Spacerownik

Moderator: babskie miejsce

Spacerownik

Postprzez Mausen » 10 Lis 2014, 20:18

Hej Mamuśki! :D
Jak Wam się żyje z Waszymi pociechami w NDM? Czy jest to miasto przyjazne dla wózkar (i wózkarzy, bo wierzę, że tatusiowie też chodzą na spacery z bolidami) i rodziców z samodzielnie hasającymi już dzieciakami?

Gdzie najbardziej lubicie chodzić na spacery? Które place zabaw najczęściej odwiedzacie? Czy są tu jakieś przybytki przyjazne rodzicom i ich latoroślom?
A może umawiacie się na wspólne pikniki, czy wypady z wózkami po mieście?
Jak to tutaj jest?
Mausen
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 2
Rejestracja: 01 Lis 2014, 10:34
Płeć: kobieta

Re: Spacerownik

Postprzez admiralbar » 17 Lis 2014, 08:07

To ja sie wypowiem jako czesc meska :)
Spaceruje z roczna corka, a raczej smigamy wozkiem. Zazwyczaj robie rundle wokol osiedla, wracam Leczna, zapuszcze sie czasem na wal i wracam od str Bozej Woli miedzy szeregowcami. Na co trzeba uwazac - chodniki sa mocno zaminowane, potem zanim wjezdzam do sklepu zerkam na kolka czy sie do nich cos nie przykleilo. Zazwyczaj mam ''pamiatki''
admiralbar
Super Użytkownik
Super Użytkownik
 
Posty: 274
Rejestracja: 21 Paź 2012, 09:46
Płeć: mężczyzna

Re: Spacerownik

Postprzez Mausen » 27 Sty 2015, 16:09

Mieszkając w Warszawie zupełnie zapomniałam co to zaminowane chodniki :D. Owszem, zdarzały się jakieś pojedyncze miny ale generalnie mieszkańcy przywykli już do sprzątania po swoich pupilach. Wiosna tuż, tuż.
Trzeba będzie uważniej patrzeć przed siebie hehe

Wał wydaje się ciekawym miejscem na spacery, zastanawiało mnie tylko czy jest przejezdny dla normalnego wózka, zwłaszcza np. w taką nie najlepszą pogodę jak teraz. Kiedy ostatnio tam byłam miałam lat naście i nie przywiązywałam aż takiej wagi do podłoża :P
Mausen
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 2
Rejestracja: 01 Lis 2014, 10:34
Płeć: kobieta


Wróć do BABSKIE ROZMOWY

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

cron