Zakup SUVa - keasing czy kredyt?

Luźne rozmowy. O czym tylko chcesz...

Zakup SUVa - keasing czy kredyt?

Postprzez firgus » 16 Wrz 2018, 09:54

Cześć,

Chcemy kupić samochód rodzinny - potrzebujemy czegoś większego niż zwykła osobówka - i zastanawiamy się nad zakupem SUVa. Myślicie, że lepiej decydować się w takim wypadku na leasing czy kredyt? Aktualnie myśleliśmy o: https://www.daciafinansowanie.pl/, ale nie podjęliśmy jeszcze ostatecznej decyzji, więc będę wdzięczny za każdą propozycję ;)
firgus
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 17
Rejestracja: 25 Lis 2017, 09:00
Płeć: mężczyzna

Re: Zakup SUVa - keasing czy kredyt?

Postprzez Kingamp » 24 Mar 2021, 16:59

Obydwie formy finansowania mogą być korzystne, najlepiej dopytać o warunki w salonie Dacii i wtedy zdecydować . Myślę, że warto abyście odwiedzili salon samochodowy Dacia Dyszkiewicz, bo z tego co się orientuję aktualnie trwa wyprzedaż rocznika 2020 i możecie nowiutkiego SUV-a nabyć w cenie poniżej 50 tys. zł. Ja na Waszym miejscu wybrałbym idealną na każdą trasę, dynamiczną i przestronną Dacię Dustrer.
Kingamp
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 44
Rejestracja: 22 Mar 2019, 22:26
Płeć: mężczyzna

Re: Zakup SUVa - keasing czy kredyt?

Postprzez babos » 16 Lis 2023, 13:34

Polecam się skonsultować - creditspace.pl/ekspert-kredytowy/
Podejmowanie decyzji na taki temat nie ma większego sensu bez specjalistów.
Można tylko przepłacić. Skonsultujesz się, to znajdziesz coś sensownego.
babos
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 114
Rejestracja: 02 Sie 2019, 07:21
Płeć: mężczyzna

Re: Zakup SUVa - keasing czy kredyt?

Postprzez justina » 19 Lis 2023, 13:36

Można jeszcze rozważyć wynajem długoterminowy albo krótkoterminowy bo to też jest ostatnio popularna opcja korzystania z samochodu. Też się przymierzam do czegoś takiego bo uważam że lepiej mi się to opłaca niż kredyt na długie lata. Nawet wstępnie wybrałam wypożyczalnię. Mają oni swoją w serwisie youtube swoją stronę https://www.youtube.com/@comfortcar.rental.poland/about
justina
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 17
Rejestracja: 18 Lis 2022, 08:29
Płeć: mężczyzna

Re: Zakup SUVa - keasing czy kredyt?

Postprzez markos » 22 Gru 2023, 18:59

Na pewno warto sprawdzić wszystkie możliwości. Poza tym w salonie Porsche Centrum Sopot masz rewelacyjne samochody. Jeśli nie stać Cię na nowe to są tam też używane samochody z gwarancją w idealnym stanie i sprawdzone co najważniejsze
markos
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 12
Rejestracja: 20 Cze 2023, 18:47
Płeć: mężczyzna

Re: Zakup SUVa - keasing czy kredyt?

Postprzez babos » 08 Sty 2024, 13:43

Moim zdaniem zdecydowanie leasing. Tutaj masz wszystko na ten temat - https://leasing24.poznan.pl/
Zadzwoń, podaj oczekiwania, a oni wszystko wam załatwią.
Nie mieliśmy żadnych problemów. Filip jest genialny.
Pokazał, co się najbardziej opłaca i dlaczego. Musiałem mieć niewielki wkład własny, ale dostałem finansowanie na bardzo dobrych warunkach.
Sensowne ubezpieczenie, pomoc na każdym etapie, wszystkie formalności załatwione zdalnie i tak to powinno wyglądać.
babos
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 114
Rejestracja: 02 Sie 2019, 07:21
Płeć: mężczyzna


Wróć do Luźne rozmowy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości

cron