Nowe odcinki " Ucha Prezesa "

Luźne rozmowy. O czym tylko chcesz...

Nowe odcinki " Ucha Prezesa "

Postprzez BURBUL » 14 Lis 2017, 06:54

Proponuję w tym miejscu zamieszczać nowe wątki ( pomysły ) dla scenarzystów " Ucha Prezesa "
1. Jeszcze w piątek " płaszczak " nie widział żadnych transparentów narodowców na marszu niepodległości nawołujących do nienawiści i ksenofobii, a dzisiaj cała " dobra zmiana " odżegnuje się od tej hołoty :shock: Nawet " psy " poczuły krew i od dzisiaj badają temat. No to ciekawe, od kogo to przyzwolenie, bo chyba nie od " płaszczaka z Legionowa " ? :evil:
BURBUL
Maxi Użytkownik
Maxi Użytkownik
 
Posty: 446
Rejestracja: 04 Mar 2014, 08:50
Płeć: mężczyzna

Re: Nowe odcinki " Ucha Prezesa "

Postprzez BURBUL » 14 Lis 2017, 08:29

W głównym wydaniu "Wiadomości" w TVP postanowiono podsumować dwa lata rządów PiS. Redakcja zrobiła to w niepowtarzalnym stylu: nie wymieniając nazwiska ani premier Beaty Szydło, ani żadnego z jej ministrów. Były za to peany pod adresem pomysłodawcy i twórcy wszelkich reform, bez których "Polacy nie wyobrażają sobie już życia". :lol: :lol: :lol:

2. Dziennikarka TV-pis Ewa Bugała Wiadomości " "Dziś wiemy, że diagnozy Jarosława Kaczyńskiego były w stu procentach trafne, a bez reform, których jest autorem, Polacy nie wyobrażają sobie życia" - mówi Bugała. A w materiale wideo z kongresu PiS w Przysusze z lipca 2017 roku prezes PiS wylicza: "500 plus, emerytury, leki dla seniorów, płaca minimalna, godzinówka minimalna, walka z umowami śmieciowymi". Zgromadzeni na sali politycy PiS biją brawo, a Ewa Bugała stwierdza: "Jarosław Kaczyński udowodnił, że polityka to nie tylko puste słowa, ale przede wszystkim słuchanie Polaków i spełnianie obietnic". Kurtyna. " :lol: :lol: :lol: link https://wiadomosci.wp.pl/wiadomosci-tvp ... 807135361a
BURBUL
Maxi Użytkownik
Maxi Użytkownik
 
Posty: 446
Rejestracja: 04 Mar 2014, 08:50
Płeć: mężczyzna

Re: Nowe odcinki " Ucha Prezesa "

Postprzez disturbia » 14 Lis 2017, 10:44

Nie sądzę, żeby scenarzyści "Ucha prezesa" w ogóle wiedzieli o naszym forum, nie wspominając o szukaniu tu inspiracji ;)
Ludzie, którzy głosują na nieudaczników, zdrajców, złodziei i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami.
Awatar użytkownika
disturbia
Moderator globalny
Moderator globalny
 
Posty: 1951
Rejestracja: 04 Lut 2011, 15:15
Płeć: kobieta

Re: Nowe odcinki " Ucha Prezesa "

Postprzez BURBUL » 14 Lis 2017, 14:34

Disturbia :) Aż takim megalomanem to ja nie jestem, bym mógł się stać inspiracją dla Roberta Górskiego. Ja, skoro ktoś mnie uważa za drugi ( przypomnę ten gorszy ) sort, to będę pozwalał sobie na zamieszczanie w tym temacie idiotyzmów pierwszego ( przypomnę tego lepszego ) sortu :lol:
BURBUL
Maxi Użytkownik
Maxi Użytkownik
 
Posty: 446
Rejestracja: 04 Mar 2014, 08:50
Płeć: mężczyzna

Re: Nowe odcinki " Ucha Prezesa "

Postprzez BURBUL » 14 Lis 2017, 16:04

3 . " Nie ustają komentarze po doniesieniach zagranicznych mediów na temat Marszu Niepodległości. Były rzecznik Hillary Clinton ds. zagranicznych tłum manifestujących ludzi w Warszawie nazwał nazistami " :shock:

" Do sprawy Karczewski odniósł się na antenie radiowej Jedynki. - Będziemy oczywiście interweniować różnymi metodami, różnymi sposobami. Nie może dochodzić do takich sytuacji, że mówi się, że w Polsce 60 tys. faszystów szło ulicami. Przecież to jest oczywisty fałsz. Z nieprawdą trzeba walczyć - powiedział. Słowa doradcy Clinton nazwał "bezczelnym kłamstwem". "
Charakterystyczne dla tej "władzy" były jej pierwsze komentarze na temat "tego przemarszu". Rura dopiero zmiękła jak świat zareagował na "to coś". Dziwi mnie jedno, dlaczego z opóźnieniem zareagował episkopat, no bo, że żadnej reakcji nie było od strony władz to żadna nowina, przecież oni ich uważają za prawdziwych "patriotów". Ten ich "patriotyzm" jeszcze nie raz czkawką się odbije dla rządzących!!! A amerykanom to pan karczewski może naskoczyć tam, gdzie " dobra zmiana " ma suwerena :lol:
BURBUL
Maxi Użytkownik
Maxi Użytkownik
 
Posty: 446
Rejestracja: 04 Mar 2014, 08:50
Płeć: mężczyzna

Re: Nowe odcinki " Ucha Prezesa "

Postprzez BURBUL » 14 Lis 2017, 16:57

4. Komentarz z netu " Anna: Właśnie wróciłam do domu i włączyłam TV. Nie mam kablówki więc oglądam tylko naziemną .Teraz na Polsacie i TVN nie ma informacji więc włączyłam TVPis Info. Nooooo. Tego Korea by się ne powstydziła.
Propaganda, samouwielbienie, kadzenia sobie nawzajem i plucie na poprzedników.
No i podlizywanie siÄ™ swojemu elektoratowi, same tylko +++++++ .
Żadnych konkretów , kogo z poprzedniej ekipy oskarżono oficjalnie za te niby afery, kogo skazano oficjalnie, nie mówią że owszem dali 500 + ale nie na każde dziecko, że ceny wzrosły wszystkiego, że te leki darmowe dla emerytów to taki pic na wodę , i tak samo te podwyżki dla emerytów. Parę złotych a leki w górę i jedzenie w górę.
A szkoda gadać.No ale ciemny lud łyka te propagandę.
BURBUL
Maxi Użytkownik
Maxi Użytkownik
 
Posty: 446
Rejestracja: 04 Mar 2014, 08:50
Płeć: mężczyzna

Re: Nowe odcinki " Ucha Prezesa "

Postprzez BURBUL » 14 Lis 2017, 17:12

5. Komentarze z netu " ~emeryt : Panie prezesie, jest nam już tak dobrze, że już lepiej nie chcemy. " , " ~dober : Już was naród podsumuje, kulson mać! Po ile jajka, po ile masło, po ile chleb?! " , " ~leon : Najważniejsze zadanie przed nami to wyłapać te małpy , odebrać brzytwy i powsadzać do klatek. " ,"~hetero : Kaczyński pocałował kobietę. Jakie to musiało być dla niego obrzydliwe " . " Polska jest z zalozenia amerykanskim przyczulkiem do ataku na Rosje; Co moze stac sie z tym przyczulkiem w razie ataku tylko pisie tumany nie zdaja sobie sprawy; " , " leon : Kaczyńskiemu życzę jak najszybszego spotkania się z najbliższymi " , "~Jerzy_Katowice : Czy ja umarłem i już jestem w raju? " itp, itd :evil: :evil: :evil:
BURBUL
Maxi Użytkownik
Maxi Użytkownik
 
Posty: 446
Rejestracja: 04 Mar 2014, 08:50
Płeć: mężczyzna

Re: Nowe odcinki " Ucha Prezesa "

Postprzez disturbia » 14 Lis 2017, 17:45

Burbul daruj sobie może już tą antypisowską krucjatę i daj szansę wypowiedzieć się innym,zanim wrzucisz kolejny post pod poprzednim.
Ludzie, którzy głosują na nieudaczników, zdrajców, złodziei i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami.
Awatar użytkownika
disturbia
Moderator globalny
Moderator globalny
 
Posty: 1951
Rejestracja: 04 Lut 2011, 15:15
Płeć: kobieta

Re: Nowe odcinki " Ucha Prezesa "

Postprzez BURBUL » 14 Lis 2017, 18:45

Ok ! Robię przerwę ale nie wiem na jak długo, tyle jest spraw :shock: Tak naprawdę to czekam na polemistów :lol:
BURBUL
Maxi Użytkownik
Maxi Użytkownik
 
Posty: 446
Rejestracja: 04 Mar 2014, 08:50
Płeć: mężczyzna

Re: Nowe odcinki " Ucha Prezesa "

