easycall - wyniki finansowe i opinie o spółce

Luźne rozmowy. O czym tylko chcesz...

Re: easycall - wyniki finansowe i opinie o spółce

Postprzez disturbia » 23 Lut 2016, 17:10

Dren napisał(a):Regulamin przeczytany i ma chyba pewne braki Ale nie jestem do konca pewny bo sie na tym nie znam Prosze jednak sprawdzic zgodnosc z ustawa o ochronie danych osobowych i swiadczeniu uslug droga elektroniczna bo chyba brakuje informacji jakie wymagane sa przez te ustawy Informacje te podal mi administrator serwerow z mojej firmy

Natomiast nie zgadzam sie z tym ze forum nie ma wlascicieli Rozmawialem admin powiedzial mi ze adres strony nalezy do kogos (osoba prywatna) i sama strona musi byc "hostowana" (czy jakos tak) na serwerze Te dwie rzeczy kosztuja i ktos za nie placi A skoro placi to jest wlascicielem Powiedzial mi tez ze nie mozna sprawdzic kto jest wlasicielem domeny bo to osoba prywatna Wiec bardzo bym prosil o odpowiedz kto jest wlasicielem nazwy strony


Proponuję zapytać się swojego admina jakie są koszty domeny i oświecić forumowiczów tą porażającą kwotą.. Jeśli masz jakieś uwagi dotyczące funkcjonowania forum zachęcam do podzielenia się w wątku technicznym.
Ludzie, którzy głosują na nieudaczników, zdrajców, złodziei i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami.
Awatar użytkownika
disturbia
Moderator globalny
Moderator globalny
 
Posty: 1951
Rejestracja: 04 Lut 2011, 15:15
Płeć: kobieta

Re: easycall - wyniki finansowe i opinie o spółce

Postprzez Zbyszek » 23 Lut 2016, 19:01

trochÄ™ poza tematem...
wpadł Dren na chwilę ... bardzo się ciesze... popluł, poplótł .... ale jakieś ożywienie wprowadził.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

a na pewno pomógł pokazać różnicę w podejściu do dyskusji - w stosunku do sytuacji z nieistniejącego już dawno forum miejskiego - gdzie nie zdarzało się aby były udzielane jakiekolwiek merytoryczne odpowiedzi ze strony państwa urzędników....a właściwie ostateczną odpowiedzią było zamknięcie forum ....
Zbyszek
 

Re: easycall - wyniki finansowe i opinie o spółce

Postprzez tk28 » 23 Lut 2016, 21:27

Po prostu zlecili jakiemuś swojemu klakierowi narobienie bałaganu na forum miejskim po czym mieli pretekst do jego zamknięcia, dokładnie to pamiętam choć minęło już tyle lat.
"Władza deprawuje, a władza absolutna deprawuje absolutnie" - Lord John Dalberg-Acton, 1887
tk28
Dobroczyńca
Dobroczyńca
 
Posty: 1749
Rejestracja: 10 Lis 2010, 15:06
Miejscowość: NDM
Płeć: mężczyzna

Re: easycall - wyniki finansowe i opinie o spółce

Postprzez rather » 23 Lut 2016, 22:02

ProszÄ™ o trzymanie siÄ™ tematu dyskusji
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: easycall - wyniki finansowe i opinie o spółce

Postprzez Marcin.Skr » 23 Lut 2016, 22:31

Myślę, że podsumowanie jakości postów tego pana są słowa:

Regulamin przeczytany i ma chyba pewne braki Ale nie jestem do konca pewny bo sie na tym nie znam


czyli nie znam siÄ™, ale wypowiem :D.

W temacie kosztów domeny, w zależności od firmy to np. 80 PLN na rok czasu przy końcówce .PL. Odnośnie hostingu może być różnie, ale zakładam że blisko 500 PLN rocznie.

Najbardziej mnie bawi, że chłopaczyna wpada, czyni jakieś zarzuty, ale nie podaje konkretów. Niby brak jakichś informacji z ustawy o ochronie danych osobowych, ale nie wskazuje co dokładnie. Rany, skąd się tacy dziwni ludzie biorą... Potem dziwić się, że Kowalski ma wysokie poparcie, skoro oddają na niego głos tak mocno nierozgarnięte osoby...
Marcin.Skr
Maxi Użytkownik
Maxi Użytkownik
 
Posty: 403
Rejestracja: 16 Paź 2015, 15:31
Miejscowość: Nowy Dwór Mazowiecki
Płeć: mężczyzna

Re: easycall - wyniki finansowe i opinie o spółce

Postprzez niepokorny » 24 Lut 2016, 17:27

Panie Jakubowski przecież zarząd obydwu spółek jest powiązany i osoby się w nich czesciowo pokrywają. Więc jak to jest?
niepokorny
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 42
Rejestracja: 17 Mar 2015, 08:54
Płeć: mężczyzna

Re: easycall - wyniki finansowe i opinie o spółce

Postprzez robertndm » 24 Lut 2016, 18:53

Panie Jakubowski, pełno tu o Panu niczym o Petru na TVN :-)
robertndm
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 74
Rejestracja: 30 Cze 2015, 12:37
Płeć: mężczyzna

Re: easycall - wyniki finansowe i opinie o spółce

Postprzez MichaÅ‚ Jakubowski » 24 Lut 2016, 19:16

niepokorny napisał(a):Panie Jakubowski przecież zarząd obydwu spółek jest powiązany i osoby się w nich czesciowo pokrywają. Więc jak to jest?


W wątku pojawiało się kilka firm, więc nie wiem do czego się odnieść - proszę o sprecyzowanie swojego pytania, postaram się Panu wyjaśnić.

robertndm napisał(a):Panie Jakubowski, pełno tu o Panu niczym o Petru na TVN :-)


Zaczyna mnie to zastanawiać, choć o to nie zabiegam. Przeciwnicy referendum z niezrozumiałych dla mnie przyczyn zamiast odpowiadać na argumenty, które doprowadziły do referendum czy też chwalić dokonania burmistrza wolą zajmować się tematami pobocznymi. Nie mam jednak nic do ukrycia, więc skoro budzi to aż taką ciekawość - z chęcią odpowiem.
Michał Jakubowski
Super Użytkownik
Super Użytkownik
 
Posty: 319
Rejestracja: 26 Wrz 2014, 07:49
Płeć: mężczyzna

Re: easycall - wyniki finansowe i opinie o spółce

Postprzez rather » 24 Lut 2016, 20:11

"Nie ma nic do ukrycia" - pewnie wszystko tak poukrywane, że nie warto szukać. :lol:
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Poprzednia

Wróć do Luźne rozmowy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości