Spotkałem się z kolegą bo kolega jest od tego...

Luźne rozmowy. O czym tylko chcesz...

Spotkałem się z kolegą bo kolega jest od tego...

Postprzez admiralbar » 14 Paź 2014, 18:33

A raczej spotkam się (cz. przyszły) zatem poszukuję lokalu, gdzie 2 facetów z wieku 30+lat pogada o dawnych czasach, wypije coś konkretnego, poprzeklina (tak żeby nikt nie słyszał) zje coś dobrego.
Odpadają wszelkie kebaby, pizzerie, hot dogi oraz Borodino/z racji amatorszczyzny której raz spróbowałem i więcej nie mam ochoty/ szukam lokalu z klasą, bez lumpen-klienteli gdzie chłop z chłopem jak przed wojną posiedzi przy wódce, zje i zapłaci ile potrzeba a na koniec nikt mi dupy nie odrobi jak to chamstwo się szlaja po NDM.
Czy panowie z ojcowskim wieku coś takiego przerabiali, jakie są wasze opinie n/t nowodworskich lokali, a może warto jednak przeskoczyć na W-wę ?
Jak by nie było piszcie śmiało :)
admiralbar
Super Użytkownik
Super Użytkownik
 
Posty: 274
Rejestracja: 21 Paź 2012, 09:46
Płeć: mężczyzna

Re: Spotkałem się z kolegą bo kolega jest od tego...

Postprzez dziadek » 14 Paź 2014, 18:57

Jak masz transport (oczywiście po spotkaniu ktoś Was przywiezie) polecam FARMĘ KRZYCZKI - 5 km od Nasielska w stronę Pułtuska.
Dobre jedzenie, miła obsługa, jest gdzie połazić, a jak nie chcesz wracać do domu na miejscu hotel. Rano można skoczyć na łowisko i powędkować z kolegą przy piwku. Cicho, spokojnie, świeże powietrze. Byłem, jadłem, piłem - POLECAM!
dziadek
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 29
Rejestracja: 07 Maj 2013, 20:32
Płeć: mężczyzna

Re: Spotkałem się z kolegą bo kolega jest od tego...

Postprzez admiralbar » 14 Paź 2014, 19:23

Ot jak miło mądrego posłuchać widziałem Farmę i jest moim mocnym ''koniem''
admiralbar
Super Użytkownik
Super Użytkownik
 
Posty: 274
Rejestracja: 21 Paź 2012, 09:46
Płeć: mężczyzna

Re: Spotkałem się z kolegą bo kolega jest od tego...

Postprzez rather » 14 Paź 2014, 21:53

Magnolię bym rozważył - wszystko zależy oczywiście od preferencji. Ewentualnie Royal, chociaż tam nie ma klimatu na kameralne biesiadowanie. Ale to też kwestia indywidualnych upodobań...
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna


Wróć do Luźne rozmowy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości