Remont

Luźne rozmowy. O czym tylko chcesz...

Remont

Postprzez Sun Red » 28 Lis 2011, 19:16

Witajcie.
Nie wiem czy wybrałam dobry dział na moje pytanie, ale...spróbuję :)
Czy macie/znacie jakieś dobre, profesjonalne ekipy remontowe działające na terenie Nowego Dworu, które moglibyście polecić z czystym sumieniem? Jeśli tak - prosiłabym o info/kontakt w temacie lub na PW.
..wolę być niedoskonałą wersją siebie, niż najdoskonalszą wersją kogoś innego..
Awatar użytkownika
Sun Red
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 6
Rejestracja: 17 Lut 2011, 20:33
Miejscowość: NDM

Re: Remont

Postprzez firgus » 26 Lis 2017, 10:32

Szczerze mówiąc to jeśli chodzi o remont to wolę zrobić go samodzielnie. Za każdym razem, jak decyduję się na ekipę to albo chce niebotycznych sum pieniędzy albo jakość pracy kompletnie mnie nie zadowala. Jak kupiłem kamień dekoracyjny i zobaczyłem, że niszczą mi materiały to wyrzuciłem ludzi z mieszkania i sam zacząłem go montować na ścianie.
firgus
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 17
Rejestracja: 25 Lis 2017, 09:00
Płeć: mężczyzna

Re: Remont

Postprzez BURBUL » 27 Lis 2017, 07:26

To, ze ich pognałeś to ok. Ale nie każdy jest taki zdolny, by te roboty wykonać samodzielnie. Ktoś mi kiedyś powiedział taką mądrość :" jak znasz się na wszystkim to może oznaczać, że nie znasz się na niczym ". ;)
BURBUL
Maxi Użytkownik
Maxi Użytkownik
 
Posty: 446
Rejestracja: 04 Mar 2014, 08:50
Płeć: mężczyzna

Re: Remont

Postprzez tk28 » 27 Lis 2017, 14:20

Potrafić tylko jedno to też nie jest dobra cecha. Znam wiele osób tzw. złotych rączek i takich co ukierunkowane są tylko do jednego zajęcia i z pewnością mogę powiedzieć, że tzw. złote rączki są bardziej uniwersalne i można takie osoby bardzo szybko nauczyć nowych rzeczy. Lepiej być dobrym w wielu rzeczach niż do zmiany głupiej uszczelki w kranie wołać hydraulika, a niestety takich osób czasem zwanych "inwalidami życiowymi" jest naprawdę sporo. Znam kobietę, która sama bez żadnej uprzednio skończonej szkoły o takim kierunku położyła w swoim mieszkaniu terakotę i glazurę w łazience i w kuchni. Posługiwała się wyłącznie opisami i instrukcjami w internecie i o dziwo to wszystko od lat się trzyma i ładnie wygląda. Ja kiedyś zatrudniłem "fachowca", który się tym zajmował od lat i po kilku latach terakota położona przez niego ruszała mi się pod nogami, a niektóre płytki pękły na pół. Wszechstronność albo się ma albo nie, ja osobiście na szczęście nie narzekam na to, że czegoś błahego nie potrafię zrobić i muszę wołać "specjalistę". Remonty robię sam bo fachowiec będzie robił tydzień to co sam zrobię w trzy dni, a już niejeden remont w życiu zrobiłem.
"Władza deprawuje, a władza absolutna deprawuje absolutnie" - Lord John Dalberg-Acton, 1887
tk28
Dobroczyńca
Dobroczyńca
 
Posty: 1749
Rejestracja: 10 Lis 2010, 15:06
Miejscowość: NDM
Płeć: mężczyzna

Re: Remont

Postprzez BURBUL » 27 Lis 2017, 15:47

tk28 podziwiam zdolności !!! Nie twierdzę, że jestem " noga " w takich sprawach, ale co fachowiec, to fachowiec !
BURBUL
Maxi Użytkownik
Maxi Użytkownik
 
Posty: 446
Rejestracja: 04 Mar 2014, 08:50
Płeć: mężczyzna

Re: Remont

Postprzez eternal » 28 Cze 2018, 11:01

No coż. Firm jest sporo. Na pewno warto jest popytac sie znajomych i zdecydować sie na firmę, która u kogoś sie sprawdziła. Będziecie mieli pewnosć przynajmniej, ze korzystacie z usług fachowców, którzy znaja sie na tym co robią....

