Projektant wnętrz

Luźne rozmowy. O czym tylko chcesz...

Projektant wnętrz

Postprzez luksc » 13 Lis 2023, 12:34

Czy ktoś korzystał może z projektanta wnętrz? Czy jesteście zadowoleni?
Awatar użytkownika
luksc
Pewny Użytkownik
Pewny Użytkownik
 
Posty: 175
Rejestracja: 20 Cze 2018, 08:20
Płeć: mężczyzna

Re: Projektant wnętrz

Postprzez eternal » 13 Lis 2023, 12:40

Tak i mogę teraz z perspektywy czasu wypowiedzieć się na ten temat. Brałam projekt na aranżacje domu w tym układy funkcjonalne, wszystkie instalacje, wizualizacje i zabudowy. Było to na początku budowy, która trwała 3 lata. Wiadomo przez ten czas co innego zaczęło mi się podobać niż to co 3 lata wstecz. Trzymałam się układów funkcjonalnych, rozmieszczenia, hydrauliki, elektryki i zaprojektowanych sufitów w pomieszczeniach. Tego na pewno sama bym nie wymyśliła w taki sposób jak architekt wnętrz. Natomiast jeśli chodzi o zabudowy miałam gotowy materiał dla stolarza, trzymałam się wytycznych, ale zmieniałam np. kolor frontów lub układ szafek, bo zobaczyłam katalog z płytami i spodobały mi się inne niż te pierwotne. Czy wybrałabym 2 raz projektanta? Tak, właśnie dla tej bazy. Zwariowałabym jakbym miała wymyślać wszystko sama i od podstaw. Na pewno nie uzyskałabym takiego efektu.
https://marengo-architektura.com/oferta-projektanta

Od siebie polecam kontakt z tym biurem projektowania wnętrz - zobacz sobie na ich projekty :)
Awatar użytkownika
eternal
Pewny Użytkownik
Pewny Użytkownik
 
Posty: 184
Rejestracja: 11 Mar 2018, 10:58
Płeć: mężczyzna

Re: Projektant wnętrz

Postprzez alli88 » 23 Kwi 2024, 16:05

Fajnie wiedzieć. Ja natomiast mogę się z wami podzielić stronką centrumpomyslow.pl, bo jak szukacie praktyczne , diy ciekawe pomysły - to właśnie tam z pewnością znajdziecie coś odpowiedniego dla siebie. Mnie osobiście bardzo się spodobała ta strona, bo można znaleźć konkretne pomysły na poszczególne projekty.
alli88
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 17
Rejestracja: 18 Maj 2023, 14:57
Płeć: mężczyzna


Wróć do Luźne rozmowy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 47 gości

cron