Novidvor na telefonie - problem

Sprawy techniczne dotyczÄ…ce strony Novidvor i forum oraz regulamin.

Re: Novidvor na telefonie - problem

Postprzez Marian » 29 Paź 2013, 08:19

Dzięki za odpowiedź, ale:
1) temat popularny tzn taki w którym pisze dużo osób? Więc może być tak, że przeczytałem wszystkie posty a przez dzień nikt nie napisze, a ikonka dalej będzie pomarańczowa i nie będę wiedział czy ktoś napisał.
2) Niestety u mnie to nie działa na najnowszym androidzie i przeglądarce Opera.
3) To jest opcja dla ludzi zalogowanych, ja lubię czytać forum bez logowania.
Pozdrawiam
Marian
Maxi Użytkownik
Maxi Użytkownik
 
Posty: 454
Rejestracja: 10 Lis 2010, 11:50

Re: Novidvor na telefonie - problem

Postprzez mcba » 29 Paź 2013, 12:50

Ad1)
temat popularny to taki, w którym znajduje się 25 postów. Kolory ikon na chwilę obecną (niebieski, pomarańczowy) jest tylko przydzielany tematom, w których znajdują się nieprzeczytane posty. P.S. dotyczy to także samych działów, w których znajdują się tematy z nieprzeczytanymi postami... brak zmiany z barwą, ikony może mieć dwie przyczyny, problem z plikami cookies w przeglądarce(powinny być włączone) lub trzeba być zalogowanym muszę zweryfikować :P

Ad2)
posiadam androida 4.1.2 i na przeglądarkach chrome oraz standardowej systemowej wszystko działa w tym zmiana pozycji na horyzontalną, także sugeruje test na innej przeglądarce być może opera stwarza tu jakiś problem...

Ad3)
tu nie mam żadnych uwag, wybór użytkownika, czy się zaloguje i korzysta ze wszystkich opcji czy też nie :)
Image
Awatar użytkownika
mcba
Moderator globalny
Moderator globalny
 
Posty: 1142
Rejestracja: 02 Paź 2010, 18:29
Płeć: mężczyzna

Re: Novidvor na telefonie - problem

Postprzez Marian » 29 Paź 2013, 13:04

ad2) sprawdziłem, na systemowej przeglądarce chodzi tak jak napisałeś, a więc będę z niej korzystał wchodząc na forum.

Dziękuję za pomoc :)
Marian
Maxi Użytkownik
Maxi Użytkownik
 
Posty: 454
Rejestracja: 10 Lis 2010, 11:50

Poprzednia

Wróć do Sprawy techniczne forum

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości