easycall - wyniki finansowe i opinie o spółce

Luźne rozmowy. O czym tylko chcesz...

easycall - wyniki finansowe i opinie o spółce

Postprzez Dren » 23 Lut 2016, 10:01

Poswiecilem swoj czas i poczytalem o ludziach ktorzy organizuja referencum I prawde mowiac zaczynam sie bac zmiany na nowych
Panie Jakubowski Mialem akcje easyCall - pana firmy bo uwierzylem kiedys ze jest pan dobrym specjalista I co? stracilem pieniadze bo pan nie potrafi zarzadzac Moze pan powiedziec ze gielda ma swoje prawa ale jakos inne firmy dzialaja dobrze a ludzie ktorzy ufaja prowadzonym je ludziom nie traca pieniedzy
A skoro panu tak zalezy na rozwoju NWD to czemu nie zalozyl pan firmy tutaj tylko w Warszawie? Ilu jest tutaj bezrobotnych i co pan jako czlowiek biznesu zrobil dla swojego miasta - a moze nie jest to pana miasto tylko miasto gdzie ma pan kolejne mieszkanie? A ile ma pan mieszkan? 10? 20? 30?
Biznes sie panu konczy i probuje pan szukac innego Bedzie pan kandydowal na stanowisko burmistrza? referendum nie jest po to zeby miastu bylo lepiej tylko po to zeby pan mial stolek i pana koledzy

Niby forum niezalezne ale jak znam zycie i jak widze co sie tutaj wyprawia ot zaraz konto zostanie usuniete jak i wpis.
Ostatnio edytowany przez rather, 23 Lut 2016, 11:58, edytowano w sumie 1 raz
Powód: Wydzielony wątek nie związany z tematem
Dren
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 13
Rejestracja: 23 Lut 2016, 07:32
Płeć: mężczyzna

Re: Referendum lokalne w sprawie odwołania burmistrza

Postprzez MichaÅ‚ Jakubowski » 23 Lut 2016, 10:17

Dren napisał(a):Poswiecilem swoj czas i poczytalem o ludziach ktorzy organizuja referencum I prawde mowiac zaczynam sie bac zmiany na nowych
Panie Jakubowski Mialem akcje easyCall - pana firmy bo uwierzylem kiedys ze jest pan dobrym specjalista I co? stracilem pieniadze bo pan nie potrafi zarzadzac Moze pan powiedziec ze gielda ma swoje prawa ale jakos inne firmy dzialaja dobrze a ludzie ktorzy ufaja prowadzonym je ludziom nie traca pieniedzy


Akcje mają nominalną wartość 10 gr. Obecnie są warte ok. 30 razy więcej, więc inwestorzy nie mają raczej powodów do narzekań - nie znam zbyt wielu tak dochodowych inwestycji, również z uwagi na to, że Spółka wypłaca bardzo sowite - przekraczające wysokością inne typy inwestycji - dywidendy. Tak więc pudło.

Dren napisał(a):A skoro panu tak zalezy na rozwoju NWD to czemu nie zalozyl pan firmy tutaj tylko w Warszawie?


Znowu słabo. Bywalcy forum wiedzą, że próbowałem również w Nowym Dworze, jednak niestety - nasze miasto nie zachęca młodych, aktywnych ludzi do tego, aby się tu osiedlać i nie udało się znaleźć ludzi do pracy. Inną sprawą jest brak odpowiedniej infrastruktury - np. parkingów, gdzie Ci ludzie mogliby zostawić samochód po tym, jak przyjechaliby do pracy.
Niemniej jednak obecnie realizuję w Nowym Dworze Maz. inny projekt. Tak więc pudło.

Dren napisał(a):A ile ma pan mieszkan? 10? 20? 30?


Kilka. A jakie to ma znaczenie? Czy przez to burmistrz nie radzi sobie z inwestycjami w mieście i chciał nas wpakować w spalarnię?

Dren napisał(a):Biznes sie panu konczy i probuje pan szukac innego


To musi się Pan zdecydować - albo mam dziesiątki mieszkań i nie muszę się martwić o swoje finanse, albo kończy mi się biznes (który od 15 lat rok do roku notuje wzrosty większe niż wzrosty PKB, jest wyróżniony przez firmę doradczą Delloite jako jedna z 50 najszybciej rozwijających się spółek technologicznych w Europie Środkowowschodniej; ostatnio otrzymała nagrodę Gazele Biznesu przyznawaną przez Puls Biznesu).

Dren napisał(a):Bedzie pan kandydowal na stanowisko burmistrza?


Referendum nie jest na ten temat. Referendum dotyczy słabego zarządzania miastem przez OBECNEGO burmistrza. Wybory będą później - nie ma w nich konieczności głosowania na tego czy innego kandydata - wybierze Pan tego, który najbardziej będzie Panu odpowiadał.

Dren napisał(a):Niby forum niezalezne ale jak znam zycie i jak widze co sie tutaj wyprawia ot zaraz konto zostanie usuniete jak i wpis.


Ma Pan na to jakieś dowody czy zwyczajnie próbuje Pan siać zamieszanie? Nie znam przypadków usuwania wpisów z tego forum (choć nie mam też na to wpływu, bo nie jestem ani jego prowadzącym czy też administratorem).
Michał Jakubowski
Super Użytkownik
Super Użytkownik
 
Posty: 319
Rejestracja: 26 Wrz 2014, 07:49
Płeć: mężczyzna

Re: Referendum lokalne w sprawie odwołania burmistrza

Postprzez rather » 23 Lut 2016, 11:03

Proszę o prinscreeny usuniętych wpisów i dane skasowanych użytkowników - chętnie się do tych faktów odniosę. Rozumiem, że dyskusja z Jakubowskim na temat jego firmy pozwoli nam na lepszą ocenę tego jak Jacek Kowalski zarządza miastem?
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Referendum lokalne w sprawie odwołania burmistrza

Postprzez Dren » 23 Lut 2016, 11:39

Ha - wyplaca sowite dywidendy? Komu - chyba sowite wynagrodzenia Panu i Pana znajomym Pan Wiewiorski nie pracuje u Pana?
Strata za kwartal wyniosla ile? Bo obilo mi sie o uszy ze jakies 450 tysiecy Prawda to czy nie?
Poczytalem jakie sa opinie o Pana firmie z punktu widzenia pracownikow i szczerze mowiac wspolczuje kazdemu kto tam pracuje
Ma Pan gleboko w nosie swoich pracownikow i tak samo ma Pan w nosie ludzi
Akcje byly warte 8 zlowy - a teraz ile sa warte?

Nie udalo sie znalezc ludzi do pracy w NWD? Do easyCall? Pan sobie chyba zartuje
A moze dlatego ze mial Pan tu przeboje z instytucja kontrolna? Prawda to czy nie?
A jak Pan uruchamia tu projekt jak nie mogl znalezc Pan ludzi do pracy w easyCall - sam Pan sobie zaprzecza

No ma to znaczenie bo nie chodzi o burmistrza tylko o Pana. Wstydzi sie Pan ile ma Pan mieszkan czy mowi cos Panu firma 2CPartners? Czysty czlowiek nie ma nic do ukrycia
Wiec ile ma Pan tych mieszkan?

Gazele Biznesu sie kupuje -to ladnie wygladajaca nagroda ktora nic nie mowi
Rozwijajacy sie biznes? Nie bedzie roamingu to o ile spadnie Pana obrot?

Referendum w sprawie odwolania burmistrza jest poczatkiem Pytanie bylo proste: czy bedzie Pan kandydowal na stolek burmistrza? A moze ktos z Pana znajomych z grupy przygotowujacej referendum? Proste pytanie / prosta odpowiedz. Brak odpowiedzi pojazuje ze bedzie Pan kadydowal i cale to referendum jest zrobione pod Pana.

Wystarczy pogadac z ludzmi ktorzy zostali zbanowani z tego forum za to ze cos powiedzieli nie po slusznej linii.

Jezeli tacy ludzie jak Pan, bez szacunku dla pracownikow chca brac sie za rzadzenie to ja dziekuje bardzo.
Dren
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 13
Rejestracja: 23 Lut 2016, 07:32
Płeć: mężczyzna

Re: easycall - wyniki finansowe i opinie o spółce

Postprzez robertndm » 23 Lut 2016, 12:53

Kolejny osobisty wybieg, kolejny w stronę Pana Michała. Bardzo to prosty mechanizm myślenia, jest człowiekiem majętnym więc ci którzy nie radzą sobie tak dobrze już go nie lubią. Widać zawiść kieruje ludźmi. A ja tam poprę kandydata który działa w biznesie i to jak sam Dren wspomina - z sukcesami - bo bez nich tych mieszkań by nie było, prawda? Nie znam Pana Michała osobiście, jednak czytając/słuchając jego wypowiedzi jestem pewien że jest człowiekiem bardzo inteligentnym. Oczywiście należałoby poznać najpierw jego ewentualną wizję na rozwój i sposób kierowania miastem, jednak aby go atakować także należałoby to wiedzieć.
robertndm
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 74
Rejestracja: 30 Cze 2015, 12:37
Płeć: mężczyzna

Re: easycall - wyniki finansowe i opinie o spółce

Postprzez Dren » 23 Lut 2016, 13:18

Kolejny osobisty wybieg? Wiec nie jestem pierwszy? To moze warto sie zastanowic - jezeli nie tylko jedna osoba leci wybiegiem do p Jakubowskiego
A do tej pory nie udaje mi sie uzyskac prostej informacji czy bedzie startowal czy nie - bo tego boi sie ujawnic

A co do mieszkan - znam wielu "biznesmenow" ktorzy kupuja sobie mieszkania doprowadzajac firmy do upadlosci bo dbaja tylko o swoja kieszen Ja nie chcialbym miec takiego burmistrza co tylko dba o "swoje mieszkania"
To czy biznes jest dobrze prowadzony swiadczy opinia o czlowieku a nie mieszkania do ktorych liczby boi sie przyznac - dobry biznesmen to transparentny biznesmen A sukcesy? Utopilem pieniadze przez sukcesy tego Pana i opowiesci o swietlanej przyszlosci - akcje byly po 8 teraz ile bo nie sprawdzalem ostatnio jakies moze 2 zlote Nie bedzie roamingu utnie sie spory kawal biznesu Firma wydaje sie upadajaca a cala akcja referandacyjna to sposob na szybki stolek
Jakos nie widze informacji o pomysle na NWD tylko jazde po obecnych urzedasach - kwestia wymiany stolkow

Zerknalem w internecie w wyniki easyCal - to spolka gieldowa ktorej strata za 2015 to ponad 1 000 000 zl Skoro biznesmen prowadzacy firme ze stratami chce byc burmistrzem to tak samo bedzie zarzadzal miastem? Nie boje sie obednego burmistrza tylko kogos kto przyjdzie na jego miejsce

Robert - poznalem pracownikow tej firmy ktorzy pluja jadem jak wspomni sie o easyCall Podobno w NWD nie mozna bylo jej otworzyc bo nie bylo ludzie chetnych do pracy bo ci lepsi uciekaja stad Kto wiec zostal - sami slabeusze? Wiec takie zdanie ma p Jakubowski o ludziech ktorzy tu mieszkaja? To ja nie chce takiego burmistrza ktory ma tak slabe zdanie o mieszkancach miasta

A tak na marginesie - gdzie pracuje wlasciciel tego forum? Czy nie w firmie p Jakubowskiego? Tez byloby fajnie wiedziec

Bagno bagno bagno dla mieszkancow to nic nie zmieni a zmienia sie tylko ludzie przy korycie
I niech nikt mi nie mowi, ze p Jakubowski nie inwestuje wlasnej kasy bez perspektywy zwrotu Kolejne pytanie - bylo spotkanie w hotelu (nazwe pomine) - kto zaplacil za wynajem / na kogo byla faktura? Skoro jestesmy otwarci i transparentni to moze ktos odpowie mi na to pytanie

Koniec gadania - po prostu trzeba zabierac manele bo czuje ze jestesmy sterowani jak marionetki
Dren
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 13
Rejestracja: 23 Lut 2016, 07:32
Płeć: mężczyzna

