Ten czy inny nic to nie da .. tylko zmiany systemowe

Luźne rozmowy. O czym tylko chcesz...

Re: Ten czy inny nic to nie da .. tylko zmiany systemowe

Postprzez rather » 14 Mar 2011, 12:00

Wybacz, ale nie będę analizował wszystkich treści jakie wrzucasz na to forum. Przejrzałem kilka plików i na podstawie tego co zawierały usunąłem wszystkie. Jak możesz zobaczyć - jestem jednym z moderatorów forum i dlatego nie mogę pozwolić na wrzucanie treści, które naruszają prawo. Dlatego proszę o linkowanie - jeśli podajesz link do informacji, to sama treść nie pojawia się na naszym forum i wtedy nie ma problemu.

Co do pozostałej części Twojej wypowiedzi - wymordowanie strzałem w tył głowy kilkudziesięciu tysięcy ludzi nazywasz aktem zemsty? Aktem zemsty za jeńców, którzy zginęli 20 lat wcześniej jak sam piszesz "z głodu i z zimna"? W dodatku w wojnie, którą rozpoczęli komuniści... Ciekawy sposób myślenia.

To, że zachód oddał nas w radziecką strefę wpływów Twoim zdaniem tłumaczy zbrodnie popełniane przez komunistów na obywatelach polskich po wojnie?

Przypominam też, że jak je nazywasz "bandy" (na podstawie tekstu o babci domyślam się, że chodzi o AK) były oddziałami armii powołanej przez legalnie wybrane władze polskie. A komuniści mieli do rządzenia Polską jedynie mandat przywieziony w teczkach NKWD prosto z Moskwy. Przez nikogo nie zostali wybrani i przez nikogo nie byli zapraszani. De facto ZSRR był państwem, który najechał Polskę 17 września 1939 i od tamtego czasu był kimś w rodzaju okupanta - podobnego w działaniach do niemieckiej Trzeciej Rzeszy. Mandat do rządzenia komuniści zdobyli dopiero w wyniku sfałszowanych "wyborów", ale w czasie wojny i tuż po wojnie po prostu mordowali polskich żołnierzy nazywając ich w dodatku bandytami...
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Ten czy inny nic to nie da .. tylko zmiany systemowe

Postprzez KPP Brzask » 16 Mar 2011, 15:26

Rozumiem że gdybym pisał o Berezie Kartuskiej gdzie byli osadzani nie tylko Ci którzy przeciwstawiali się wyzyskowi ludzi pracy przez klasę posiadającą , ale i też przeciwnicy polityczni Piłsudskiego to można by to uznać za podżeganie do nienawiści ,ale ja zamieściłem pliki w których były zawarte informacje o takich patologiach jak łamanie praw pracowniczych , bieda i ubóstwo które to pojawiły się wraz z ze zmianą systemu. W skrzynce na listy znalazłem to co zamieszczam załącznikiem gdyż do tego nie ma możliwości umieszczenia linku.
Widzę że usilnie unikasz tematu dla ciebie wielce niewygodnego jakim jest bieda i krzywda ludzka.

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ludzie dobrej woli a nie państwo którego to jest powinnością........
Załączniki
fund.gif
fund.gif (45.67 KiB) Obejrzany 3833 razy
Ostatnio edytowany przez KPP Brzask 16 Mar 2011, 17:50, edytowano w sumie 2 razy
KPP Brzask
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 91
Rejestracja: 03 Lut 2011, 19:49

Re: Ten czy inny nic to nie da .. tylko zmiany systemowe

Postprzez rather » 16 Mar 2011, 16:16

Dlaczego zakładasz, że będę zaprzeczał faktom? W historii wolnej Polski były różne epizody, również tak niechlubne jak Bereza Kartuska. Możemy o nich podyskutować, chociaż mam wrażenie, że będziemy zgodni w ocenie...

Powtarzam jeszcze raz: pliki zostały usunięte na podstawie tego co znalazłem w paru z nich. Wybacz, ale nie mam czasu na czytanie setek stron materiałów propagandowych pod kątem treści jakie zawierają. Po prostu linkuj i nie będzie problemu...
Ostatnio edytowany przez rather, 16 Mar 2011, 23:04, edytowano w sumie 1 raz
Powód: drobne błędy
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Ten czy inny nic to nie da .. tylko zmiany systemowe

Postprzez Zbyszek » 16 Mar 2011, 16:23

KPP Brzask napisał(a):Rozumiem że gdybym pisał o Berezie Kartuskiej gzie byli osadzani nie tylko Ci którzy przeciwstawiali się wyzyskowi prze ludzi pracy przez klasę posiadającą , ale i też przeciwnicy polityczni Piłsudskiego to uznać za podżeganie do nienawiści ale ja zamieściłem pliki w których były zawarte informacje o patologiach takich jak łamanie praw pracowniczych , bieda i ubóstwo które pojawiły się wraz z ze zmianą systemu. W skrzynce na listy znalazłem to co zamieszczam załącznikiem gdyż do tego nie ma możliwości umieszczenia linku.
Widzę że usilnie odbiec od tematu dla ciebie wielce niewygodnego jakim jest bieda i krzywda ludzka.

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Wyręracze przez spoleczenśtwa powinności państwa


ale o co chodzi?
ja rozumiem ,że można pisać będąc np. zdenerwowanym, że styl forum internetowego pozwala na pewne uproszczenia , że czasem zginie gdzieś literka itp
natomiast nie do końca rozumiem cytowany tekst - chyba ,że to jakaś szarada i tak ma być
Zbyszek
 

Poprzednia

Wróć do Luźne rozmowy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości

cron