Poszukiwacze historii

Luźne rozmowy. O czym tylko chcesz...

Poszukiwacze historii

Postprzez BURBUL » 02 Lis 2017, 12:21

Mi osobiście bardzo podoba się pasja jaką ma wielu mieszkańców naszego miasta ( to z obserwacji ). Mowa tu o pasjonatach poszukujących za pomocą wykrywaczy metali historycznych pamiątek. No niestety nie mam dla Was dobrych wieści. Dobra zmiana wprowadza program " poszukiwacze + ) :lol: :lol: :lol: link http://innpoland.pl/138433,polscy-poszu ... -podziemia a to w połączeniu z nową instytucją pseudo ministra Kamińskiego " sygnalista + " ( czytaj - donosiciel, kapuś, szpicel + ) nie wygląda dla Was dobrze :shock: Ja tak jak dotychczas nie będę ( sygnalistą )
Ostatnio edytowany przez KaloNDM, 28 Lis 2017, 12:56, edytowano w sumie 1 raz
Powód: Przeniosłem z działu "Nowy Dwór Mazowiecki - Historia". Temat nie związany z historią naszego miasta.
BURBUL
Maxi Użytkownik
Maxi Użytkownik
 
Posty: 446
Rejestracja: 04 Mar 2014, 08:50
Płeć: mężczyzna

Re: Poszukiwacze historii

Postprzez KaloNDM » 28 Lis 2017, 12:59

Od tego są różne stowarzyszenia na terenie Nowego Dworu Mazowieckiego, które profesjonalnie zajmują się takimi sprawami :)
Poza tym osoby prywatne też mogą zdobyć pozwolenie na poszukiwania od Mazowieckiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków. Trzeba tylko chceć.
Koszt to 82 złote... Ale jak komuś żal takiej kwoty, to niech się gania z "sygnalistami".
You take the blue pill, the story ends, you wake up in your bed and believe whatever you want to believe. You take the red pill, you stay in Wonderland and I’ll show you how deep the rabbit hole goes. http://pl-pl.facebook.com/KaloNDM1972/
Awatar użytkownika
KaloNDM
Moderator historii
Moderator historii
 
Posty: 1387
Rejestracja: 29 Lip 2011, 07:55
Miejscowość: Nowy Dwór Mazowiecki
Płeć: mężczyzna

Re: Poszukiwacze historii

Postprzez DOMATOR » 11 Lut 2018, 18:51

A jak się sygnalista pomyli to jest to odpowiedni art. w kk tylko że ściganie z oskarżenia prywatnego
DOMATOR
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 77
Rejestracja: 16 Wrz 2011, 18:52


Wróć do Luźne rozmowy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości

cron