Tanie zakupy w Nowiaku

Moderator: babskie miejsce

Tanie zakupy w Nowiaku

Postprzez zakupoholiczka » 19 Gru 2014, 15:02

Cześć Dziewczynki , Cześć Chłopczyki:))) Ma do was pytanko: Gdzie robicie zakupy jak nie chcecie przepłacać? Moja babcia cały czas kupowała leki w aptece z wielkim szyldem o najtańszych lekach. Ostatnio zrealizowałam jej recepty na Leśnej ( nie chciało mi się latać po całym mieście, a tam mają najlepsze ceny na moje ukochane vichy i farmacerisa) i zapłaciłam za nie mniej niż w niby najtańszej aptece;// Biedronka jest chyba najtańsza jeżeli chodzi o jedzenie ale po chemię wolę już iść do rosmana. Jeżeli zaś chodzi o ubrania to wolę pojechać do w-wy bo w faktory i innych molochach jest większy wybór i lepsze ceny. A jakie są wasze spostrzeżenia?
zakupoholiczka
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 13
Rejestracja: 13 Sie 2014, 12:18
Płeć: kobieta

Re: Tanie zakupy w Nowiaku

Postprzez disturbia » 19 Gru 2014, 15:50

Żarcie i chemia w Bidronce, buty w naszych CCC albo Daichmanie, szmaty w internecie, kosmetyki głównie w "mojej" firmie ;)
Ludzie, którzy głosują na nieudaczników, zdrajców, złodziei i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami.
Awatar użytkownika
disturbia
Moderator globalny
Moderator globalny
 
Posty: 1951
Rejestracja: 04 Lut 2011, 15:15
Płeć: kobieta

Re: Tanie zakupy w Nowiaku

Postprzez andrzej1974 » 22 Gru 2014, 12:46

zakupoholiczka napisał(a):Moja babcia cały czas kupowała leki w aptece z wielkim szyldem o najtańszych lekach. Ostatnio zrealizowałam jej recepty na Leśnej ( nie chciało mi się latać po całym mieście, a tam mają najlepsze ceny na moje ukochane vichy i farmacerisa) i zapłaciłam za nie mniej niż w niby najtańszej aptece;//


Potwierdzam, to jedna z najdroższych aptek w mieście. Moi rodzice preferują aptekę koło Biedronki przy starostwie.

Radzę zajrzeć do "Czerwonej Torebki" w dawnym kinie "Lenino".
andrzej1974
NVD Master
NVD Master
 
Posty: 790
Rejestracja: 09 Kwi 2012, 08:06

Re: Tanie zakupy w Nowiaku

Postprzez jacekm » 22 Gru 2014, 15:04

Serio Biedrona wychodzi Wam najtaniej ?
Ja lubie spojrzeć na cene produktu w przeliczeniu na 100 gram albo jedna sztuke - i tu czesto Kaufland jest najtańszym wyborem przy tej samej marce.
Biedronka lubi się pobawić opakowaniami, np. Cola 1,75 a nie 2 litry.
jacekm
Pewny Użytkownik
Pewny Użytkownik
 
Posty: 185
Rejestracja: 14 Paź 2011, 07:21

Re: Tanie zakupy w Nowiaku

Postprzez andrzej1974 » 22 Gru 2014, 18:15

Ale o tej porze roku Kaufland jest opcją dla zmotoryzowanych. Kiedy było ciepło jeździłem na rowerze, teraz tylko Biedra!
andrzej1974
NVD Master
NVD Master
 
Posty: 790
Rejestracja: 09 Kwi 2012, 08:06

Re: Tanie zakupy w Nowiaku

Postprzez eternal » 21 Mar 2019, 08:15

Kupuję głównie przez internet. O ile jedzenie faktycznie lepiej jest kupić stacjonarnie to wszystko inne jest o wiele tańsze w sieci niż w sklepach stacjonarnych
Mogę Wam tutaj polecić na przykład to miejsce
https://www.openwear.pl

Bardzo dobra hurtownia odziezy. Dobre ceny oraz praktycznie ekspresowa wysyłka.
Awatar użytkownika
eternal
Pewny Użytkownik
Pewny Użytkownik
 
Posty: 183
Rejestracja: 11 Mar 2018, 10:58
Płeć: mężczyzna

Re: Tanie zakupy w Nowiaku

Postprzez babos » 21 Paź 2022, 07:29

Polecam testowanie zagranicznych produktów, zobacz - https://best-market.pl/ryby-i-owoce-morza/suszone-ryby/
Lubisz suszone ryby? Dla mnie w tym przypadku to są całkiem inne smaki niż w Polsce.
Wiadomo, że kwestia taka, co kto testował, ale jak dla mnie - totalnie inna półka.
babos
Aktywny Użytkownik
Aktywny Użytkownik
 
Posty: 114
Rejestracja: 02 Sie 2019, 07:21
Płeć: mężczyzna

Re: Tanie zakupy w Nowiaku

Postprzez vanesca » 16 Gru 2022, 14:01

Jak chodzi o zakupy, to ja preferuję robić je online. Z reguły nie mam czasu na to, aby chodzić po sklepach - a tutaj mam wszystko. Nawet teraz znalazłam niezły sklep https://beardman.pl/kategoria/pasty-do-wlosow z produktami dla Panów. Planuję kupić w nim pastę do włosów dla mojego faceta, na pewno się z niej ucieszy.
vanesca
Użytkownik
Użytkownik
 
Posty: 42
Rejestracja: 20 Lip 2021, 12:40
Płeć: mężczyzna


Wróć do BABSKIE ROZMOWY

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości

cron