Składu materiałów budowlanych NDM

Luźne rozmowy. O czym tylko chcesz...

Składu materiałów budowlanych NDM

Postprzez shad0w99 » 08 Mar 2017, 11:04

Byłem ciekaw jakie są opinie na temat składów materiałów budowlanych w okolicach Nowego Dworu Mazowieckiego, bo kilka ich w naszej okolicy jest:
- LuxDom
- Mrówka
- Szczodry
- Izokwiat

Czy możecie coś doradzić, powiedzieć więcej o powyższych firmach, a może polecić jakieś inne, których nie wymieniłem a są warte zainteresowania.
shad0w99
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 149
Rejestracja: 10 Lis 2011, 09:17

Re: Składu materiałów budowlanych NDM

Postprzez user » 08 Mar 2017, 12:11

Mogę napisać swoje wrażenia.
- LuxDom - próbowałem kiedyś tam ze dwa razy coś kupić, i odniosłem wrażenie, że ceny mają 2-3 razy wyższe niż gdzie indziej. Uciekłem. Ale jak lux to lux, nie dla biedoty. Dostawa płatna, nawet jak wydasz kopę siana.
- Mrówka - jak to market, ceny przystępne chociaż też zależy od asortymentu. Można się zaczaić na jakieś promocje. I sprawdzać paragony, kasjerki zakręcone jak słoik marmolady.
- Szczodry - obsługa bardzo pomocna, tylko też nieco zakręcona. Ale nie finansowo, tylko raczej z nadmiaru zamówień i niemożności ich ogarnięcia. W sumie nie mam zastrzeżeń, dostawałem to co chciałem, łącznie z dobrymi radami.
- Izokwiat - korzystam chyba najczęściej. Ceny OK, towar dostarczają gratis własnym transportem, fachowa obsługa, brak tłoku.
user
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 140
Rejestracja: 23 Kwi 2016, 10:06
Płeć: mężczyzna

Re: Składu materiałów budowlanych NDM

Postprzez shad0w99 » 11 Mar 2017, 15:24

Dzięki, widzę że nikt więcej się nie podzielił wrażeniami. Zatem zobaczymy jak będzie w praktyce.
shad0w99
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 149
Rejestracja: 10 Lis 2011, 09:17

Re: Składu materiałów budowlanych NDM

Postprzez Japko » 12 Mar 2017, 21:02

Dwa dobre z których korzystam to ten na obwodnicy i ten w Stanisławowie.
Awatar użytkownika
Japko
Moderator globalny
Moderator globalny
 
Posty: 366
Rejestracja: 16 Cze 2012, 13:24
Płeć: mężczyzna

Re: Składu materiałów budowlanych NDM

Postprzez BURBUL » 13 Mar 2017, 07:28

No to z którego, bo w Stanisławowie, są co najmniej trzy ? Przykładowo z ostatniej chwili , różnica w cenie rolki papy między nimi to nawet 7 zł. ( 58 zł do 65 zł )
BURBUL
Maxi Użytkownik
Maxi Użytkownik
 
Posty: 446
Rejestracja: 04 Mar 2014, 08:50
Płeć: mężczyzna

Re: Składu materiałów budowlanych NDM

Postprzez Japko » 14 Mar 2017, 18:11

Może papa różnej jakości?
Google mi pokazuje że to adres Stanisławowo 69. Jadąc w stronę Pomiechówka skręca się w prawo między domy i tam zaraz jest ten skład.
Awatar użytkownika
Japko
Moderator globalny
Moderator globalny
 
Posty: 366
Rejestracja: 16 Cze 2012, 13:24
Płeć: mężczyzna


Wróć do Luźne rozmowy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości