Lista Platfomy Obywatelskiej do sejmu w naszym okręgu

Luźne rozmowy. O czym tylko chcesz...

Re: Lista Platfomy Obywatelskiej do sejmu w naszym okręgu

Postprzez Heimat » 18 Paź 2015, 11:30

@tk28
Przytoczony przez Ciebie cytacik o Platformie nie jest mojego autorstwa.
Awatar użytkownika
Heimat
NVD Maniak
NVD Maniak
 
Posty: 1113
Rejestracja: 26 Gru 2011, 12:08
Miejscowość: נובידבור
Płeć: mężczyzna

Re: Lista Platfomy Obywatelskiej do sejmu w naszym okręgu

Postprzez tk28 » 18 Paź 2015, 12:16

Zgadza się, zrobiłem to z rozpędu, przepraszam ale już nie mogę edytować żeby to poprawić.
"Władza deprawuje, a władza absolutna deprawuje absolutnie" - Lord John Dalberg-Acton, 1887
tk28
Dobroczyńca
Dobroczyńca
 
Posty: 1749
Rejestracja: 10 Lis 2010, 15:06
Miejscowość: NDM
Płeć: mężczyzna

Re: Lista Platfomy Obywatelskiej do sejmu w naszym okręgu

Postprzez midas77 » 23 Paź 2015, 08:34

Widzę, że krytyka rządzącego ugrupowania spotyka się tu ze zrozumieniem, tolerancją a nawet z bardzo racjonalną polemiką :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
midas77
Pewny Użytkownik
Pewny Użytkownik
 
Posty: 199
Rejestracja: 16 Wrz 2011, 16:08

Re: Lista Platfomy Obywatelskiej do sejmu w naszym okręgu

Postprzez Marcin.Skr » 23 Paź 2015, 08:58

Mnie ciekawi, czy w świetle dość agresywnej i ciekawej kampanii Grabca p. Zakrzewska wejdzie do Sejmu. Programu czy zachęceń ze strony części osób próżno szukać. Rok temu K. Bielec obwiesił pół miasta swoimi plakatami, a obecnie ciężko nawet o jakąś ulotkę :). Wówczas miał genialny postulat, aby do Rady Miasta wprowadzić parytet gwarantujący X % mandatów dla osób młodych.
Marcin.Skr
Maxi Użytkownik
Maxi Użytkownik
 
Posty: 403
Rejestracja: 16 Paź 2015, 15:31
Miejscowość: Nowy Dwór Mazowiecki
Płeć: mężczyzna

Re: Lista Platfomy Obywatelskiej do sejmu w naszym okręgu

Postprzez Jeny » 23 Paź 2015, 13:09

K.Bielec? Już sam zestarzał się i młodzi to nie jego kompany. Za blisko Jadźki był.
Jeny
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 118
Rejestracja: 16 Paź 2015, 11:13
Płeć: kobieta

Re: Lista Platfomy Obywatelskiej do sejmu w naszym okręgu

Postprzez rather » 23 Paź 2015, 15:45

Według prognoz w naszym okręgu PO dostanie tylko 4 mandaty. Wydaje się, że pewne miejsca mają Kidawa-Błońska, Halicki, Grabiec i ktoś czwarty. W kolejności następna jest Zakrzewska, ale praktycznie nie prowadzi kampanii (przynajmniej w NDM - może po prostu uważa, że tu nie ma sensu). Byłoby dobrze gdyby nie weszła, bo należy do sejmowych nierobów, które ożywiają się raz na 4 lata (pół roku przed wyborami).
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Lista Platfomy Obywatelskiej do sejmu w naszym okręgu

Postprzez Marcin.Skr » 23 Paź 2015, 18:23

Na razie na fejsie mocno promuje ją Łukasz, jej syn ;). Też jestem za, aby dać jej odpocząć. Jednak nudzić się nie będzie. PBK chętnie przygarnie ją do swojej fundacji lub załatwi miejsce w jakiejś firmie ze zbrojeniówki. Niestety, tacy mają robotę do końca życia zapewnioną przez układziki.

Zresztą nie sądzę, aby Karol Bielec w WZRB, wróć - Sinevia (btw, dziwna nazwa, jak antyczna kraina grzechu), dostał bez kierunkowego wykształcenia posadę kierownika marketingu w tejże państwowej spółce.
Marcin.Skr
Maxi Użytkownik
Maxi Użytkownik
 
Posty: 403
Rejestracja: 16 Paź 2015, 15:31
Miejscowość: Nowy Dwór Mazowiecki
Płeć: mężczyzna

Re: Lista Platfomy Obywatelskiej do sejmu w naszym okręgu

Postprzez midas77 » 28 Paź 2015, 10:34

Serdecznie i gorąco gratuluję wyborcom PO wprowadzenie do Sejmu Miśka Kamińskiego. :lol: :lol: :lol: W najbardziej odważnych przypuszczeniach nie byłem skłonny sobie tego wyobrazić. :lol: :lol: :lol:

Pani Jadwiga Zakrzewska mimo, że wisiała wręcz nad wejściem do lokalu wyborczego w Twierdzy, będzie miała wakacje od "pracy" parlamentarnej. Duża niespodzianka, że udało się wejść do sejmu pani Kindze Gajewskiej, szefowej młodzieżówki Platformianej. Nie jestem jednak przekonany, że to "idzie młodość". Rozgrywka o przywództwo w PO odbędzie się między Schetyną i Kopacz z Miśkiem w tle :lol: :lol: :lol:

A pani Zakrzewska będzie miała więcej czasu by bez przeszkód stawiać się na wezwania sądu. Choć w tej sprawie z pewnością pomoże jej jakiś usłużny lekarz.
midas77
Pewny Użytkownik
Pewny Użytkownik
 
Posty: 199
Rejestracja: 16 Wrz 2011, 16:08

Re: Lista Platfomy Obywatelskiej do sejmu w naszym okręgu

Postprzez tk28 » 28 Paź 2015, 10:57

Będziecie się śmiać ale baranim głosem i to niedługo jak PiS was wszystkich wyru...a.
"Władza deprawuje, a władza absolutna deprawuje absolutnie" - Lord John Dalberg-Acton, 1887
tk28
Dobroczyńca
Dobroczyńca
 
Posty: 1749
Rejestracja: 10 Lis 2010, 15:06
Miejscowość: NDM
Płeć: mężczyzna

Re: Lista Platfomy Obywatelskiej do sejmu w naszym okręgu

Postprzez Marcin.Skr » 28 Paź 2015, 11:15

Wybory się skończyły, za trollowanie i hejtowanie PiSu już nie płacą :).

Wracając do wątku z referendum:
1. Nie jestem małolatem.
2. W czasie rządów PiSu poobniżano podatki. Co przyznaje same gremia zrzeszające przedsiębiorców.
3. Kaczyński zdecydował się na wcześniejsze wybory bo:
- nie miał większości
- liczył na powiększenie stanu posiadania
- by najmniej nie organizował wyborów z myślą: dałem dupy, niech ktoś inny porządzi.

Przegrał przez głupie działania Ziobry (bawienie się w szeryfa), rozpoczęcie czyszczenie w zbyt wielu miejscach na raz. Idiotyczną kampanię prowadzoną przez rzeczonego Michała Kamińskiego. Swoją drogą, gościu ma ostatnio wszystkie kampanie w plecy.

Polecam wizytę u psychologa. Bo logika mocno zawodzi. W 2007 roku przeciw PiS mocno zmobilizowała ludzi Platforma, strasząc jakąś dyktaturą. Który dyktator oddaje władze, bo przegrał wybory? Proste liczby:
PiS w 2005 roku: 3.1M głosów, poparcie = 27%
PiS w 2007 roku: 5.2M głosów, poparcie = 30%.

Wzrost liczby głosów o 2M. Innymi słowy 2 miliony ludzi więcej przekonało się, że warto na nich głosować. Oczywiście PO zmobilizowało więcej. W 2011 roku obu partiom odpłynęło po 1M głosów.

Teraz pokaż mi jak skończyły się rządy: SLD oraz AWS. Ile dostali.

Serio, nie ośmieszaj się z tym pisaniem o jakiejś katastrofie PiSu. JK zagrał va banque i przegrał. Tym razem obstawienie na ruletce "0" nie przyniosło mu szczęścia.
Marcin.Skr
Maxi Użytkownik
Maxi Użytkownik
 
Posty: 403
Rejestracja: 16 Paź 2015, 15:31
Miejscowość: Nowy Dwór Mazowiecki
Płeć: mężczyzna

Re: Lista Platfomy Obywatelskiej do sejmu w naszym okręgu

Postprzez midas77 » 28 Paź 2015, 11:36

@tk28 Zawsze można wyjechać z kraju. Tusk wyczuł że to się tak skończy i pierwszy dał drapaka :lol: :lol: :lol:

W obozie PO panuje rozterka. Jedni chcą rozliczać PIS z obietnic, mimo że ten nawet nie przejął jeszcze rządy a inni jeszcze straszą jakąś czarną dyktaturą :lol: :lol: :lol: . Nawet Leszek Miller zrozumiał, że straszenie PIS-em już nie działa i przyznaje, że zazdrości Jarosławowi Kaczyńskiemu sukcesu. Córka Kopacz też przyznała, że z tą jej emigracją w przypadku zwycięstwa PIS to bujda i zdecydowała się czekać na realizację obietnic PIS. Współczuję trochę wyborcom PO takiego zamętu, ale jeśli komuś szkoda czasu na poczytanie i naukę to takie są koszty podążania za umysłem Miśka Kamińskiego :lol: :lol: :lol:
midas77
Pewny Użytkownik
Pewny Użytkownik
 
Posty: 199
Rejestracja: 16 Wrz 2011, 16:08

Re: Lista Platfomy Obywatelskiej do sejmu w naszym okręgu

Postprzez tk28 » 28 Paź 2015, 13:04

Zobaczymy kto się będzie śmiał ostatni naiwny zwolenniku oszołomów :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
"Władza deprawuje, a władza absolutna deprawuje absolutnie" - Lord John Dalberg-Acton, 1887
tk28
Dobroczyńca
Dobroczyńca
 
Posty: 1749
Rejestracja: 10 Lis 2010, 15:06
Miejscowość: NDM
Płeć: mężczyzna

Re: Lista Platfomy Obywatelskiej do sejmu w naszym okręgu

Postprzez Marcin.Skr » 28 Paź 2015, 13:09

Nie jestem ich zwolennikiem. Zwyczajnie śmieszy mnie, gdy ktoś pisze głupoty wbrew oczywistym faktom. No ale jeśli fakty nie pasują pod tezę, tym gorzej dla faktów. Patrząc na Twój poziom wywodu, bardzo wartościowy. Ciągle inwektywy, epitety, jakieś zbitki mające straszyć. Coś merytorycznego?
Marcin.Skr
Maxi Użytkownik
Maxi Użytkownik
 
Posty: 403
Rejestracja: 16 Paź 2015, 15:31
Miejscowość: Nowy Dwór Mazowiecki
Płeć: mężczyzna

Re: Lista Platfomy Obywatelskiej do sejmu w naszym okręgu

Postprzez tk28 » 28 Paź 2015, 13:16

Jestem tak samo "merytoryczny" jak i ty "mundrolu" za dychę i 5 groszy.
"Władza deprawuje, a władza absolutna deprawuje absolutnie" - Lord John Dalberg-Acton, 1887
tk28
Dobroczyńca
Dobroczyńca
 
Posty: 1749
Rejestracja: 10 Lis 2010, 15:06
Miejscowość: NDM
Płeć: mężczyzna

Re: Lista Platfomy Obywatelskiej do sejmu w naszym okręgu

Postprzez admin » 28 Paź 2015, 13:20

Ale żebyście sobie za bardzo nie wrzucali, to będziemy pilnować, więc bez wzajemnego wzrucania sobie proszę :) ok?
"Natura dałam nam dwoje oczu, dwoje uszu, ale tylko jeden język, po to abyśmy więcej patrzyli i słuchali, niż mówili."
Tchórzliwie pomrukujący administrator /za Sokratesem/
Awatar użytkownika
admin
Administrator
Administrator
 
Posty: 1106
Rejestracja: 30 Wrz 2010, 17:59
Miejscowość: Saturn
Płeć: mężczyzna

PoprzedniaNastępna

Wróć do Luźne rozmowy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości

cron