pizzeria Da Grasso w NDM

Luźne rozmowy. O czym tylko chcesz...

pizzeria Da Grasso w NDM

Postprzez dagrassond » 29 Gru 2014, 11:02

j.w. co Wam się tam NIE podoba, co podoba? co Wam nie smakuje? czy macie jakieś zastrzeżenia lub uwagi?
Wszystko staramy się udoskonalić, dlatego ważne są dla nas Wasze opinie.
Dla łatwiejszego dostępu nt. pizzerii i aktualnych promocji powstała strona pizzerii http://www.facebook.pl/dagrassond
dagrassond
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 1
Rejestracja: 07 Gru 2014, 15:37
Płeć: kobieta

Re: pizzeria Da Grasso w NDM

Postprzez ukasz » 06 Sty 2015, 19:15

Z moich obserwacji macie klika minusów:
1. Lokal - wystrój do poprawy, bo jest nieprzytulnie, zimno (wygląda, ale i temperatura). Dodatkowo coś nie tak macie z wentylacją - od wejścia bucha gorące, mokre i zbyt intensywnie pachnące pizzą powietrze (jakby całą para z kuchni wydobywała się na salę). Poza tym płytki podłogowe strasznie niosą hałas i nie da się normalnie porozmawiać. Też samo ustawienie stolików powoduje, że rozmawiając słyszysz rozmowę przy stoliku obok. Zero kameralności, klimatu.
2. Sos pomidorowy - rozwodniony, bezsmakowy, taka trochę pomidorówka. Nijak nie nadaje się do pizzy.
3. Sama pizza - brak świeżych warzyw tj. pomidory, bazylia, rukola, szpinak (jak są to mrożone, albo stare).
Zaznaczam, że w punktach 2 i 3 mogę się mylić, bo od jakiegoś roku nic u Was nie zamawiałem, być może od tego czasu coś się zmieniło.

Trochę krytycznym okiem, ale tak to z mojej strony wygląda. Mając wybór kilku pizzerii w mieście, w moich oczach wyglądacie najsłabiej.

EDIT: na plus na pewno jest fakt, że po tylu latach w końcu macie stronę internetową ;)
****tchórzliwie pomrukujący forumowicz****
ukasz
Dobroczyńca
Dobroczyńca
 
Posty: 1129
Rejestracja: 25 Lut 2011, 13:28


Wróć do Luźne rozmowy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości