Ale nudy na tym forum

Luźne rozmowy. O czym tylko chcesz...

Ale nudy na tym forum

Postprzez BURBUL » 07 Cze 2017, 14:33

Została tylko biblioteka Andrzeja , a może wiecie jaki jest tego powód ? A może już czas to zamknąć Rather ???????????
BURBUL
Maxi Użytkownik
Maxi Użytkownik
 
Posty: 446
Rejestracja: 04 Mar 2014, 08:50
Płeć: mężczyzna

Re: Ale nudy na tym forum

Postprzez mmokrzycki » 07 Cze 2017, 15:02

BURBUL napisał(a):Została tylko biblioteka Andrzeja , a może wiecie jaki jest tego powód ?

Panoszący się na forum faszyści zniechęcający innych do pisania.
mmokrzycki
Super Użytkownik
Super Użytkownik
 
Posty: 321
Rejestracja: 10 Gru 2010, 19:26

Re: Ale nudy na tym forum

Postprzez user » 07 Cze 2017, 18:37

BURBUL napisał(a):Została tylko biblioteka Andrzeja , a może wiecie jaki jest tego powód ? A może już czas to zamknąć Rather ???????????


Jedni malują kredkami serca na chodnikach, inni stoją w kolejkach do wytatuowania sobie pszczoły, niektórzy jeszcze nie zdążyli wrócić okrakiem z niedawnego marszu pedałów. Życie w lewackim matrixie pochłania bardziej niż jakieś tam forum.
user
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 140
Rejestracja: 23 Kwi 2016, 10:06
Płeć: mężczyzna

Re: Ale nudy na tym forum

Postprzez tk28 » 08 Cze 2017, 09:00

Forum ruszy się zapewne przed wyborami samorządowymi. Smutne jest to, że mieszkańcy miasta nie mają już o czym ze sobą rozmawiać, a był czas, że to forum żyło nie tylko wieloletnią walką z nieudanym samorządem. Uważam, że jest to spowodowane beznadziejnością sytuacji w jakiej znajduje się obecnie miasto. Od wielu lat ta sama rozleniwiona klika rządząca przypominająca już mafię i brak sposobów oraz wszelkich nadziei na zmianę tej sytuacji. PiS obiecał rozbić mafie samorządowe w Polsce ale Kaczyński zrobił kapcia z gęby i nadzieja mieszkańców takich miast jak nasze, na perspektywę nowego startu i lepszej przyszłości wygasła.
"Władza deprawuje, a władza absolutna deprawuje absolutnie" - Lord John Dalberg-Acton, 1887
tk28
Dobroczyńca
Dobroczyńca
 
Posty: 1749
Rejestracja: 10 Lis 2010, 15:06
Miejscowość: NDM
Płeć: mężczyzna

Re: Ale nudy na tym forum

Postprzez DOMATOR » 13 Cze 2017, 22:24

Zapewne też miał wpływ wzywanie ludzi na policję .
DOMATOR
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 77
Rejestracja: 16 Wrz 2011, 18:52

Re: Ale nudy na tym forum

Postprzez Dziewczyna z PRL-u » 14 Cze 2017, 21:46

A może nie odpowiednie ocenianie przez wszechwiedzących innych i z innymi poglądami forumowiczów da do myślenia że opinia twoja moja ma swoje racje.
Dziewczyna z PRL-u
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 51
Rejestracja: 03 Lip 2015, 11:49
Płeć: kobieta

Re: Ale nudy na tym forum

Postprzez BURBUL » 15 Cze 2017, 06:17

W/g mnie - ciepło, ciepło, prawie gorąco :shock: :shock: :shock:
BURBUL
Maxi Użytkownik
Maxi Użytkownik
 
Posty: 446
Rejestracja: 04 Mar 2014, 08:50
Płeć: mężczyzna

Re: Ale nudy na tym forum

Postprzez rather » 16 Cze 2017, 13:06

Idea forum jest tak, że to użytkownicy decydują o tym na jakie tematy i jak intensywnie się dyskutuje. Jako administrator mam raczej niewielki wpływ na natężenie dyskusji. To fakt, że większość mieszkańców ożywia się w czasie wyborów, a co więcej (o zgrozo!) także samorządowcy i urzędnicy uznają wtedy, że warto porozmawiać z suwerenem. Szybko im to zresztą przechodzi...
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Ale nudy na tym forum

Postprzez BURBUL » 03 Lip 2017, 16:25

Andrzej , chwała Ci za inicjatywę ! Dzięki Tobie na bieżąco wiemy jakie są postępy budownictwa w NDM a co istotniejsze co ciekawego słychać w bibliotece. Posunę się jeszcze dalej i zaproponuję zmianę nazwy forum z NOVIDVOR na FORUM BUDOWLANO - BIBLIOTECZNE. Tak na marginesie nic do Ciebie Andrzej nie mam. Bardzo smutna musi być Disturbia , bo nie ma okazji do dawania ostrzeżeń. Co powiesz Rather na moją propozycję ? :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
BURBUL
Maxi Użytkownik
Maxi Użytkownik
 
Posty: 446
Rejestracja: 04 Mar 2014, 08:50
Płeć: mężczyzna

Re: Ale nudy na tym forum

Postprzez andrzej1974 » 03 Lip 2017, 19:03

no właśnie, czemu teraz tylko ja coś dodaję?
andrzej1974
NVD Master
NVD Master
 
Posty: 790
Rejestracja: 09 Kwi 2012, 08:06

Re: Ale nudy na tym forum

Postprzez Dziewczyna z PRL-u » 06 Lip 2017, 21:49

BURBUL jesteś tak elokwentny więc sam żuć jakiś ciekawy temat do dyskusji a nie tylko szukasz zaczepki i wymądrzasz się nie potrzebnie
Dziewczyna z PRL-u
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 51
Rejestracja: 03 Lip 2015, 11:49
Płeć: kobieta

Re: Ale nudy na tym forum

Postprzez BURBUL » 07 Lip 2017, 06:03

Sama mi podałaś temat ! Oświadczam, że sam nie uważam się za " wirtuoza " ortografii, to jednak staram się pilnować przy tworzeniu wiadomości. Ciekawi mnie Wasza opinia na temat zawartości jednego zdania wypracowanego przez zacną " Dziewczynę z PRL-u " Dla ułatwienia - " żuć i nie potrzebnie " :roll:
BURBUL
Maxi Użytkownik
Maxi Użytkownik
 
Posty: 446
Rejestracja: 04 Mar 2014, 08:50
Płeć: mężczyzna

Re: Ale nudy na tym forum

Postprzez disturbia » 08 Lip 2017, 07:55

W przeciwieństwie do Ciebie Burbul mam co robić w świecie realnym. Widzę, że syndrom skrzywdzonego jeszcze Cię nie opuścił :lol:
Ludzie, którzy głosują na nieudaczników, zdrajców, złodziei i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami.
Awatar użytkownika
disturbia
Moderator globalny
Moderator globalny
 
Posty: 1951
Rejestracja: 04 Lut 2011, 15:15
Płeć: kobieta

Re: Ale nudy na tym forum

Postprzez BURBUL » 08 Lip 2017, 11:53

Disturbia ! Wbrew pozorom to nawet Cię polubiłem, szczególnie za " cięty język " :o wypowiedzi ( według mnie oczywiście ). Te moje wpisy to nie syndrom pokrzywdzonego a raczej tęsknota za Tobą. :lol: Cieszę się, że Masz co robić w realu, ja też. ;)
BURBUL
Maxi Użytkownik
Maxi Użytkownik
 
Posty: 446
Rejestracja: 04 Mar 2014, 08:50
Płeć: mężczyzna

Re: Ale nudy na tym forum

Postprzez mmokrzycki » 09 Lip 2017, 23:05

BURBUL napisał(a):Ciekawi mnie Wasza opinia na temat zawartości jednego zdania wypracowanego przez zacną " Dziewczynę z PRL-u " Dla ułatwienia - " żuć i nie potrzebnie " :roll:

Poziom taki sam, jak twoja interpunkcja.
mmokrzycki
Super Użytkownik
Super Użytkownik
 
Posty: 321
Rejestracja: 10 Gru 2010, 19:26

Następna

Wróć do Luźne rozmowy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości

cron