Witajcie imigranci

Luźne rozmowy. O czym tylko chcesz...

Re: Witajcie imigranci

Postprzez BURBUL » 23 Lut 2017, 06:58

User, postępowanie tych zarośniętych " dzieci " przypomina mi zachowanie pewnego gatunku w warszawskim ZOO, chociaż nie, te w ZOO są spokojne i bardzo już uczłowieczone. Zbysio i korwax !!! oglądaliście już filmik załączony przez " głupka " Usera ? dołączacie do tego przyjaznego stadka ? :lol: Napisałem to ja, głupek, BURBUL. :twisted:
BURBUL
Maxi Użytkownik
Maxi Użytkownik
 
Posty: 446
Rejestracja: 04 Mar 2014, 08:50
Płeć: mężczyzna

Re: Witajcie imigranci

Postprzez BURBUL » 23 Lut 2017, 09:54

BURBUL
Maxi Użytkownik
Maxi Użytkownik
 
Posty: 446
Rejestracja: 04 Mar 2014, 08:50
Płeć: mężczyzna

Re: Witajcie imigranci

Postprzez BURBUL » 23 Lut 2017, 20:25

Słowaczka aresztowana za spalenie koranu, nie może odpowiadać z wolnej stopy, grozi jej do 6 lat pierdla :cry: ale mnie także ujął komentarz jednego z internautów: Karbulot
" Muzułmanie stale palą Biblię, a proszę mi pokazać chociaż jeden proces w ich krajach przeciwko obrazie. W Internecie krąży mnóstwo zdjęć i filmów, jak palą flagę jakiegoś państwa. Widać także ich mordy. Czy zostali skazani za swoje czyny? Nie, bo przecież im kurwa wolno.

Proszę bardzo: https://www.google.pl/search?q=muzu%C5% ... MQ_AUIBigB

Wszędzie widać ich czarne ryje. Żaden się nawet nie kryje ze swoją mordą. Czy Interpol ich namierzył? Czy któryś brudas został skazany? Jakoś nie słyszałem o jakichkolwiek wyrokach. No tak, im wolno wyrazić swoje zdanie. I to na Słowacji. A jeszcze ją wyprowadzają w dziesięciu, jakby była jakąś terrorystką. "
i jeszcze jeden wpis
" J-IIISobieski
Szanowny kolego, to wie kazdy kto chce wiedziec, ze muzulmanie zabijaja na masowa skale ludzi myslacych inaczej w calej Afryce i na B.wschodzie. TO ciemnota ktorej nie wolno dopuscic do glosu w cywilizowanym swiecie. Ci ludzie musza najpierw zrobic porzadek z wlasnymi glowami co pewnie predko nie nastapi. Lewactwo popelnia zbrodnie przeciwko ludzkosci wpuszczajac te hordy do cywilizowanej Europy nie wiem co gorsze, tzn moim zdaniem to co zasluguje na wieksza kare to postepowanie lewactwa ktore jest ondarzone intelektem i z pelna premedytacja dokonuje tego czego dokonuje. Ci ludzie powinni byc scigani jak zbrodniarze wojenni. Mam nadzieje ze to nastapi ku przestrodze innych. A ta hołota ktora wpuszczaja to tylko marionetki w ich rekach, nie miejmy zludzen ze stoja za tym brudne petro pieniadze. Swoja droga to niesamowite ze taka ciemnota trzyma lape na wiekszosci zloz energetycznych swiata, jak to mozliwe ze USA do tej pory nie zrownalo z ziemia tych rezimow …. sadze ze jest to celowe, to sposob na rozgrywanie Europy i Rosji. Przy takiej mocy militarnej USA zrobilaby z nimi porzadek w pare miesiecy. Ale widac nie jest to konieczne. USA rekami tej ciemnoty realizuje swoj plan wzgledem Europy , jakie to wygodne, nie prawdaż …. "
BURBUL
Maxi Użytkownik
Maxi Użytkownik
 
Posty: 446
Rejestracja: 04 Mar 2014, 08:50
Płeć: mężczyzna

Re: Witajcie imigranci

Postprzez BURBUL » 23 Lut 2017, 20:30

A tu : co zrobił Rezzas Abdulla w Anglii Rezzas Abdulla napluł w twarz dziewięciomiesięcznej dziewczynce. Powód? Krzyczał do matki dziecka, że „biali nie powinni się rozmnażać”.



Do incydentu doszło w Wielkiej Brytanii w miejscowości South Shields. Pani Rebekka Telford wyszła na spacer i zakupy ze swoją 9-miesięczną córeczką. Nagle stała się obiektem agresji Abdulla, który splunął w twarz jej dziecku, wykrzykując przy tym, że „biali nie powinni się rozmnażać”.