Re: easycall - wyniki finansowe i opinie o spółce

Postprzez rather » 23 Lut 2016, 13:32

Koniec gadania - po prostu trzeba zabierac manele bo czuje ze jestesmy sterowani jak marionetki

Mogę pomóc się pakować...
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: easycall - wyniki finansowe i opinie o spółce

Postprzez Dren » 23 Lut 2016, 13:48

Tak? Bo co? Bedzie latwiej jak nikt nie bedzie mial wlasnego zdania?
Urzednikow zastapi grupa "biznesmenow"? Wierze w bezinteresownosc ludzi ale nie w momencie kiedy w gre wchodza kasa i wladza
Na tym forum nie widze reklam - wiec wlasciciel inwestuje wlasne pieniadze i czas ot tak sobie? Bo sie nudzi?
Dren
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 13
Rejestracja: 23 Lut 2016, 07:32
Płeć: mężczyzna

Re: Referendum lokalne w sprawie odwołania burmistrza

Postprzez mmokrzycki » 23 Lut 2016, 14:04

Dren napisał(a):Ha - wyplaca sowite dywidendy? Komu - chyba sowite wynagrodzenia Panu i Pana znajomym Pan Wiewiorski nie pracuje u Pana?

Grasz na giełdzie i nie wiesz co to jest dywidenda, ani komu jest wypłacana? Radzę Ci jak najszybciej się wycofać póki nie straciłeś wszystkich pieniędzy.
mmokrzycki
Super Użytkownik
Super Użytkownik
 
Posty: 321
Rejestracja: 10 Gru 2010, 19:26

Re: easycall - wyniki finansowe i opinie o spółce

Postprzez Dren » 23 Lut 2016, 14:51

To bylo pytanie retoryczne - calosc jest w daszej czesci zdania Proponuje nauczyc sie czytac ze zrozumieniem cale zdania a nie tylko wyrywki
Bo z papierow wynika ze podwyzszone zostaly podwyzszone wynagrodzenia A skoro spolka zanotowala straty to z czego wyplacane sa dywidendy? To jest pytanie na ktore odpowiedz sobie sam zamiast drwic sobie
Dren
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 13
Rejestracja: 23 Lut 2016, 07:32
Płeć: mężczyzna

Re: Referendum lokalne w sprawie odwołania burmistrza

Postprzez MichaÅ‚ Jakubowski » 23 Lut 2016, 14:55

Dren napisał(a):Ha - wyplaca sowite dywidendy? Komu - chyba sowite wynagrodzenia Panu


Dla przypomnienia - easyCALL.pl S.A. jest spółką publiczną, zatem wypłacając dywidendę, wypłaca ją wszystkim akcjonariuszom proporcjonalnie do ich zaangażowania. Dywidenda przekazywana jest do Krajowego Depozytu Papierów Wartościowych a ten zajmuje się wypłacaniem jej akcjonariuszom, zatem Spółka nie ma możliwości wpływania na sposób jej dystrybucji. Czy zarzuca Pan złe działanie KDPW? W zeszłym roku Spółka wypłaciła akcjonariuszom równowartość 6% wartości ich inwestycji, czym załapała się do listy 50 najlepszych płatników dywidendy na GPW (nie tylko rynku NewConnect).

Dren napisał(a):Pan Wiewiorski nie pracuje u Pana?


Obecnie Pan Wiewiórski nie jest zatrudniony w easyCALL.pl.

Dren napisał(a):Strata za kwartal wyniosla ile? Bo obilo mi sie o uszy ze jakies 450 tysiecy Prawda to czy nie?


Musi Pan dokładnie przyjrzeć się bilansowi, wtedy będzie Pan wiedział, że nie jest to strata operacyjna, tylko wynikająca z nakładów inwestycyjnych (amortyzacja). Warto dokładnie analizować dane. Znowu słabo...

Dren napisał(a):Akcje byly warte 8 zlowy - a teraz ile sa warte?


Wartość akcji ustalana jest przez rynek, wyniki spółki nie są z nią powiązane. Nie mam wpływu na kurs spółki (co więcej jako osoba decyzyjna w spółce gdybym próbował wpływać na wartość akcji narażałbym się na odpowiedzialność karną).

Dren napisał(a):Nie udalo sie znalezc ludzi do pracy w NWD? Do easyCall? Pan sobie chyba zartuje
A moze dlatego ze mial Pan tu przeboje z instytucja kontrolna? Prawda to czy nie?


W ramach easyCALL.pl S.A. nie miałem nigdy żadnych problemów z instytucjami kontrolnymi. W przypadku poprzedniej Spółki - faktycznie miałem problem z urzędem skarbowym, który jednak po wyjaśnieniu sprawy przez Izbę Skarbową wskazał bezpodstawność stawianych zarzutów. Inna sprawa, że był to typowy przykład wykończenia przedsiębiorcy, który zostawiał kilkaset tysięcy złotych podatków w tutejszym urzędzie skarbowym. Znowu wypadło blado...

Dren napisał(a):Wstydzi sie Pan ile ma Pan mieszkan


Absolutnie nie. Jestem z tego dumny, bo cały posiadany przeze mnie majątek pozyskałem legalnie z wykorzystaniem swojej wiedzy, umiejętności oraz ciężkiej pracy.

Dren napisał(a):czy mowi cos Panu firma 2CPartners?


Tak mówi - bardzo dobra spółka zajmująca się rewitalizacją starych budynków. Niestety - jest to Spółka, w której ani nie jestem członkiem żadnych władz, ani nawet udziałowcem (nad czym ubolewam, bo to ciekawy biznes). Musi Pan dokładniej sprawdzać swoje informacje - bez dokładnej analizy nie będzie Pan w stanie dojść do sedna. Znowu słabo.

Dren napisał(a):Czysty czlowiek nie ma nic do ukrycia Wiec ile ma Pan tych mieszkan?


Przypomnę, że nie jestem osobą, która jest zobowiązana do upubliczniania swojego stanu posiadania, ale oczywiście - nie mam niczego do ukrycia - posiadam 5 mieszkań. I co teraz?

Dren napisał(a):Gazele Biznesu sie kupuje -to ladnie wygladajaca nagroda ktora nic nie mowi


Myli się Pan. Za przyznanie Gazeli Biznesu ani publikację w rankingu Fast 50 nie płaci się nic - decydują wyniki spółki, jej potencjał, innowacyjność, które to elementy badane są przez niezależne podmioty o nieposzlakowanej renomie. Aby całkowicie wyjaśnić temat - nigdy nie zlecałem niczego firmom Delloite ani Pulsowi Biznesu (który organizuje konkurs Gazele Biznesu), zatem próba wykazywania związku między relacjami biznesowymi a późniejszymi nagrodami również się nie powiedzie.
Rozumiem, że jako osoba związana z miastem jest Pan przyzwyczajony do kupowania sobie nagród i dyplomów, ale nie każdy musi tak robić.

Dren napisał(a):Rozwijajacy sie biznes? Nie bedzie roamingu to o ile spadnie Pana obrot?


Bez wątpienia zniesienie roamingu na całym świecie byłoby problemem dla easyCALL, który wpłynąłby na kilka procent obrotów Spółki. Na ten moment kluczowe dla nas kierunki, czyli destynacje turystyczne (Turcja, Egipt) objęte są opłatami roamingowymi i nie ma planów ich zniesienia nawet w bardzo odległej przyszłości. Dużo większym problemem jest to dla firm z sektora telefonii mobilnej, do których (niestety, bo to pomimo zmian na rynku nadal bardzo intratny biznes - jednak w innej, nieporównywalnie większej skali) easyCALL nie należy.

Dren napisał(a):Pytanie bylo proste: czy bedzie Pan kandydowal na stolek burmistrza?


Nie zastanawiałem się nad tym, bo nie ma jeszcze ogłoszonych wyborów. Osobiście byłoby to dla mnie nieopłacalne z uwagi na to, iż wynagrodzenie w easyCALL przekracza pobory burmistrza Nowego Dworu.

Dren napisał(a):A moze ktos z Pana znajomych z grupy przygotowujacej referendum?


Bez wątpienia tak - wśród inicjatorów referendum jest nawet jedna osoba, która już wcześniej ubiegała się o fotel burmistrza. Jeśli dojdzie do wyborów, prawdopodobnie znajdzie się większa liczba kandydatów, spośród których każdy będzie mógł wybrać osobę, która wg niego daje największą rękojmię rozwoju naszego miasta. Referendum dotyczy jednak nie kandydata na stanowisko burmistrza (to rozstrzygają wybory) a oceny obecnie urzędującego Jacka Kowalskiego.

Dren napisał(a):Wystarczy pogadac z ludzmi ktorzy zostali zbanowani z tego forum za to ze cos powiedzieli nie po slusznej linii.


Ale tak konkretnie - chociaż jedną, czy tylko bije Pan pianę?

Dren napisał(a):Jezeli tacy ludzie jak Pan, bez szacunku dla pracownikow chca brac sie za rzadzenie to ja dziekuje bardzo.


Myli Pan problemy. Obecnie mieszkańcy mają wypowiedzieć się w temacie Jacka Kowalskiego i tego, jak sprawuje swoje rządy. Sympatia czy antypatia do mnie czy też innego inicjatora referendum nie ma nic do rzeczy - można jednocześnie nie przepadać za Jakubowskim i nie zgadzać się ze sposobem zarządzania miastem. Nie jest tak, że odsuwając nieudolnego burmistrza automatycznie powołujemy na jego stanowisko Dudka, Wiewiórskiego, Szymańskiego, Ozdarskiego czy Jakubowskiego.

Co do szacunku pracowników - faktycznie nie zabieram ich na prace na swoją działkę o czym opowiadają pracownicy ZWiK, którzy napewno wdzięczni są za taką formę rekreacji i możliwości spędzania swojego czasu.
Michał Jakubowski
Super Użytkownik
Super Użytkownik
 
Posty: 319
Rejestracja: 26 Wrz 2014, 07:49
Płeć: mężczyzna

Re: easycall - wyniki finansowe i opinie o spółce

Postprzez admin » 23 Lut 2016, 15:02

A tak na marginesie - gdzie pracuje wlasciciel tego forum? Czy nie w firmie p Jakubowskiego? Tez byloby fajnie wiedziec

Co to, przesłuchanie? Skąd w ogóle taki pomysł. Forum nie ma właścicieli. Właścicielami są mieszkańcy. Każdy może pisać, byle szanował innych i przestrzegał podstawowych zasad rozmowy w sieci, i poza siecią też.
Więcej na ten temat się nie wypowiadam w tym wątku.

Wystarczy pogadac z ludzmi ktorzy zostali zbanowani z tego forum za to ze cos powiedzieli nie po slusznej linii.

Bany zostały przydzielone za nietrzymanie się regulaminu. Nie ma tutaj jedynej słusznej linii. Jak ktoś robi wycieczki osobiste albo pisze zupełnie nie na temat to dostaje ostrzeżenie, potem następne a potem ban. To chyba zrozumiałe. W ciągu 5 lat działąnia forum bana dostało 7 użytkowników z czego 4 za spamowanie. Wynika jasno, że 3 użytkowników w ciągu 5 lat dostało bana za złamanie regulaminu. To są fakty z logów i statystyki forum. Koniec tej głupiej dyskusji.

Szanowny użytkowniku, zamiast siać zamęt proponuję najpierw zapoznać się z regulaminem forum, potem poczytać forum a potem dopiero zacząć pisać. Obowiązuje od teraz.
"Natura dałam nam dwoje oczu, dwoje uszu, ale tylko jeden język, po to abyśmy więcej patrzyli i słuchali, niż mówili."
Tchórzliwie pomrukujący administrator /za Sokratesem/
Awatar użytkownika
admin
Administrator
Administrator
 
Posty: 1106
Rejestracja: 30 Wrz 2010, 17:59
Miejscowość: Saturn
Płeć: mężczyzna

Re: easycall - wyniki finansowe i opinie o spółce

Postprzez MichaÅ‚ Jakubowski » 23 Lut 2016, 15:13

Dren napisał(a):Zerknalem w internecie w wyniki easyCal - to spolka gieldowa ktorej strata za 2015 to ponad 1 000 000 zl


To jest zwykłe kłamstwo. Spółka posiada stratę wynikającą z amortyzacji (ok. 400 tys. zł.), co przekłada się na zysk z działalności bieżącej na poziomie 250 tys. zł. Faktycznie wynik gorszy niż rok wcześniej, gdy spółka miała milion złotych zysku, niemniej jednak wynika to z procesów inwestycyjnych, które spółka prowadzi bez żadnego finansowania dłużnego jedynie przy wykorzystaniu wcześniej zakumulowanego. Brak elementarnej wiedzy - słabo.

Dren napisał(a):A tak na marginesie - gdzie pracuje wlasciciel tego forum? Czy nie w firmie p Jakubowskiego? Tez byloby fajnie wiedziec


W easyCALL.pl S.A. nie pracuje nikt powiązany z tym forum. Natomiast - nawet gdyby było inaczej - czy byłoby w tym coś zdrożnego?

Dren napisał(a):Bagno bagno bagno dla mieszkancow to nic nie zmieni a zmienia sie tylko ludzie przy korycie


Podzielam Pana opinię, że obecny stan miasta to bagno, jednak jestem bardziej optymistyczny co do przyszłości miasta.

Dren napisał(a):I niech nikt mi nie mowi, ze p Jakubowski nie inwestuje wlasnej kasy bez perspektywy zwrotu


Oczywiście, że liczę na zwrot. Liczę, że moje dzieci będą mogły mieszkać w miejscu, w którym dzieci nie będą narażone wychodząc na plac zabaw, który jest bublem; które nie będzie skażone np. przez spalarnię śmieci. Tak więc gra jest o wysoką stawkę.

Dren napisał(a):Kolejne pytanie - bylo spotkanie w hotelu (nazwe pomine) - kto zaplacil za wynajem / na kogo byla faktura? Skoro jestesmy otwarci i transparentni to moze ktos odpowie mi na to pytanie


Nie ma żadnego problemu. Faktura została wystawiona na Grupę Inicjatywną w sprawie przeprowadzenia referendum gminnego - zgodnie z przepisami ustawy o referendum lokalnym.
Michał Jakubowski
Super Użytkownik
Super Użytkownik
 
Posty: 319
Rejestracja: 26 Wrz 2014, 07:49
Płeć: mężczyzna

Re: easycall - wyniki finansowe i opinie o spółce

Postprzez Dren » 23 Lut 2016, 15:16

Regulamin przeczytany i ma chyba pewne braki Ale nie jestem do konca pewny bo sie na tym nie znam Prosze jednak sprawdzic zgodnosc z ustawa o ochronie danych osobowych i swiadczeniu uslug droga elektroniczna bo chyba brakuje informacji jakie wymagane sa przez te ustawy Informacje te podal mi administrator serwerow z mojej firmy

Natomiast nie zgadzam sie z tym ze forum nie ma wlascicieli Rozmawialem admin powiedzial mi ze adres strony nalezy do kogos (osoba prywatna) i sama strona musi byc "hostowana" (czy jakos tak) na serwerze Te dwie rzeczy kosztuja i ktos za nie placi A skoro placi to jest wlascicielem Powiedzial mi tez ze nie mozna sprawdzic kto jest wlasicielem domeny bo to osoba prywatna Wiec bardzo bym prosil o odpowiedz kto jest wlasicielem nazwy strony
Dren
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 13
Rejestracja: 23 Lut 2016, 07:32
Płeć: mężczyzna

Re: easycall - wyniki finansowe i opinie o spółce

Postprzez Marcin.Skr » 23 Lut 2016, 16:40

Może prosić o pana adres :)? Chętnie podrzucę spory zapas przecinków, kropek czy innych znaków. Względnie podrzucę nową klawiaturę, jeśli ze starej wypadło :).
Marcin.Skr
Maxi Użytkownik
Maxi Użytkownik
 
Posty: 403
Rejestracja: 16 Paź 2015, 15:31
Miejscowość: Nowy Dwór Mazowiecki
Płeć: mężczyzna

Następna

Wróć do Luźne rozmowy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości

cron