Politycy gadają ludzkim głosem

Luźne rozmowy. O czym tylko chcesz...

Re: Politycy gadają ludzkim głosem

Postprzez aleksis » 02 Paź 2011, 11:47

Witam,

Zbliżają się wybory parlamentarne i w przyszłą niedzielę przyjedzie nam oddać głos, mam pełny szacunek do wszystkich działaczy z naszego powiatu, nie ważne czy coś zrobili czy nie, polityka to duże wyzwanie i podziwiam ich za decyzję o wejściu w tę dziedzinę. Dziś przechodząc ulicą zauważyłem plakat wyborczy kogoś z od Palikota, Arkadiusza Piaseckiego, ponieważ mam dosyć dotychczasowych "polityków" którzy "rządzą" od 20 lat budząc się raz na cztery lata i umilając się wyborcom, poważnie zastanawiam się nad oddaniem głosu dla wreszcie kogoś młodego, po to aby zamanifestować nieudolność obecnych, uwikłanych w afery czy podejrzane przetargi i dać szansę na przewietrzenie sejmowych korytarzy, bo ktoś świeży może mieć w końcu ciekawe pomysły.

Pozdrawiam

A.
aleksis
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 59
Rejestracja: 01 Paź 2011, 15:20

Re: Politycy gadają ludzkim głosem

Postprzez nowodworzanin18 » 02 Paź 2011, 12:39

A ja pójdę na wybory, oczywiście. Miałem głosować na Piechocińskiego, ale wywiad w NowodworskiejTV z tymże Panem, którego szanuje, bo walczy o infrastrukturę w Polsce, podpowiedział mi żeby jednak nie głosować.

Na chwilę obecną jestem zdecydowany oddać głos nieważny. Toć to też głos. Chyba że naprawdę ktoś mnie przekona.

Senat - tutaj chyba Witaszek będzie zaznaczony moim iksem.
nowodworzanin18
 

Re: Politycy gadają ludzkim głosem

Postprzez DOMATOR » 02 Paź 2011, 16:59

nowodworzanin18 napisał(a):
Senat - tutaj chyba Witaszek będzie zaznaczony moim iksem.


To jest rzeczowy i konkretny kandydat. Miałem z nim styczność gdy był niezależnym posłem.Ma u mnie X
DOMATOR
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 77
Rejestracja: 16 Wrz 2011, 18:52

Re: Politycy gadają ludzkim głosem

Postprzez Chelsea » 02 Paź 2011, 19:33

Pani poseł Sikora powiesiła na słupach swoje plakaty wyborcze z hasłem:
"Chcę Polski bez Tuska".
Się wysiliła ...
Chelsea
Dobroczyńca
Dobroczyńca
 
Posty: 821
Rejestracja: 18 Gru 2010, 09:08
Płeć: kobieta

Re: Politycy gadają ludzkim głosem

Postprzez rather » 02 Paź 2011, 20:16

Dla kogoś, kto idzie do parlamentu pod hasłem "Chcę Polski bez Tuska" chyba nie ma w tym parlamencie miejsca. Rolą posła jest praca przy stanowieniu dobrego prawa na rzecz kraju i wyborców, a nie wymachiwanie antypatią do kogoś. Jeśli dla pani poseł jedyną rzeczą jaką ma do zaproponowania jest zniknięcie Tuska, to gratuluję programu... :P
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Politycy gadają ludzkim głosem

Postprzez aleksis » 02 Paź 2011, 22:12

Najlepsze jest to, że zdecydowana większość polityków prowadzi kampanie opartą na straszeniu i ostrzeganiu przed konkurentami, może dlatego, że brak im w programie konkretnych rozwiązań, więc nie mają się czym chwalić. Poniekąd takie chwyty bywają czasami skuteczne dla niewielkiej liczby osób ale ja mam dość napuszczania na siebie nawzajem, może wreszcie ktoś nowy przestanie obrażać innych i weźmie się do roboty. Ja stawiam na młodego, ma mojego iksa.
aleksis
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 59
Rejestracja: 01 Paź 2011, 15:20

Re: Politycy gadają ludzkim głosem

Postprzez rather » 02 Paź 2011, 22:17

Żeby coś się zmieniło, najpierw trzeba by zmienić media, bo to one promują krzyczących pustaków. W tej chwili żaden dziennikarz nie pyta polityka o program, tylko o to co ma do powiedzenia na temat swojej konkurencji politycznej. Taka sytuacja niestety promuje chamów-krzykaczy, bo to oni przyciągają uwagę publiczności...
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Politycy gadają ludzkim głosem

Postprzez aleksis » 03 Paź 2011, 11:15

rather, zgadza się, nie od dziś w społeczności dziennikarzy funkcjonuje hasło "Bad news is a good news" i odnosi się także do polityków, którzy dobrze wiedzą, że takie newsy media chłoną jak gąbka, copywriterzy dwoją się i troją aby przyciągnąć uwagę wymyślając absurdalne nagłówki a ludzie chcą to czytać takie sensacje. Wiem jednak, że gdyby wszyscy lub chociażby większość polityków wzięła się za konkretną robotę (może tacy nastaną w następnym pokoleniu) to dziennikarze też zaczęli by inaczej publikować materiały no i wreszcie ludzie może chętniej czytaliby o osiągnięciach polityków. Uważam, że do zmiany są politycy-media-ludzie bo te koło się samonapędza. Tymczasem politycy straszą kryzysem więc zapraszam do zapoznania się z artykułem głównego analityka serwisu http://www.bankier.pl/wiadomosc/5-najcz ... 07990.html , mój wniosek: do wymiany większość polityków.

Pozdrawiam

A.
aleksis
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 59
Rejestracja: 01 Paź 2011, 15:20

Re: Politycy gadają ludzkim głosem

Postprzez PaffDadi » 03 Paź 2011, 11:39

Chelsea napisał(a):Pani poseł Sikora powiesiła na słupach swoje plakaty wyborcze z hasłem:
"Chcę Polski bez Tuska".
Się wysiliła ...

Pani Sikora chce Polski bez Tuska, bo takie genetyczne patriotki jak ona popierają innych patriotów w rodzaju Piotra S. ps."Staruch", patriotycznie opluwającego kobiety na stadionach i z miłości do ojczyzny kopiącego i okradającego ludzi. Za podejrzenie o te czyny aktualnie odbywa 3-miesięczny turnus w jednym z aresztów. Z takim człowiekiem pani Sikora czuje więź ideową i zwyczajne ludzkie współczucie, że chciała za niego złożyć poręczenie. Niestety dla pani Sikory a lepiej dla reszty normalnego społeczeństwa sąd odrzucił jej wniosek. A pani Sikora zyskała wiernego wyborcę. Dlatego wydaje mi się, że tego rodzaju elektorat pani Sikory szerszym frontem stanąłby za nią, gdyby zamiast "Chcę Polski bez Tuska" przypomniała swoją przygodę z policją np. hasłem "Chcę żeby Policja całowała mnie w dupę".

Na szczęście dla pani Sikory w Polsce nie ma jeszcze przepisu, który zabrania być głupią.
W internecie osoba podająca się za mężczyznę jest mężczyzną, wirtualna kobieta również jest w rzeczywistości mężczyzną, a dziecko... dziecko to agent FBI.
Awatar użytkownika
PaffDadi
Dobroczyńca
Dobroczyńca
 
Posty: 225
Rejestracja: 25 Gru 2010, 18:46

Re: Politycy gadają ludzkim głosem

Postprzez disturbia » 03 Paź 2011, 12:39

KPP Brzask napisał(a):No tanie państwo okazuje się niezwykle kosztowne a w kasie brak gotówki. Praktycznie wszystko co było do sprzedania to zostało sprzedane za niewielkie pieniądze pod szumną nazwą prywatyzacja .
Pozostali tylko obywatele , lecz w dzisiejszych czasach nie ma przynajmniej teoretycznie niewolnictwa więc nie ma możliwości zamienić ludzi na żywą gotówkę.
W tym celu liberałowie wpadli na pomysł by dodatkowo opodatkować społeczeństwo od posiadanego majątku licząc na to że prócz wpływu gotówki z nałożonego podatku wielu nie będzie wstanie udźwignąć dodatkowego obciążenia finansowego i za długi w majestacie prawa zostanie pozbawiony własności
Prywatyzacja bardzo by sie przydala paru innym jeszcze panstwowym molochom,ktorych zarzad tylko przezera,jesli sa jakies zyski,a potem jecza o ciagle ratowanie dupy z pieniedzy podatnikow.Janusz Palikot,ktory tu uwiodl,co niektorych forumowiczow tez poczul wyjatkowa wiez bandziorem Penkalskim.Tlumaczac pokretnie,ze kazdy zasluguje na druga szanse.Jakie wzruszajace :P tylko dlaczego nikt otwarcie nie skrytykuje w jego miescinie pana'biznesmena'spod ciemnej gwiazdy,jak juz to tylko anonimowo.
Ludzie, którzy głosują na nieudaczników, zdrajców, złodziei i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami.
Awatar użytkownika
disturbia
Moderator globalny
Moderator globalny
 
Posty: 1951
Rejestracja: 04 Lut 2011, 15:15
Płeć: kobieta

Re: Politycy gadają ludzkim głosem

Postprzez rather » 03 Paź 2011, 14:23

Dziś miałem okazję pojeździć po regionie - byłem w Legionowie, Jabłonnie i Łomiankach. Zakrzewskiej nie widać, za to Sikory pełno na każdym słupie. Specjalistka od całowania w dupę, chyba czuje, że 7 pozycja niekoniecznie gwarantuje reelekcję. Tym bardziej, że wyborcy też jakby mało przychylni, co widać na zdjęciu poniżej :D
Załączniki
Zdjęcie007.jpg
Zdjęcie007.jpg (78.81 KiB) Obejrzany 7364 razy
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Politycy gadają ludzkim głosem

Postprzez Marian » 03 Paź 2011, 14:49

PaffDadi napisał(a):
Chelsea napisał(a):Pani poseł Sikora powiesiła na słupach swoje plakaty wyborcze z hasłem:
"Chcę Polski bez Tuska".
Się wysiliła ...

Pani Sikora chce Polski bez Tuska, bo takie genetyczne patriotki jak ona popierają innych patriotów w rodzaju Piotra S. ps."Staruch", patriotycznie opluwającego kobiety na stadionach i z miłości do ojczyzny kopiącego i okradającego ludzi. Za podejrzenie o te czyny aktualnie odbywa 3-miesięczny turnus w jednym z aresztów.


Za dużo TVNu oglądasz, jak nie znasz faktów to się nie wypowiadaj bo się tylko błaźnisz. Nikt nie opluł kobiety na stadionie. Wybiórcza rozdmuchała incydent ze stadionu Lecha, w którym prezes Wiary Lecha miał opluć kobietę, jednak na filmie (poszukaj jeśli nie było na TVNie, a pewnie nie było z wiadomych przyczyn ;) ) widać, że nikt nikogo nie opluł. Jak masz coś napisać to poszukaj najpierw w internecie informacji. Tylko nie na stronach ITI i Wybiórczej. Po burdach w Bydgoszczy Staruch sam stawił się na policję aby złożyć zeznania. Niczego mu nie udowodniono, nie mają żadnych dowodów, tylko zeznania pobitego i okradzonego chłopaka (przedmiotów nikt nie znalazł) a wsadzili go na 3 miesiące. Jak dla mnie jeśli on ma siedzieć 3 miesiące to niech siedzi i reszta półgłówków, którzy wszczynają burdy na stadionach. Kończąc, łatwo tak na kogos wypisywać i oczerniać bo tak powiedzieli w TV. Trudniej poszukać argumentów za i przeciw i wyrobić sobie swoje WŁASNE zdanie.
Słuchasz tego bełkotu TVNu i powtarzasz wszystko jak klakier.

Tak swoją drogą wolisz Panią Sikorę ze Staruchem czy ministra Sikorskiego (polecam film na youtube "Białystok SIkorski", który nazwał Powstanie Warszawskie katastrofą?
Marian
Maxi Użytkownik
Maxi Użytkownik
 
Posty: 454
Rejestracja: 10 Lis 2010, 11:50

Re: Politycy gadają ludzkim głosem

Postprzez rather » 03 Paź 2011, 15:34

Marian napisał(a):(...)ministra Sikorskiego (polecam film na youtube "Białystok SIkorski", który nazwał Powstanie Warszawskie katastrofą?

W tym przypadku to chyba można zarzucić mu jedynie, że jako minister SZ nie poznał trudnej sztuki dyplomacji, polegającej na trzymaniu języka za zębami. Bo nawet jeśli niektóre oceny są słuszne, to nie zawsze nadają się do wygłoszenia publicznie...

A tak na marginesie to wolałbym jednak najbliższych wyborów nie traktować jako wyboru mniejszego zła, czyli wyboru pomiędzy PO i PiS.
A ponadto uważam, że Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana!
dietetyk Legionowo
Awatar użytkownika
rather
Administrator
Administrator
 
Posty: 5959
Rejestracja: 01 Paź 2010, 12:10
Miejscowość: Osiedle Młodych
Płeć: mężczyzna

Re: Politycy gadają ludzkim głosem

Postprzez Marian » 03 Paź 2011, 16:18

rather napisał(a):A tak na marginesie to wolałbym jednak najbliższych wyborów nie traktować jako wyboru mniejszego zła, czyli wyboru pomiędzy PO i PiS.


Niestety taka jest polityka PO "głosujcie na nas, bo inaczej będzie rządził PIS, łyse kibole itp itd". Czystym tego przykładem jest film http://www.youtube.com/watch?v=mduG-YNiFeQ .
Marian
Maxi Użytkownik
Maxi Użytkownik
 
Posty: 454
Rejestracja: 10 Lis 2010, 11:50

Re: Politycy gadają ludzkim głosem

Postprzez PaffDadi » 03 Paź 2011, 19:08

Marian napisał(a):(...)

Racja, połączyłem wyczyny dwóch debili, debil za którego chciała ręczyć Sikora jest oskarżony jedynie o to że kogoś skopał i okradł. Nie wiem na podstawie czego Ty wyrabiasz swoje własne zdanie, może jesteś prenumeratorem Gazety Polskiej, komentatorem na portalu legionisci.com a może zastępowym w drużynie "Grzybków"ale wszystko wskazuje na to, że na pewno jesteś ekspertem ds.analizy zapisów video z youtube.pl i absolwentem korespondencyjnego kursu detektywistycznego im. Sherlocka Holmesa. Stąd też Twoja znajomość faktów z zajścia, faktów o których ja, który wierzy nawet w 16-dniową prognozę pogody w TVN Meteo, nie ma zielonego pojęcia. Jeśli chcesz wiedzieć o czym napisałem, to specjalnie dla Ciebie, tłumaczę z polskiego: nie wiem czy debil to zrobił, nie wiem jaki będzie wyrok sądu, dlatego pisałem o oskarżeniu, a sednem mojego postu było to, że dla doraźnych celów politycznych na polecenie prezesa albo co gorsza z własnej nieprzymuszonej woli, Sikora leci bronić idioty, któremu ja gdy idzie z kolegami wolę zejść z drogi, a Ty pewnie stawiasz piwo i pozwalasz odprowadzać dzieci do przedszkola. I żeby była jasność, bo miłość do jednej opcji politycznej przysłoniła Ci zdrowy rozsądek, ten post by powstał, nawet gdyby bohaterka z plakatu była członkinią PO, SLD, PSL albo Krasnoludków i Gamoni.

Co do wyboru między Sikorą a Sikorskim, to pytanie z podtekstem mającym niby obrzydzić tego drugiego. Odpowiedzi udzielił kiedyś generał Anders, nazywając powstanie "nie tylko głupotą ale wyraźną zbrodnią i największym nieszczęściem dla Polski". No ale on już nie żyje i nigdy nic nie opublikował na youtube.
W internecie osoba podająca się za mężczyznę jest mężczyzną, wirtualna kobieta również jest w rzeczywistości mężczyzną, a dziecko... dziecko to agent FBI.
Awatar użytkownika
PaffDadi
Dobroczyńca
Dobroczyńca
 
Posty: 225
Rejestracja: 25 Gru 2010, 18:46

PoprzedniaNastępna

Wróć do Luźne rozmowy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 30 gości

cron