Islamiści budują meczet w Legionowie

Luźne rozmowy. O czym tylko chcesz...

Re: Islamiści budują meczet w Legionowie

Postprzez tk28 » 18 Maj 2017, 09:17

disturbia napisał(a):To tu są jacyś cyganie? Od lat żadnego nie widziałam tylko puste pałace zostały.

Link
"Władza deprawuje, a władza absolutna deprawuje absolutnie" - Lord John Dalberg-Acton, 1887
tk28
Dobroczyńca
Dobroczyńca
 
Posty: 1749
Rejestracja: 10 Lis 2010, 15:06
Miejscowość: NDM
Płeć: mężczyzna

Re: Islamiści budują meczet w Legionowie

Postprzez Sosek » 19 Maj 2017, 10:06

disturbia napisał(a):Według ciebie wypadek drogowy to to samo co zabójstwo z zimną krwią? To ja się dziwię, że nie postulujesz,żeby pozwalać z więzień wszystkich morderców, w końcu siedzą za niewinność.
Szwecja - symbol własnego upadku. Te coraz bardziej restrykcyjne przepisy dotyczą wyłącznie Szwedów,bo nie imigrantów. Tak więc bardzo słaby przykład.


Przepraszam, dopiero teraz mogłem się odnieść.
Po zachowaniu kierowców na polskich drogach stwierdzam, że ich zachowanie dla mnie tożsame jest z zamiarem popełnienia morderstwa z zimną krwią. Daleko nie trzeba szukać - Suchocin, formalnie teren zabudowany, ale szczególnie w porze porannego i popołudniowego szczytu zamienia się niekiedy w tor wyścigowy - kto pierwszy wróci do domu.

Moja wypowiedź miała trochę inny cel - zestawiając te dwie wartości chciałem pokazać, iż boimy się czegoś, co po zebraniu przypadków z całej Europy i odniesieniu ich do populacji Polski, na tle ilości np. wypadków drogowych jest marginalne, 15 krotnie mniejsze.
W całej Europie przez piętnaście lat zginęło w zamachach mniej osób niż rocznie ginie na naszych drogach. Dostrzegamy problem terroryzmu, boimy się go co jest jak najbardziej naturalnym odczuciem, ale faktem jest, że ryzyko iż dzisiaj zginiemy na drodze/kogoś zabijemy/stracimy bliskiego, jest x-set razy większe niż ryzyko terrorystyczne po teoretycznym przyjęciu uchodźców do nas i nikt się absolutnie nie przejmuje. Zobaczcie ile siły i energii poświęcacie na walkę z wrogiem, który nawet jeśli trafiłby do naszego pięknego kraju, to zrobiłby mniej szkód niż sami sobie wzajemnie za naszym cichym przyzwoleniem na co dzień wyrządzamy. Popracujmy nad sobą by móc wymagać od innych.

@Burbul - kiedyś potrafiłeś być bardziej rzeczowy...
Sosek
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 9
Rejestracja: 25 Lut 2011, 13:01

Poprzednia

Wróć do Luźne rozmowy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości