedawną wypowiedzią właściciela browaru.
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Piwo Ciechan

Postprzez Thermuthis » 28 Wrz 2014, 20:38

dzięki @Rather, ogarnęłam temat :) ( wiadomości też nie oglądam bo i po co, powyższy przykład utwierdza mnie w przekonaniu, że nie warto jeśli niusem jest sympatia do LGBT lub też nie :) )
Awatar użytkownika
Thermuthis
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 115
Rejestracja: 31 Paź 2012, 23:16
Płeć: kobieta

Re: Piwo Ciechan

Postprzez rather » 28 Wrz 2014, 21:26

CoÅ› w temacie

Image
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Piwo Ciechan

Postprzez Black Flag » 29 Wrz 2014, 10:01

rather napisał(a):Coś w temacie

Image



Chyba jednak sie przejal i mowiac kolokwialnie "zmiekla mu rura" ;-) . Dzis placze w Wyborczej http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... xSlotI3img ze nie jest homofobem i ze Biedron ma przyjemna twarz :-) hehehe i ze mozna bojkotowac go personalnie, nie zas jogo firme, bo tam pracuja ludzie - byc moze takze geje. hehe Dla mnie ten gosc to pajac bez chrakteru i jak widze, dla chajsu jest w stanie zmieniac zdanie co chwila i zrobic z siebie samego idiote... Dla mnie osobiscie , to co on teraz robi to zwykla zebranina. Wyglada na to ze ludzie z wklejonego przec Ciebie Rather zdjecia maja wjecej "jaj" niz on, w imie swoich przekonan pozbywajac sie zarowno kasy (prawdopodobnie) zaplaconej juz browaraowi , jak i ewentualnych zyskow ze sprzedazy tegoz sikacza.... Ogladalem ich wypowiedzi w wiadomosciach i twierdzili tam, ze piwo zakupili w celu sprzedania go w barze , zanim ciechanowski potentat postanowil pomachac szabelka nie zas po - tak jak sugeruje zamieszczony przez Ciebie demotywator czy jak to sie tam nazywa ;-)
Black Flag
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 53
Rejestracja: 10 Maj 2012, 09:39

Re: Piwo Ciechan

Postprzez rather » 29 Wrz 2014, 11:11

Problemem w tej całej sprawie nie jest to co powiedział właściciel browaru, tylko sposób w jaki media przedstawiają fakty. Od razu zaznaczam, że nie dotyczy to tylko mediów należących do Agory, ale ogólnie - 99% środowiska dziennikarskiego. Na tym przykładzie widać, że facet wypowiedział się wyłącznie w kwestii adopcji dzieci przez pary homoseksualne - tego dotyczyła jego wypowiedź kierowana do Michalczewskiego.

O całej sprawie dowiedziałem się z radia TokFM, gdzie w czasie jednej z audycji prowadzący program wraz z grupą zaproszonych gości dokonywał swoistego linczu na właścicielu browaru twierdząc, że jest homofobem. Oczywiście nikt nie pokusił się o zacytowanie jego wypowiedzi, która wywołała całą dyskusję, bo wtedy rozmowa mogłaby już nie mieć sensu. A tak można spokojnie obrzucać faceta błotem, twierdząc że jest homofobem i skutecznie psując mu PR.
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Piwo Ciechan

Postprzez żyÅ‚a » 29 Wrz 2014, 12:21

Black Flag napisał(a):

Chyba jednak sie przejal i mowiac kolokwialnie "zmiekla mu rura" ;-) . Dzis placze w Wyborczej http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... xSlotI3img ze nie jest homofobem i ze Biedron ma przyjemna twarz :-) hehehe i ze mozna bojkotowac go personalnie, nie zas jogo firme, bo tam pracuja ludzie - byc moze takze geje. hehe Dla mnie ten gosc to pajac bez chrakteru i jak widze, dla chajsu jest w stanie zmieniac zdanie co chwila i zrobic z siebie samego idiote... Dla mnie osobiscie , to co on teraz robi to zwykla zebranina. Wyglada na to ze ludzie z wklejonego przec Ciebie Rather zdjecia maja wjecej "jaj" niz on, w imie swoich przekonan pozbywajac sie zarowno kasy (prawdopodobnie) zaplaconej juz browaraowi , jak i ewentualnych zyskow ze sprzedazy tegoz sikacza.... Ogladalem ich wypowiedzi w wiadomosciach i twierdzili tam, ze piwo zakupili w celu sprzedania go w barze , zanim ciechanowski potentat postanowil pomachac szabelka nie zas po - tak jak sugeruje zamieszczony przez Ciebie demotywator czy jak to sie tam nazywa ;-)



ten pajac bez charakteru OD LAT sponsoruje portal kresy.pl(za co chwała Mu największa) a także jest inicjatorem np. akcji Husaria przed Pałac, co w ostatnim czasie umożliwiło honorową wartę u=husarzy przy grobie Nieznanego Żołnierza w święto 15.08. Więc nie powiedziałbym, że facet nie ma ani charakteru ani pomysłu ani przede wszystkim efektów tego na co wykłada prywatny hajs.
W sytuacji gdy cały świat mediów chce Go obecnie zmieszać w błotem i Jego firmę, nie dziwię się, że stara się odwrócić kota ogonem, bo Go cała te pedaliada zje z butami. Niestety takie czasy, że tolerancja działa w jedną stronę i jeśli ktoś normalny pedałów nie toleruje, to już do tolerancji prawa nie ma :lol: :roll: Owszem, wpis był (mówiąc delikatnie) mało elegancki i tutaj nie pomyślał.
Sprawa medialnie przycichnie a On dalej będzie robił swoje.


A co do samego piwa, to prawie zawsze jest w Idze koło millenium.
Jest pewnie również w MarcPolu.
żyła
Pewny Użytkownik
Pewny Użytkownik
 
Posty: 207
Rejestracja: 08 Wrz 2012, 15:43

Następna

Wróć do Luźne rozmowy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości

cron