Marsz Niepodległości 2017.

Luźne rozmowy. O czym tylko chcesz...

Marsz Niepodległości 2017.

Postprzez disturbia » 16 Lis 2017, 11:29

Ludzie, którzy głosują na nieudaczników, zdrajców, złodziei i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami.
Awatar użytkownika
disturbia
Moderator globalny
Moderator globalny
 
Posty: 1951
Rejestracja: 04 Lut 2011, 15:15
Płeć: kobieta

Re: Marsz Niepodległości 2017.

Postprzez tk28 » 16 Lis 2017, 13:27

Ten film pokazuje tylko jedną stronę tego marszu. Nie widać na nim transparentów nienawiści i pozasłanianych szalikami gęb pseudopatriotów bo jest nieobiektywny i służy zakłamywaniu smutnej rzeczywistości. Tylko naiwni lub niemyślący ludzie łykają taką perfidną propagandę.
"Władza deprawuje, a władza absolutna deprawuje absolutnie" - Lord John Dalberg-Acton, 1887
tk28
Dobroczyńca
Dobroczyńca
 
Posty: 1749
Rejestracja: 10 Lis 2010, 15:06
Miejscowość: NDM
Płeć: mężczyzna

Re: Marsz Niepodległości 2017.

Postprzez KaloNDM » 16 Lis 2017, 14:49

Tk28... z całym szacunkiem do Ciebie... nie pisz czegoś jeżeli osobiście tam nie byłeś, a informacje masz z tefałenów, wybiórczych i niePOLsatów.
Zadruga - Toporzeł i Niklot oraz Szturm jako Nacjonalistyczny Czarny Blok to epizod, który skończył się tak szybko jak się zaczął.
Byłem na Marszu, a co rok go zabezpieczam i napiszę szczerze...
Nie ma większego patriotycznego wydarzenia w Polsce od Marszu Niepodległości. A to co pokazywali w niePOLsacie zakrawa o pomstę ponieważ wg tych aladziennikarzy, to były znaki i symbole nazistowskie (zdjęcia poniżej). Na prawdę polecam wszystkim ten Marsz. Iść i przekonać się osobiście jaka jest prawda. Pozdrawiam tk28.

Screenshot_2017-11-16-12-41-16.png
Screenshot_2017-11-16-12-41-16.png (302.61 KiB) Obejrzany 9213 razy


Screenshot_2017-11-16-12-38-06.png
Screenshot_2017-11-16-12-38-06.png (339.69 KiB) Obejrzany 9213 razy
You take the blue pill, the story ends, you wake up in your bed and believe whatever you want to believe. You take the red pill, you stay in Wonderland and I’ll show you how deep the rabbit hole goes. http://pl-pl.facebook.com/KaloNDM1972/
Awatar użytkownika
KaloNDM
Moderator historii
Moderator historii
 
Posty: 1387
Rejestracja: 29 Lip 2011, 07:55
Miejscowość: Nowy Dwór Mazowiecki
Płeć: mężczyzna

Re: Marsz Niepodległości 2017.

Postprzez rather » 16 Lis 2017, 15:00

Kalo idąc tym tokiem myślenia można powiedzieć, że Parady Równości to wydarzenia rodzinne, a roznegliżowani faceci z piórami w dupie symulujący kopulację to margines. Na imprezach tego typu zawsze jest tak, że 99% uczestników to spokojni ludzie próbujący zamanifestować poparcie dla jakiejś idei, a tylko 1% robi gnój, który z upodobaniem pokazuje TVN, Polsat, TVP, TV Republika czy TV Trwam - w zależności od opcji uskuteczniająca tą lub inną propagandę. Wiadomo, że media pokazują tylko wycinek obrazu. Ale pamiętaj też o tym, że jakoś nie słychać, żeby organizatorzy tej lub innej imprezy otwarcie potępiali ekstremę.
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Marsz Niepodległości 2017.

Postprzez BURBUL » 16 Lis 2017, 15:22

No tak polsat ble, tvn ble, tylko tvpis dobra. Weź ty się kalo ogarnij razem z Panią disturbią. Wasze wypowiedzi i jednostronne pokazywanie marszu to jak wiadomości w Korei płn. A ja przy okazji coś Wam jeszcze powiem. Od jakiegoś czasu zauważam, że nawet tvn zaczyna się skurwi.ć i powoli płynie w stronę pisu. Tylko głupol tego nie zauważy :shock: Ciekawe w czym elyty dogadują się ponad naszymi głowami ? Będzie niedługo tak jak u bratanków, że amerykanie dają kasę na niezależne media, jak kiedyś na " wolną europę " .
BURBUL
Maxi Użytkownik
Maxi Użytkownik
 
Posty: 446
Rejestracja: 04 Mar 2014, 08:50
Płeć: mężczyzna

Re: Marsz Niepodległości 2017.