Sąd ustalił, że Abdulla zaatakował kobietę i jej dziecko bez żadnego powodu. To nie pierwszy jego atak na białe kobiety. Jest doskonale znany angielskiej policji. Został już skazany za dwa ataki na tle rasistowskim, na 8 miesięcy więzienia w zawieszeniu na 18. Teraz zostanie skierowany na dodatkowe badania psychiatryczne.
BURBUL
Maxi Użytkownik
Maxi Użytkownik
 
Posty: 446
Rejestracja: 04 Mar 2014, 08:50
Płeć: mężczyzna

Re: Witajcie imigranci

Postprzez BURBUL » 04 Mar 2017, 07:57

Szwecja ! Muzułmańskie organizacje tworzą własne społeczeństwo. link : http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title, ... omosc.html
BURBUL
Maxi Użytkownik
Maxi Użytkownik
 
Posty: 446
Rejestracja: 04 Mar 2014, 08:50
Płeć: mężczyzna

Re: Witajcie imigranci

Postprzez disturbia » 04 Mar 2017, 10:56

Burbul ty to chyba masz jakąś misję, jeśli o to chodzi ;)
Ludzie, którzy głosują na nieudaczników, zdrajców, złodziei i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami.
Awatar użytkownika
disturbia
Moderator globalny
Moderator globalny
 
Posty: 1951
Rejestracja: 04 Lut 2011, 15:15
Płeć: kobieta

Re: Witajcie imigranci

Postprzez user » 04 Mar 2017, 11:57

Jak się wyraził kandydat na prezydenta pogrążonej w wojnie domowej Francji Emmanuel Macron "imigracja z trzeciego świata przyniesie „świeży powiew kreatywności i innowacji” oraz „nowe możliwości kulturalne, ekonomiczne i społeczne”.
No cóż, gwałcenie samochodów w rury wydechowe i sranie w biały dzień na ulicach i peronach rzeczywiście przynosi jakiś powiew.

A tu niekończąca się murzyńska inwazja na Włochy i popaprane lewaki wyklaskujące radość ze swojej niedalekiej dekapitacji.
user
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 140
Rejestracja: 23 Kwi 2016, 10:06
Płeć: mężczyzna

Re: Witajcie imigranci

Postprzez BURBUL » 05 Mar 2017, 07:50

:ugeek: Każdy(a) ma jakąś misję w życiu. Martwi mnie ta sytuacja z imigrantami. O Ciebie Disturbia też się martwię, chyba, że może lubisz takie klimaty jak te z Sylwestra w Kolonii ( taka adrenalinka ? :lol: ) nasze chłopaki tak nie " umieją " się bawić :roll:
BURBUL
Maxi Użytkownik
Maxi Użytkownik
 
Posty: 446
Rejestracja: 04 Mar 2014, 08:50
Płeć: mężczyzna

Re: Witajcie imigranci

Postprzez disturbia » 05 Mar 2017, 15:39

BURBUL napisał(a)::ugeek: Każdy(a) ma jakąś misję w życiu. Martwi mnie ta sytuacja z imigrantami. O Ciebie Disturbia też się martwię, chyba, że może lubisz takie klimaty jak te z Sylwestra w Kolonii ( taka adrenalinka ? :lol: ) nasze chłopaki tak nie " umieją " się bawić :roll:


Chyba nieuważnie czytasz moje posty. Ale jeśli cię to bawi to się śmiej na zdrowie. Wystarczy mi świadomość tego, co się dzieje. Nie muszę codziennie oglądać, że kogoś mordują,żeby zdawać sobie z czegoś sprawę, ale jak lubisz takie obrazki no to już nie moja problem ;)
Ludzie, którzy głosują na nieudaczników, zdrajców, złodziei i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami.
Awatar użytkownika
disturbia
Moderator globalny
Moderator globalny
 
Posty: 1951
Rejestracja: 04 Lut 2011, 15:15
Płeć: kobieta

Re: Witajcie imigranci

Postprzez mmokrzycki » 15 Mar 2017, 13:04

Dorzucę jeszcze dwa linki od siebie:
1. Imigrantka próbuje narzucić swoje przekonania religijne: http://bit.ly/2mrXIsV
2. Imigrant zgwałcił nastolatkę: http://bit.ly/2ns2dp5
mmokrzycki
Super Użytkownik
Super Użytkownik
 
Posty: 321
Rejestracja: 10 Gru 2010, 19:26

Re: Witajcie imigranci

Postprzez user » 24 Mar 2017, 14:18

Odpowiedź dla wszystkich homolewaków wyjących, że ostatniego zamachu dokonał Brytyjczyk:
„Nawet jak kura złoży jajko w chlewie, to i tak świnia się nie wykluje.”
user
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 140
Rejestracja: 23 Kwi 2016, 10:06
Płeć: mężczyzna

Re: Witajcie imigranci

Postprzez BURBUL » 08 Wrz 2017, 18:18

Ciekawy artykuł redaktora naczelnego Saudyjskiej gazety wydawanej w Londynie ? link: https://euroislam.pl/skad-przynieslismy ... ienawisci/
BURBUL
Maxi Użytkownik
Maxi Użytkownik
 
Posty: 446
Rejestracja: 04 Mar 2014, 08:50
Płeć: mężczyzna

Poprzednia

Wróć do Luźne rozmowy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości

cron