Jesli szukacie jakiegoś specjalisty od kładzenia paneli, to polecam Dobre Dla Domu
https://www.ddd.com.pl/kategoria/panele ... e_1_1.html

W sklepie jest możliwość nie tylko kupienia paneli ale rownież zdecydowania sie na ich montaz.
Awatar użytkownika
eternal
Pewny Użytkownik
Pewny Użytkownik
 
Posty: 183
Rejestracja: 11 Mar 2018, 10:58
Płeć: mężczyzna

Re: Remont

Postprzez DOMATOR » 17 Lip 2018, 09:17

Na prawdziwego fachowca ciężko trafić , a jeżeli już to ma ma odległe wolne terminy.
Chciałbym przestrzec przed partaczem który ma na imię Tadeusz nr. jego telefonu 501283229 jeżdżący białym Fiatem Ducato nr. rej WY5403F polecanym przez wiele składów budowlanych.
Jest to partacz nad partaczami zatrudniający do pomocy pijaczków . Lubi rozpocząć robotę wziąść zaliczkę i zniknąć.
DOMATOR
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 77
Rejestracja: 16 Wrz 2011, 18:52

Re: Remont

Postprzez KPP.Brzask » 29 Lip 2018, 18:26

Np. tak można spieprzyć można robotę i jeszcze się obrażają
Załączniki
DVC00153.JPG
KPP.Brzask
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 33
Rejestracja: 30 Gru 2015, 17:00
Płeć: mężczyzna

Re: Remont

Postprzez user » 30 Lip 2018, 14:35

A poinformowałeś, to znaczy uprzejmie poprosiłeś Panów Fachowców, żeby robiąc swoją pracę nie popsuli tego co już jest zrobione? Nie? No to jest ewidentnie Twoja wina. Bo Pan Fachowiec w swojej fachowości jest tak skupiony na swoim zadaniu, że normalnym jest, że np. kładąc panele upeirdoli ci nowe parapety sokami, herbatką czy kawką i porysuje je szlifierką, młotkami, szpachelką, termosem i resztą metalowego badziewia, które musi być magazynowane na parapetach. A może tynkowanie? Proszę bardzo, dopiero groźba wypeirdolenia Panów Fachowców skłoni ich do zabezpieczenia zewnętrznych parapetów taśmami i folią. Sufity podwieszane? Jasne, nie ma problemu. W komplecie z wpeirdoleniem się co drugim wkrętem w przewody w ścianie.
Morał? Po kilku przygodach wszystko co nie jest bardziej skomplikowane od załogowego lotu na Marsa staram się zrobić sam.
user
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 140
Rejestracja: 23 Kwi 2016, 10:06
Płeć: mężczyzna

Re: Remont

Postprzez KPP.Brzask » 31 Lip 2018, 19:37

Bezczelność i głupota idą w parze a tak to ten facio okazał się szarą strefą i jak twierdzi pracuje na rzecz ZBK Sp. z oo w Nowym Dworze Mazowieckim
Załączniki
DVC00133.JPG
Jak wskazać mu bubel to się śmieje prosto w oczy
KPP.Brzask
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 33
Rejestracja: 30 Gru 2015, 17:00
Płeć: mężczyzna

Re: Remont

Postprzez KPP.Brzask » 02 Sie 2018, 01:46

Temu lewusowi ponoć wszystko uchodzi na sucho, a czy robota dla ZBK tak jak on twierdzi też
Załączniki
DVC00152.JPG
Ten pan jedzie full na lewo bo podobnież niewielka szkodliwość czynu ,najwyżej mandat od skarbówki bo to tylko wykroczenie
KPP.Brzask
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 33
Rejestracja: 30 Gru 2015, 17:00
Płeć: mężczyzna

Re: Remont

Postprzez FUZZ » 12 Gru 2018, 03:08

Po robocie poznaje bo go na tej robocie widziałem że ten pan Tadziu to niejaki Jakubiak Tadek z Twierdzy obecnie jeżdzący niebieskim tranzitem

Tego tzw fachure omijać z daleka
FUZZ
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 33
Rejestracja: 09 Lis 2011, 18:55

Re: Remont

Postprzez vanesca » 14 Gru 2022, 07:56

Skoro jesteśmy pryz tym temacie, to podzielę się z wami też fajnym namiarem na firmę, która oferuje bardzo dobre materiały remontowe typu płytki, panele, oferują również oświetlenie, meble do łazienki, baterie i inne rzeczy. Warto się u nich rozglądnąć, bo ofertę mają bardzo szeroką i zarazem atrakcyjną, bo na każdą kieszeń.
vanesca
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 42
Rejestracja: 20 Lip 2021, 12:40
Płeć: mężczyzna


Wróć do Luźne rozmowy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości

cron