Postprzez KaloNDM » 16 Lis 2017, 17:01

Rather... trzymaj się tematu rozmowy, bo zaraz ostrzeżenie będzie :P
Co do potępienia ekstremy przez organizatorów to słabo szukasz lecz nie będę Ciebie naprowadzał. Napiszę krótko... gdyby nie straż Marszu Niepodległości, to Niklot i Czarny Blok doszliby pewnie pod Stadion Narodowy a tak ich "szarża" trwała tylko około 200 metrów.
A co do mediów, to nie przesadzaj... niePOLsat i tefałen zaprosiło sobie do studia "ekspertów" typu Rostowski, który twierdził, że "Śmierć Wrogom Ojczyzny" i odpalone race to faszyzm i zastraszanie. I takie antypolskie śmiecie robią wodę z mózgu społeczeństwu.
Szkoda tylko, że pan Rostowski zapomniał o tym, że o jego wolną dOOpę wlaczyli żołnierze "Miotły" i "Parasola", a w chwili obenej walczą i w razie potrzeby będę bronić polskich granic Ci, którzy przejęli po nich tradycje.

CSEO-xHWcAAIQy8.jpg
CSEO-xHWcAAIQy8.jpg (74 KiB) Obejrzany 9193 razy


comment_iUF4dYhzVcRGlN3A9QKMrXYHDLW9hxL2.jpg
You take the blue pill, the story ends, you wake up in your bed and believe whatever you want to believe. You take the red pill, you stay in Wonderland and I’ll show you how deep the rabbit hole goes. http://pl-pl.facebook.com/KaloNDM1972/
Awatar użytkownika
KaloNDM
Moderator historii
Moderator historii
 
Posty: 1387
Rejestracja: 29 Lip 2011, 07:55
Miejscowość: Nowy Dwór Mazowiecki
Płeć: mężczyzna

Re: Marsz Niepodległości 2017.

Postprzez disturbia » 16 Lis 2017, 18:09

Ja nikogo z zamaskowaną gębą nie widziałam,chociaż na pewno gdzieś tam były. Było też kilka osób ewidentnie pod wpływem procentów i kilka osób wrzeszczało"jebać tvn" mijając reporterów. Ale to jest może kilkadziesiąt osób na kilkadziesiąt tysięcy, to nawet nie jest jeden procent. Idąc waszym tokiem rozumowania, to wszyscy noszą kominiarki, byli najebani i nie lubią TVNu :D
Ludzie, którzy głosują na nieudaczników, zdrajców, złodziei i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami.
Awatar użytkownika
disturbia
Moderator globalny
Moderator globalny
 
Posty: 1951
Rejestracja: 04 Lut 2011, 15:15
Płeć: kobieta

Re: Marsz Niepodległości 2017.

Postprzez Heimat » 17 Lis 2017, 06:03

Pamiętajmy, że polskość to nie kolor skóry. Polskość nosi się w sercu:
https://youtu.be/zy2AZh1IdC4
Awatar użytkownika
Heimat
NVD Maniak
NVD Maniak
 
Posty: 1113
Rejestracja: 26 Gru 2011, 12:08
Miejscowość: נובידבור
Płeć: mężczyzna

Re: Marsz Niepodległości 2017.

Postprzez Dziewczyna z PRL-u » 20 Lis 2017, 19:58

Kalo sądziłam że jesteś facetem z klasą,ale tylko prostak i burak ziejący nienawiścią potrafi drugiego człowieka nazwać w taki sposób w jaki ty to zrobiłeś.
Dziewczyna z PRL-u
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 51
Rejestracja: 03 Lip 2015, 11:49
Płeć: kobieta

Re: Marsz Niepodległości 2017.