Postprzez Japko » 14 Lis 2017, 21:53

Amerykańce nie przestają podpadać:
https://www.youtube.com/watch?v=PRn97mG97c4
Awatar użytkownika
Japko
Moderator globalny
Moderator globalny
 
Posty: 366
Rejestracja: 16 Cze 2012, 13:24
Płeć: mężczyzna

Re: Nowe odcinki " Ucha Prezesa "

Postprzez BURBUL » 14 Lis 2017, 22:32

Japko ! Gdzieś to już widziałem. Najlepsze jak to zaczęli tłumaczyć, tak pod pis, że to prezio w zasadzie powinien się cieszyć, bo oni ze wszystkich tak szydzą :lol: To to samo co odtrąbienie wygranej 1 do 27 :)
BURBUL
Maxi Użytkownik
Maxi Użytkownik
 
Posty: 446
Rejestracja: 04 Mar 2014, 08:50
Płeć: mężczyzna

Re: Nowe odcinki " Ucha Prezesa "

Postprzez rather » 15 Lis 2017, 11:36

W nawiązaniu do Marszu Niepodległości, ale nie tylko, to cały czas mnie zastanawia jak tym Sebixom się spina "44 Pamiętamy" na zderzaku z hajlowaniem w czasie różnych imprez "patriotycznych". Zresztą nawet jeśli nie hajlują, ale po prostu chcą gonić Żydów, Arabów i innych "brudasów", to jakoś dziwne, że nie widzą związku z ideologią, której zawdzięczamy wyrżnięcie Warszawy w '44.
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Nowe odcinki " Ucha Prezesa "

Postprzez BURBUL » 15 Lis 2017, 14:52

Rather spina się dlatego, że to są bezmózgi, odważne tylko w stadzie. Symbole patriotyczne, stały się kibolskimi gadżetami i znakiem rozpoznawczym bandytów. Dla mnie nie symbolizują już niczego poza pogardą i bezmyślną przemocą. W żaden sposób nie potrafię identyfikować się już z tymi symbolami. Dlatego flagi 11.11. nie wywiesiłem :shock: Krowa, która dużo ryczy mało mleka daje. O patriotyzmie nie świadczy tzw. "odzież patriotyczna", nalepki na samochodach a jeszcze lepiej na zderzakach :lol: :lol: :lol: , czy też wrzaski i ryki na osoby o innym światopoglądzie, ale codzienne uczynki ( np: ustąpienie pieszemu chroniąc tym samym jego zdrowie i życie ) , sposób zachowania, codzienna solidna praca, życzliwość i chęć niesienia bezinteresownej pomocy, zarówno Ojczyźnie, jak i osobom, które akurat znalazły się w potrzebie. Tylko tyle i aż tyle. Na pewno patriotami nie są ci, którzy głośno mówią, że nimi są. Analogicznie jest z wierzącymi.
BURBUL
Maxi Użytkownik
Maxi Użytkownik
 
Posty: 446
Rejestracja: 04 Mar 2014, 08:50
Płeć: mężczyzna

Re: Nowe odcinki " Ucha Prezesa "

Postprzez BURBUL » 15 Lis 2017, 15:10

Rather! to akurat pasuje do Twojej i mojej oceny ( wątpliwości ) link http://legionisci.com/news/72636_Na_sta ... _Niej.html
BURBUL
Maxi Użytkownik
Maxi Użytkownik
 
Posty: 446
Rejestracja: 04 Mar 2014, 08:50
Płeć: mężczyzna

Re: Nowe odcinki " Ucha Prezesa "

Postprzez disturbia » 15 Lis 2017, 16:05

https://www.prawdaobiektywna.pl/polska/ ... -3098.html

Może z kolegami z Antify będzie wam bardziej po drodze? ;) A poza tym to polecam wziąć udział, zobaczyć, zamiast czerpać wiedzę z TVN albo Wirtualnej Polski.

Jeden marsz raz do roku a dupy pękły od Paryża przez Londyn po Tel Aviv :lol:

W obchodach we Wrocławiu brali udział liderzy Britain First. W końcu mogli się poczuć jak w normalnym, europejskim kraju, a nie w Londynie Bliskim Wschodzie :P

To wszystko, dziękuję. Na więcej szkoda czasu i energii.
Ludzie, którzy głosują na nieudaczników, zdrajców, złodziei i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami.
Awatar użytkownika
disturbia
Moderator globalny
Moderator globalny
 
Posty: 1951
Rejestracja: 04 Lut 2011, 15:15
Płeć: kobieta

Następna

Wróć do Luźne rozmowy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

cron