Nowe odcinki " Ucha Prezesa "

Luźne rozmowy. O czym tylko chcesz...

Re: Nowe odcinki " Ucha Prezesa "

Postprzez BURBUL » 15 Lis 2017, 17:27

Ależ się Pani disturbia ożywiła :shock: A nie uczono przypadkiem, że wszystkie skrajności są do dupy !!! A tak na marginesie proszę o powrót do tematu ;)
BURBUL
Maxi Użytkownik
Maxi Użytkownik
 
Posty: 446
Rejestracja: 04 Mar 2014, 08:50
Płeć: mężczyzna

Re: Nowe odcinki " Ucha Prezesa "

Postprzez rather » 15 Lis 2017, 23:38

Nazioli z Młodzieży Wszechpolskiej i ONR (tych między innymi od zamawiania 5 piw) zaliczamy do młodzieży patriotycznej czy do rodzin z dziećmi? :lol: :lol: :lol:
Antifa mnie średnio interesuje - to przegięcie w drugą stronę, a mi daleko zarówno do nazioli jak i komuchów - niezależnie w jakie piórka się stroją. I żeby było jasne - nie uważam, że cały Marsz Niepodległości to patologia, ale sprowadzanie patriotyzmu do (w uproszczeniu) "jebania obcych" jakoś źle mi się kojarzy...
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Nowe odcinki " Ucha Prezesa "

Postprzez BURBUL » 16 Lis 2017, 07:14

Myślę Rather, że pojaśniłeś wielbicielce oszołomów, przy okazji, także moje stanowisko ! Nic dodać nic ująć :)
BURBUL
Maxi Użytkownik
Maxi Użytkownik
 
Posty: 446
Rejestracja: 04 Mar 2014, 08:50
Płeć: mężczyzna

Re: Nowe odcinki " Ucha Prezesa "

Postprzez disturbia » 16 Lis 2017, 11:18

Ależ oczywiście :) Można też całe życie przesiedzieć na barykadzie, tylko od tego podobno można dostać chronicznego bólu pewnej części ciała, tak więc lepiej weźcie poduszki pod nieoszołomskie dupcie :D Słodźcie sobie,ale już beze mnie :*
Ludzie, którzy głosują na nieudaczników, zdrajców, złodziei i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami.
Awatar użytkownika
disturbia
Moderator globalny
Moderator globalny
 
Posty: 1951
Rejestracja: 04 Lut 2011, 15:15
Płeć: kobieta

Re: Nowe odcinki " Ucha Prezesa "

Postprzez BURBUL » 16 Lis 2017, 16:14

No właśnie disturbia, ja w przeciwieństwie do Ciebie wolę bezpieczny środek :lol: A czy ty uważasz, że siedząc na barykadzie bardziej z prawej strony, to nie dostaniesz tak jak napisałaś " chronicznego bólu pewnej ( swojej, zapewne pięknej ) części ciała ? :lol: :lol: :lol: Dlatego też, poduszeczka , poduszeczka, poduszeczka - nieunikniona. ;) Kulsony też mogą być niebezpieczne.
BURBUL
Maxi Użytkownik
Maxi Użytkownik
 
Posty: 446
Rejestracja: 04 Mar 2014, 08:50
Płeć: mężczyzna

Re: Nowe odcinki " Ucha Prezesa "

Postprzez BURBUL » 16 Lis 2017, 16:30

Kto wcześniej " donosił " na Polskę w UE - pisowskie obłudniki :shock: link https://wiadomosci.wp.pl/mocne-uderzeni ... 257243777a
BURBUL
Maxi Użytkownik
Maxi Użytkownik
 
Posty: 446
Rejestracja: 04 Mar 2014, 08:50
Płeć: mężczyzna

Re: Nowe odcinki " Ucha Prezesa "

Postprzez BURBUL » 16 Lis 2017, 18:43

A to dodatek do mojego poprzedniego info w roli głównej ślimun Czarnecki https://www.facebook.com/sokzburaka/vid ... 423422108/ :lol: :lol: :lol: Posłuchajcie Sygnalista Europoseł Czarnecki donosił na rząd PO-PSL w Brukseli.
ILE TRZEBA MIEĆ W SOBIE HIPOKRYZJI, ŻEBY STWIERDZIĆ, ŻE IM WOLNO A INNYM NIE.
BURBUL
Maxi Użytkownik
Maxi Użytkownik
 
Posty: 446
Rejestracja: 04 Mar 2014, 08:50
Płeć: mężczyzna

Re: Nowe odcinki " Ucha Prezesa "

Postprzez BURBUL » 16 Lis 2017, 21:26

I jeszcze jeden filmik do syfu jak powyżej link https://youtu.be/gfdT3M7XHFs :evil: :evil: :evil:
BURBUL
Maxi Użytkownik
Maxi Użytkownik
 
Posty: 446
Rejestracja: 04 Mar 2014, 08:50
Płeć: mężczyzna

Poprzednia

Wróć do Luźne rozmowy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości

cron