Postprzez KaloNDM » 20 Lis 2017, 21:00

Ja nie wnikam w Twoje upodobania ale skoro Twoimi idolami są właśnie takie buraki i prostaki, którzy nawołują do nienawiści i plują na Polskę i jej historię, to Cześć Ci i Chwała.
You take the blue pill, the story ends, you wake up in your bed and believe whatever you want to believe. You take the red pill, you stay in Wonderland and I’ll show you how deep the rabbit hole goes. http://pl-pl.facebook.com/KaloNDM1972/
Awatar użytkownika
KaloNDM
Moderator historii
Moderator historii
 
Posty: 1387
Rejestracja: 29 Lip 2011, 07:55
Miejscowość: Nowy Dwór Mazowiecki
Płeć: mężczyzna

Re: Marsz Niepodległości 2017.

Postprzez BURBUL » 21 Lis 2017, 07:38

Kalo ! Twoje wpisy w tym temacie, w oczywisty sposób potwierdzają moją wcześniejszą opinię, że wszelkie skrajności są szkodliwe dla Polski, dla naszego społeczeństwa. Dalej zajmuj się zbieractwem i nie sil się na rolę mentora. Wpis Dziewczyny z PRL-u też pokazuje ten styl, ale z innego bieguna i to już wielokrotnie czytaliśmy. Trzeba wielkich zdolności, by tak Polaków poróżnić :shock: :shock: :shock: Martwią mnie takie zdecydowane, jednoznaczne opinie, bez refleksji. Trochę żyję na tym świecie i myślę, że jest to domena ludzi, albo młodych, o gorących głowach, albo nie wykształconych :shock:
BURBUL
Maxi Użytkownik
Maxi Użytkownik
 
Posty: 446
Rejestracja: 04 Mar 2014, 08:50
Płeć: mężczyzna

Re: Marsz Niepodległości 2017.

Postprzez KaloNDM » 21 Lis 2017, 08:22

BURBUL napisał(a):Dalej zajmuj się zbieractwem i nie sil się na rolę mentora.

YaYa... Dzięki za radę, Mentorze :mrgreen:

BURBUL napisał(a):Trochę żyję na tym świecie... jest to domena ludzi nie wykształconych :shock:

Masz rację i dobrze, że pamiętasz czasy Kamienia Łupanego i Dinozaurów ;)

===========================================================

23658618_292725904580255_5022009088948940100_n.jpg
You take the blue pill, the story ends, you wake up in your bed and believe whatever you want to believe. You take the red pill, you stay in Wonderland and I’ll show you how deep the rabbit hole goes. http://pl-pl.facebook.com/KaloNDM1972/
Awatar użytkownika
KaloNDM
Moderator historii
Moderator historii
 
Posty: 1387
Rejestracja: 29 Lip 2011, 07:55
Miejscowość: Nowy Dwór Mazowiecki
Płeć: mężczyzna

Re: Marsz Niepodległości 2017.

Postprzez BURBUL » 21 Lis 2017, 16:48

Co tu komentować. Potwierdza się tylko to co wcześniej napisałem . Bardzo to smutne.
BURBUL
Maxi Użytkownik
Maxi Użytkownik
 
Posty: 446
Rejestracja: 04 Mar 2014, 08:50
Płeć: mężczyzna

Re: Marsz Niepodległości 2017.

Postprzez Dziewczyna z PRL-u » 21 Lis 2017, 19:45

Pisząc post nie miałam na myśli żadnych przekonań do słuszności czy też nie twoich upodobań jedynie chciałam wyrazić zdziwienie twoimi wypowiedziami.Tak jak pisałam miałam ciebie za osobę z klasą.Wywołana do tablicy mogę tylko stwierdzić że fanatyzm jest gorszy od faszyzmu i proszę nie mylić tego z patriotyzmem. JEDYNIE SŁUSZNY PATRIOTO.
Dziewczyna z PRL-u
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 51
Rejestracja: 03 Lip 2015, 11:49
Płeć: kobieta

Re: Marsz Niepodległości 2017.

Postprzez Dziewczyna z PRL-u » 21 Lis 2017, 20:07

Kalo jeszcze mam takie pytanko jak się ma walka o sławetną synagogę a branie udziału w marszu z tak ohydnymi hasłami.Ja nie chcianych gości wypraszam, a jeśli z czymś się nie utożsamiam nie biorę w tym udziału.
Dziewczyna z PRL-u
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 51
Rejestracja: 03 Lip 2015, 11:49
Płeć: kobieta

Następna

Wróć do Luźne rozmowy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości

cron