Fundacja prosi o pomoc

Luźne rozmowy. O czym tylko chcesz...

Fundacja prosi o pomoc

Postprzez anettrak » 15 Lis 2016, 16:00

Witam wszystkich,
To jest aktualne zaproszenie o charakterze charytatywnym. Zakładam, że nikt się nie obrazi – choć to być może temat trochę na marginesie problematyki tego forum.
Mianowicie fundacja Training Projects, z którą jestem związany proponuje wolontariuszom charytatywnym uczestnictwo w całkowicie bezpłatnej Akademii Innowatora i Strategia NGO. To cykl edukacyjny dla stowarzyszeń, fundacji, i klubów które organizują programy związane ze zdrowiem i ruchem fizycznym, sportem, zielone i przyrodnicze, artystyczne, nauki i edukacji, hospicja i charytatywne, turystyczne, i inne – wszystkich, którzy pracują za darmo na rzecz innych. Udział w zajęciach w 100% sponsoruje nasza fundacja. Tutaj dane o programie i rekrutacji : http://www.symulacje.edu.pl/ngo
Zjazdy zorganizowaliśmy Na Górnym Śląsku, niemniej wszystkie posiłki i hotel i bilety za transport także pokrywa Fundacja.
Jeśli ktoś nie da rady brać udział w zajęciach w obecnej odsłonie akademii, zachęcamy do udziału w następnych. Nabór odbywa się co sześć miesiący.
Czołem,
Rafal
PS. Mam nadzieję, że nikt tego wpisu nie potraktuje jako darmowej promocji – chodzi o wsparcie non profit dla organizacji charytatywnych.
anettrak
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 2
Rejestracja: 28 Wrz 2016, 09:38
Płeć: mężczyzna

Wróć do Luźne rozmowy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości